Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-)) (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

No to je mazec teda.No tak se...:-D

pozorovatel (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

Alicko pis...No to je mazec teda.No tak se upni třeba na Miu nebo na Sany aby ti nebylo pak špatně až budeš mít absťák.

naopak (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

Jo ctenari 375 tady si mel...nemocným se zde každý snaží pomoct. A zkus si někdy něco napsat, pod nickem, něco,co není všeobecně populární. A pak obhájit. To čtení je ale takové bezpečné,co?

*Zavislej na Al (So, 22. 7. 2017 - 10:07)

Alicko pis prosim,moc,moc,prosim.Vis,ja sam nemam lehkej zivot.Ziju na ubytovmne,obcad prohrabnu popelnice,mam taky psychicly problemy.Tak ja ani vas tady neskousel nejak kontaktovat,alw ctu vas od vanoc 2014 a jsem se zamilovsl platonicky jste mohe lasky,ale vim ze vic nema cenu zkouset.Ale pomohlx jste mi tak ze mam na koho myslet,pri vsem.A diky vam jsem na tom lip i s chlastem,vzdycky,kdyz mi je nejhur tak jsi rikam_jo musis vydrzet Alca a Milca taky musi! Ted jsem trochu pohnutej z tvyho pruseru Alco a kvuli Milunce jsm vcera i brecel.Ja ani nevim kterou vas miluju vic,mozna Milunku jsem chvili miloval vic,ale ted potrebuju tebe.Vzdyt kohp tady bez vas budu mit paneboze?

. (So, 22. 7. 2017 - 10:07)

Mozna Miluna porad Radka miluje a nezvladla to,co se Jirka dozvedel.

ty moc (So, 22. 7. 2017 - 09:07)

Jo ctenari 375 tady si mel...Neprehanej.

zahnali vetrelc (So, 22. 7. 2017 - 09:07)

Jo ctenari 375 tady si mel dodrzovat zakony diskuze,pravdu maji ty co tu byly driv nez Ty a kdyz neumis nazpamet celou diskuzi tak to se tu nechytas.
A zastavat se nemocnych?To se tady netoleruje.
Tem se tu jen nadava a spila a tech par normalnich(Sany,Jarin…)to tady neudrzi.
Hledej stesti jinde nebo jen cti jako ja.

hmhm (So, 22. 7. 2017 - 09:07)

"A ještě jedna věc....Sany1,on nikde myslim ani nepsal ne ze se to nedeje,ale ze ti neveri.A to je rozdil.A ze polisi delaj co muzou a snazi se a ze to neni tak jednoduche zamist pod koberecek.Neco tak.Ale urcite ne ze to u nas nedeje.Doufam ze je Alice spokojena jak se ji povedlo Milunu vydeptat,citis zadostiucineni Alice?

Lalla (So, 22. 7. 2017 - 01:07)

Sany, už se mi nechce listovat zpět, ale myslím, že tvé jméno jsem neuvedla. A ano v příspěvku čtenáři jsem použila svá slova, nechci kopírovat a vyhledávat. Asi to byla nějaké vzbouření proti Jarinovi a já se munedivím, že nepíše.

Dobrou noc

sany1 (So, 22. 7. 2017 - 00:07)

"A ještě jedna věc. někdo tady hodně urazil Jarina. Nadáváním do policajtů, komunistických policajtů a neempatického rádoby profesionála, který vše hodnotí opět jako policajt a hodí případ do škatulky. Vysmíváním se tomu, že jeho rádoby pomoc je směšná....."

Trojtecko, diky za podporu meho nazoru, ovsem musim upresnit, ze tak, jak to Lala interpretuje,jsem to ja nikdy Jarinovi nepsala. Pouze jsem uvedla priklad zname, ktera byla psychicky a fyzicky tyrana a policajti to zametli pod koberec, jelikoz se nechali zkorumpovat.Nacez Jarin oponoval, ze jsem si to musela asi vymyslet, ze to se u nas nedeje. Tak jsme trochu polemizovali, ale nikdy jsem mu nenapsala, ze je neempaticky radoby profesional,atd. . Takze budto to byl nekdo jiny nebo si to Lala znacne pribarvila, cemuz se nechce verit. ;)
Jinak, za posledni dny je tu z toho pekna stoka.
Az to Alice tady zabali, tak jsem zvedava, co vsichni ti bojovnici za lepsi zivot a zivot bez zrud budou delat.
Je to vazne nechutne.
I Alice, at se vam to libi nebo ne, ma nejakou poruchu, pouze s tim rozdilem, ze nebyla zrejme diagnostikovana. Protoze to, co se s ni posledni dobou/vlastne leta deje, neni normalni.To se da rozpoznat i selskym rozumem, na to clovek nemusi mit nic spolecneho s psychology.
Nekdo zde ji preje, at se pokusi o lecbu a bude ji pomozeno a ti , kteri v podstate nejsou o nic lepsi a jen se zde pasou na vsech tech prusvizich, se ji snazi ustvat.
Zdravim ctenare 375.:) O te hranicni poruse u Milci jsem jiz drive cetla. Priznam se, ze kdyz jsem to tu ted cetla, nemela jsem uz chut sem psat, ale chtela jsem uvest na pravou miru to s tim Jarinem.
Ahoj Alice, uz je lip?

? (Pá, 21. 7. 2017 - 23:07)

Digy,to je podle digitálek,nebo té kravině na tv hovn@,na kterou koukají báby po odpolednech?

áále (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

čtenáři375, každý píše...klidně odejdi. Jenže to nejde, kde bys trousila svou ,oudrost.

přesný (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Nejdříve se seznam vo co...nezná celou historii a planě zde plká.

Lalla uklízejíc (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

čtenáři375, každý píše...Přesně tak :) Tak jsem to ráno psala, že? Tuším nicku Digy

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Lallo, docela jsi mi vyrazila...Ale vůbec ne, není třeba, abys mizela, tohle je diskuze. To, že tvůj pohled je jakoby nezkušený, nerealistický a někdy jaksi ne fér a za každou cenu pozitivistický a někdy jakoby slepý...to může být jen můj názor a nemusí být správný

Podívej mít "také" dobré vlastnosti to je hodně slabé, pokud se jedná o asociála, člověka,který využívá, zneužívá slabšího atd. I ten největší zločinec měl a má jistě "dobré vlastnosti

Zajímavá kniha, která je zpovědí matky, jejíž jeden syn je vrah a ona mu přesto dává svou mateřskou lásku: Krev mé krve
od: Helen Grace Carlisle

neodcházej (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Lallo, docela jsi mi vyrazila...čtenáři375, každý píše podle svého, nikoho neznáš osobně, nevíš jaký je v realitě. Co když Lalla na psychárně uklízí a znalosti oboru jsou její koníček? :)
Nadhled

hm (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Nejdříve se seznam vo co go, tzn. s historii a pak klidně zmiz, čeříš tady vodu.

čtenář375 (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Takže ohledně Jarina,...Lallo, docela jsi mi vyrazila dech tím, co jsi napsala. Jmenovat lidi, kteří ve mně vzbudili sympatie, se mi fakt asi nevyplatilo, to bylo znát už na reakci Mii.
Mně osobně tady vadilo zlostné anonymní napadání a bylo mi Alice i Miluny líto, vidím v nich i dobré stránky.
Ale pokud tady většině vadím, klidně zmizím.

... (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

To mu napsala Sany Lallo.Oni dva tady vedli debatu,ale já jsem na straně Sany.

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Lallo, ale já nikdy nikoho...Takže ohledně Jarina, platí vůči tobě má omluva

Reklama

Přidat komentář