Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 23:07)

Tady jsem našel pravěk...to mi nejak dostalo.srandou i litosti jak to utika,cu rikas?

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 21:07)

tak mislis ctenar2 ze mam...Tady jsem našel pravěk téhle diskuze z období před Milunou. To jsou ti Budějovičáci:

http://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami/archiv/5380/

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

jo deti sou s marcelem oba dva kluci.jo lallo to sme psali tadi i s vedljsi misnosti.pamatujete si dobre.

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Jo Dežo mě taky bavil....tak mislis ctenar2 ze mam psat vic? ale horsi ze nevin co.jo rad bych zastoupil milunu ale jak ona to dela zeji napada porat co psat? a alice jak dopadla tak ted byse ji naki cigan hodil.bych i ji ted klidme chtel kdybi chtela kdyz uz nema manzela.bylo mi to trapni napsat haha ale vis jak uz dluho nic snikim no tak ted bych klidne.a jinak stwbou se mi dobre pise ctenari2 vim ze chodis s nasema holkama a milunu to zajimalo jak se ti vyptava haha.asi sem tu ze vsech ciganu nejvic co.jo a particku budejckou pamatuju vsechno sme se sem natahali pres petru pak tadi mela nekolik nas byvalejh haha,dobrej propojenec a vsichni cigani se tu naucili psat,presne jak pises.a ten stou panou to byl tibor si pamatuju.jo a ta sani taki nevim proc nepise uz dit psali hezky.

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Alexi ale Dežo má syna a...jeden s Petrou,ten byl v děcáku a další nevím.O toho se kluci snad starali

Joj (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Alexi ale Dežo má syna a kde ten je? A ještě psal Marcel.

Lalla (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Já teda tehdy sem nepsala, ale občas nakoukla a vzpomínám, jak Dežo psal a najednou napsal Alex a Dežo se divil, jak může být Alex na dvou místech, tady na diskuzi a vedle v pokoji :)

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

je videt ze si pamatujes...Cigáni z Budějovic byli dobrý. To byli nějací z ubytovny a tady se domlouvali. Takže jsme mohli číst - "pojď dolu na cígo" nebo "až to budeš nejmíň čekat, tak se ti objevím za zády" a další hlášky. A pak byl skvělej ten jak měl nafukovací pannu.

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Jo Dežo mě taky bavil. Třeba jak Miluna psala svojí mamce, která vyměnila zámek u bytu, že ji hodili na vedlejší kolej. A Dežo svým nezaměnitelným a nenapodobitelným stylem napsal něco ve smyslu - Milunko co děláš na nádraží:-)

Alexi, klidně piš, lidi si rádi přečtou jak žiješ a co děláš, když tady teď není Miluna s Alicí a to , že nereagují nevadí, na mě taky moc nereagují. Třeba Sany mě překvapila jak tuhle napsala, že mě ráda čte a to byla snad její první reakce na mě po pár týdnech.

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

jo,ono to tehdy znělo...je videt ze si pamatujes dobre a chodim tam jen ja.mozna v zari ho uu pusti tak mu muzu rict at zase pise.a kdybi ste chteli jini cigani tak ja mam kontakti ale jde o to ze oni us si zvikli psat na fb.

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 19:07)

jo to si pamatujed dobre o...jo,ono to tehdy znělo legračně, jak se ptal,jestli může mít po smrti mobil.A chodí tam někdo za ním, aby nebyl sám?

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 19:07)

jo to si pamatujed dobre o dezovi.on zacal blaznit najednou pirad rikal ze proc tu sme na svete na co cekame ze stejne vsichni budem mrtvi a pak zacal si balit veci aby mel do hrobu.porad se bal o veci ze nechce opustit svoje oblibeni veci a tak si zabalil taski a vsude je nosil uplne strasnni.to asi nepochopite.nejdriv chodil psychyatrovi alev to mu nepomahalo,tak ho zavreli.strasni jak vsechni zaviraji i ten ctenar2 jak psal ze tam byl taki.jo asi spis ciganku hledan.

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

Chudák Dežo on je přece...ty se Dežovi posmíváš?Ano byl moc hodný,ale jednou psal, že jeho rodiče jsou bratr a sestra, tak asi proto mu to moc nemyslelo. Taky že ho Alex našel na ulici a zachránil ho. Ty bys ho zachranil, gadžo?

Joj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

Chudák Dežo on je přece hodný a přesto ho zavřeli.
Alexi a jakou holku hledáš, hledáš cigánku?

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

ja to tady čtu taky někdy a vidím,že někteří gadžové jsou horší než cikani.Dežo je v blazinci?Ale on nebyl blazen,jen hloupej přece

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

co je nového u vás?Co Dežo?ahoj dezo je taki v blazinci takze sem zustal momentalne sam.hledam si nejaku holku ale nedari se.co ti?

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

to ja tadi ctu opcas furt ale...co je nového u vás?Co Dežo?

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

to ja tadi ctu opcas furt ale nikdo se ssmnou nebavi.a kdo mi hledal?

. (Út, 25. 7. 2017 - 15:07)

A co Alčo jak teď řešíš sex?

Jirka (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Tak mu matka zkazila život,...No ja si to vubec neumim predstavit byt v jeho kuzi.Akorat tu mam u sebe sve syny a ta predstava je na pobliti.Jeho hlas znel,ze mel co delat aby nebrecel,protoze je to jeho jediny syn.No a Milca je nadupana praskama tak taky nevim kdy to bude lepsi.Asi si s tatou budem mit co rict.

Reklama

Přidat komentář