Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

' (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

Už se na to vyser. Všichni...No stačí aby si Alice vyměnila se Sany kontakt a máme po.Protože Sany už tady psát nechce,když je jen kritizovaná a Alice už sem píše právě jen kvůli Sany si myslim i když tady má Alice ještě svoje fanoušky,jenže ty vylézaji většinou až když nepíše.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

A trochu nadhledu by to chtělo. Nikdo z nás se nikdy s Alici ani jejím synem nesetká, tak proč se rozčilovat a urážet. Ať si to řeší lidi v jejich okolí - Jirka, exmanžel Alice atd. Čtenář(ka)375 mě taky trochu štvala, ale s jedním s ní musím souhlasit. Buďme rádi, že jak Alice, tak Miluna jsou víceméně otevřené a napíšou o sobě takovýhle věci.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

To si dovoluješ moc:-) za...Už se na to vyser. Všichni víme jakej máš na Sany názor, tak to nemusíš pořád opakovat. Myslím, že ty tvoje invektiva nikoho nezajímají, tady jde o to, že čtenáři to tady mají místo televize a knihy zároveň a těmahle kecama celou dikuzi zazdíváš. Kritizovat se dá i inteligentně a slušně, jak to umí právě Lalla.

No Lallo (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

To je mi moc líto,ale jinak...To si dovoluješ moc:-) za tohle ti Sany-megera může pěkně vynadat.To nemůžeš psát vychytralá Alice, ta přece za nic nemůže, ani za to kde Miluna je. To víš, ta nosatá čůza je ochránkyně těch co šukají s vlastním synem. Všichni jsou blbečci, jen ona ví a zná všechno.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

Jo Miluna je na uzavrenym a...To je mi moc líto,ale jinak to dopadnout nemohlo. Její život už roky ovládá vychytralá Alice

Ale nějako dovolenou se syny a možná i se Zdenkou bys dát mohl. Odpočinul by sis, přišel na jiné myšlenky a děti by tě měli za hrdinu

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

Jo Miluna je na uzavrenym a presne jak napsal ctenar2,musi byt k posteli,protoze vyvadi.Takze ja mam znicenou dovolenou a vsechny plany co jsem mel.S Radkovo tatou jsem se nakonec nesesel kvuli tomu.Urcite s nim nekdy popovidat chci,ale momentalne jsem v prdeli,tak jsem schuzku zrusil.A co ty jsi ctitelko zac?

Ctitelka (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

Jirka je úžasnej. Citlivej i divokej a vypadá skvěle.
Miluno, jestli ho nechceš, tak já ho beru :D

. (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

To že je mu z nich nanic napsal možná Marian.Ale nejsem si jistý.Naposledy tu psal,když s Alicí dělal testy jestli je Románek jeho nebo afghance a vyšel afghanci a pak už myslim nepsal.A je to mazec,když už ty lidi znáte tady víc a podíváte se zpětně a u Alice to bylo jen samé nahánění cikánů tady a žádnej jí nechtěl jen ten Marian:-)) Nemohl jsem jak tenkrát napsala,když si stěžovala na starýho,že si jí nevšímá,že chtěla starýmu zatancovat nahá a starej jí jen řekl ať uhne,že nevidí na televizi a pak ať dá pokoj,že se nachladí.Vyprskl jsem smíchy ještě ke všemu jsem to četl v Mhd.Nebo jak měla Mariana ve sklepě a v tu dobu asi hodně pršelo a někdo z vás mu tady napsal,že jestli ho to tam nevytopilo jako krysu.Někdo tady občas pořádně hlásí i z anonymů.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj Alice a ostatni (Ctenar 2, Ctenar 375 uz to zrejme zabalil, cemuz se nedivim.)
Skoda casu na to, aby se tady clovek obhajoval pred primitivy, kteri si za a) nic nepamatuji a za b) jeste lzou.
Napr.ja jsem o hormonech nikdy nic nepsala,od zacatku jsem se snazila, aby Alice vyhledala odbornou pomoc, ale to je jedno. Protoze na to, abych to vysvetlovala nejakemu blbeckovi s IQ houpaciho kone, na to opravdu ztracet cas nebudu. A jenom proto, ze se k Alici nechovam jako idiot, tak si zde nenecham nadavat.

Alice, pokud chces, muzeme si psat,ale ne zde.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Tehdy se s Milunou ještě...Jo, už to chápu, tys psala o tom jeho hifa. Tak to jo, to už se znali, ale o tom, že by šel na testy se nepsalo.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Dežo si tehdy asi nechal...Tehdy se s Milunou ještě neznal, ta sem přišla mnohem později.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už...Já si tak matně vzpomínám, že asi před rokem napsal jeden z nich, že je jim z těch dvou nanic.

, (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už...Určitě. To jak psala, ať jde k ní bydlet. Tak to se v Miluně popralo. Z jedné strany nějaká jistota u Jirky a na druhou stranu Alice, na kterou pořád myslí a bude.

čtenář (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už nepíšou i cikáni.Marian a Dežo byli hustý.Nemohl by jim Štefan vzkázat ať zase napíšou? Nechci psát jako ten *závislej:-) ale roky sledování diskuze udělali svý:-) Jinak u Miluny názor mam,že jí to vyvolala Alice.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Dežo si tehdy asi nechal...oprava, od Miluny asi ne , to až později

je to tak (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Ano, tím to vyvolalo ten...ví, jak s Milunou manipulovat.

Sam (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Blond jsem ale proč se...No sdělovat barvu vlasů mě moc inteligentní nepřipadá -)Normální ženská se věnuje jen rodině a takové to nejmenované věci do rodiny netahá.-:))

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Co myslel Dežo tím hifa?Dežo si tehdy asi nechal udělat testy, jestli se od Miluny nenakazil.A psal, že nemá hifa neboli není HIV pozitivní

. (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Můj názor, kdyby Alice...Ano, tím to vyvolalo ten záchvat.

? (Ne, 23. 7. 2017 - 09:07)

Můj názor, kdyby Alice nepsala naposled aby se k ní Miluna vrátila, potom by Miluna nemusela být někde v léčebně. Milunu to nejspíš hodně vzalo co jí napsala, až z toho začala blbnout. Alice ví moc dobře jaká Miluna je. To si mohla odpusitit.

Reklama

Přidat komentář