Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

áále (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

čtenáři375, každý píše...klidně odejdi. Jenže to nejde, kde bys trousila svou ,oudrost.

přesný (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Nejdříve se seznam vo co...nezná celou historii a planě zde plká.

Lalla uklízejíc (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

čtenáři375, každý píše...Přesně tak :) Tak jsem to ráno psala, že? Tuším nicku Digy

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Lallo, docela jsi mi vyrazila...Ale vůbec ne, není třeba, abys mizela, tohle je diskuze. To, že tvůj pohled je jakoby nezkušený, nerealistický a někdy jaksi ne fér a za každou cenu pozitivistický a někdy jakoby slepý...to může být jen můj názor a nemusí být správný

Podívej mít "také" dobré vlastnosti to je hodně slabé, pokud se jedná o asociála, člověka,který využívá, zneužívá slabšího atd. I ten největší zločinec měl a má jistě "dobré vlastnosti

Zajímavá kniha, která je zpovědí matky, jejíž jeden syn je vrah a ona mu přesto dává svou mateřskou lásku: Krev mé krve
od: Helen Grace Carlisle

neodcházej (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Lallo, docela jsi mi vyrazila...čtenáři375, každý píše podle svého, nikoho neznáš osobně, nevíš jaký je v realitě. Co když Lalla na psychárně uklízí a znalosti oboru jsou její koníček? :)
Nadhled

hm (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Nejdříve se seznam vo co go, tzn. s historii a pak klidně zmiz, čeříš tady vodu.

čtenář375 (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

Takže ohledně Jarina,...Lallo, docela jsi mi vyrazila dech tím, co jsi napsala. Jmenovat lidi, kteří ve mně vzbudili sympatie, se mi fakt asi nevyplatilo, to bylo znát už na reakci Mii.
Mně osobně tady vadilo zlostné anonymní napadání a bylo mi Alice i Miluny líto, vidím v nich i dobré stránky.
Ale pokud tady většině vadím, klidně zmizím.

... (Pá, 21. 7. 2017 - 21:07)

To mu napsala Sany Lallo.Oni dva tady vedli debatu,ale já jsem na straně Sany.

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Lallo, ale já nikdy nikoho...Takže ohledně Jarina, platí vůči tobě má omluva

tak (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Lallo, ale já nikdy nikoho...nedělej chytrou.

čtenář375 (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Čtenáři, Miluna má HPO...Lallo, ale já nikdy nikoho neurážím - zásadně! A urážky na svou adresu přecházím mlčením. Zřejmě jsi mě s někým zaměnila?
Já čtu diagnóze Miluny poprvé, nejsem tu zas tak dlouho.

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Lallo, Vilda tu psal o...Čtenáři, Miluna má HPO již dlouhé roky. Není to nemoc, která by omlouvala trestné činy, Miluna to ví a byla za ně i trestána.

Alice nemá dle mého odhadu s HPO nic společného, nejde proti sobě, ale proti ostatním.

Pokud by tě zajímal můj podrobnější názor (píšu sem již velmi dlouho, i když názrazově), přečti si včerejší večerní diskuzi

A ještě jedna věc. někdo tady hodně urazil Jarina. Nadáváním do policajtů, komunistických policajtů a neempatického rádoby profesionála, který vše hodnotí opět jako policajt a hodí případ do škatulky. Vysmíváním se tomu, že jeho rádoby pomoc je směšná. Mám dojem, že jeden z těch, co se zde do něj naváželi, jsi byl ty. Promiň, ale nezdá se mi košér se nyní jeho jménem v svých příspěvcích ohánět . Pokud jsi to nebyl ty, omluva z mé strany je samozřejmá

! (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Snad myslela ty jejich...Ty jmenovaný to už ale určitě dávno vědí.Chceš tu dělat chytrou?

čtenář375 (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Lallo, Vilda tu psal o...Sorry, napsal to Jirka dnes ve 12:22.

čtenář375 (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

" ale Sany, Lalla, Jana,...Lallo, Vilda tu psal o hraniční poruše, kterou trpí Milča. Alice má zřejmě podobné problémy.

pigi (Pá, 21. 7. 2017 - 19:07)

Snad myslela ty jejich poruchy.

Lalla (Pá, 21. 7. 2017 - 19:07)

Ali, jak je? Milča nám..." ale Sany, Lalla, Jana, Jarin a další už budou od teď v obraze, je to pojmenované"

Ahoj, nějak tvé myšlence nerozumím. Co je pojmenované? Nebo jsem špatně četla příspěvky?

... (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

ty taky nejsi úplně v...Ty jsi ok? Nezdáš se. Co bereš?

no (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Ali, jak je? Milča nám...prej ještě se ozvu ......ani nemusíš.

no (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

A kdo jí pomohl Gino? Kdo za...ty taky nejsi úplně v pořádku, nech se vyšetřit odborníkem.

Reklama

Přidat komentář