Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (So, 29. 7. 2017 - 09:07)

Nevím jestli to dobře...když je bída i čert mouchy lapá, žejo. Na chvíli by ti byl dobrej. Ale jooo, jen at kluk užije a do smrti bude mrkat na drát.

... (So, 29. 7. 2017 - 09:07)

to seš už jediný na...Bohuzel s tou basou mas pravdu,muzou ji tam ostatni trapit a hur bude zapadat do kolektivu nez nejaka zlodejka kterych je tam nejvic.

Karel (So, 29. 7. 2017 - 09:07)

to seš už jediný na...Hele já chci mít ženskou za co chytit a kam poplácat a vidět pěkně zaoblené boky a ne mít nějakou plochou kostru která i v dospělosti připomíná holku s postavou ze základky.

? (So, 29. 7. 2017 - 08:07)

to seš už jediný na...Já tu odulost na ní nějak nevidim.Jestli má trochu kulatější zadeček a lehce stehna neni žádná odulost.Kolem mně tady bydlí nad 100kg machny a ty jsou odulost,taková odulost že kratší sukni by nemohly mít.Asi máš představu,že ženská musí být jedině kostra?

Asi (So, 29. 7. 2017 - 06:07)

to seš už jediný na...To nebude žádný krasavec,když si nedokáže najít pořádnou ženskou.

tak (So, 29. 7. 2017 - 01:07)

Chápeš to přesně.Ano i z...to seš už jediný na světě, kdo si myslí, že tahle odbarvená a odulá zloblbka je krásná

však ony ji v base srovnají. Na sex na dětech jsou tam extra vysazené

Karel (Pá, 28. 7. 2017 - 23:07)

Nevím jestli to dobře...Chápeš to přesně.Ano i z toho věku osamělost,jak už to táhne na 40,ty pěkný léta pryč.Chtěl bych se zase cítit jako chlap a být žádanej.Jasný nemůžu se srovnávat už krásou s mladym kolouškem,ale třeba tě víc budu ve všem chápat než mladej kolouch,co říkáš? A co ten Marian? Moc rád tě poznam osobně.Udělala jsi mi radost a posílam ti polibek.Jsem prostě závislej na tobě.Je v tobě něco tak krásnýho.

Alice (Pá, 28. 7. 2017 - 23:07)

Nevim táhne mi to k...Nevím jestli to dobře chápu ale že ti osamělost dělá ten věk? Jinak je to milý co si napsal.No už se tím netrap že ti není 17,nechci nic slibovat ale začínám mít z tebe pocit že bysme se mohli sejít ale ještě uvidíme ale začínám mít chuť tě poznat protože se mi líbí jak píšeš.

Karel (Pá, 28. 7. 2017 - 23:07)

Hele možná trochu jo ale i...Nevim táhne mi to k tobě,strašně hodně.Neumim si to vysvětlit.Nikoho nemam,jen bývalá mi trochu uhání,ale mně se nechce.Rád bych poznal TEBE.Já jsem docela osamělej a taky to asi dělá ten věk.A v tvém případě je mi ještě víc líto,že mi neni třeba 17,ale byl bych vděčnej kdybys mně vzala na milost i když jsem vrstevník.

Alice (Pá, 28. 7. 2017 - 22:07)

Ahoj,tak nevrátíte se...Hele možná trochu jo ale i jsem spíš neměla náladu na psaní.Co ty a ty s nikým ani nechodíš? A jak to že na mě myslíš? A ne s Jirkou se k sobě už nevrátíme ale je to táta mí Anetky tak to budeme muset ještě řešit.

Karel (Pá, 28. 7. 2017 - 22:07)

Teda to koukám.Asi by bylo...Ahoj,tak nevrátíte se nakonec zpátky s Jirkou k sobě? Já pořád na tebe myslim.Je pravda,že nepíšeš kvůli co psal odpoledne Jarin?

Alice (Pá, 28. 7. 2017 - 22:07)

Teda to koukám.Asi by bylo lepší aby se to dozvěděla ještě tam.Hlavně jí to neříkej teprve až jí pustí.

Lalla (Pá, 28. 7. 2017 - 21:07)

Mate pravdu lidi.Uz jsem o...Jirko, držím palce

Vilda (Pá, 28. 7. 2017 - 21:07)

Nedivim se ti Jirko.Cekal jsem kdy k tomuhle dospejes,ale skoda ani jsem te nestihl poznat.

Jirko (Pá, 28. 7. 2017 - 20:07)

Mate pravdu lidi.Uz jsem o...Držím palce abys to vše zvládl.Snad nám tu ještě napíšeš.

Jirko (Pá, 28. 7. 2017 - 19:07)

Mate pravdu lidi.Uz jsem o...udělal jsi správné rozhodnutí. Miluna je chudák nemocnej, jenže k tomu ještě ty její pudy, které neovládá. Ty určitě potřebuješ být za volantem v klidu a s ní nikdy nebudeš. Není to holka pro život.

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 19:07)

Mate pravdu lidi.Uz jsem o tom informoval majitele bytu,ze koncim.Ted sbiram odvahu to jit rict Miluny rodicum a aby si do nedele prisli pro Miluny a Zdeny veci.Je mi to i tak lito,ale uz nemuzu jinak.Fakt uz ne,ale moc diky hodne mi to pomohlo k rozhodnuti.Miluna vnitrne neni zla,ale je to presne jak pisete a takova nejistota z ni.Ten sex neni pro zivot nejdulezitejsi i kdyz je v nem skvela tak,ale pro pocit ji mit po nejakym duchodci nemusim a k tomu ta nemoc,ne uz fakt nemam chut pokracovat.

taky (Pá, 28. 7. 2017 - 19:07)

ro není jen nemoc, ale i...si myslím, že soužití s Milunou není možné. Svou nemocí a povahou tě bude stahovat dolů. Není na ni vůbec žádná spolehlivost, nikdy nevíš, jak zareaguje a ona reaguje vždycky špatně. A ty ji nemůžeš opečovávat a hlídat 24 hodin denně. Vem nohy na ramena a upaluj pryč.

ona (Pá, 28. 7. 2017 - 18:07)

Dobre,diky za pomoc k...ro není jen nemoc, ale i její povaha,je jí všechno jedno a o nic se nemusí starat.Tohle nezměníš. ta nemoc se dá zklidnit braním antipsychotik,ale to ona nebude brát,není zodpovědná.Ona tě stejně nemiluje, tak nešťastná nebude,jen bude vzteklá a přehánět.Seber se a vystěhuj se zpátky blízko rodičů a synů

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 18:07)

Dobre,diky za pomoc k rozhodnuti a rozhodl jsem se,ze teda odejdu.Je to fakt moc tezky,protoze city k ni mam a takhle mi nic neudelala,ale chytaji mi z ni divny pocity a asi uz bych ted z ni byl fakt porad nejistej.Porad cekat kdy ji zase co chytne.Nemam uz na to,priznavam.Jen vubec nevim kdy ji rict pravdu,vim,ze i v blazinci je neustale agresivni,protoze tam byt nechce.Smutny,ale uz se na to nemuzu sam divat.Citim tu tisen v tom byte citim,ze potrebuju pryc.

Reklama

Přidat komentář