Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Jediná možnost je teda to v...Myslim to tak, ze bys ji nemela kazdou chvili zvykat na nekoho jineho. Pokud Te Jirka opravdu miluje, jak tvrdi, tak si toho vaz a zkuste zit jako rodina. Zit ve trojce s nekym, to asi neni tak snadne nekoho najit. To za tebe nikdo nerozhodne, s kym bys mela byt radeji, jestli se zenskou nebo s chlapem. Ale porad je tu Zdenka. Mne to obcas s mym muzem taky vubec nebavi, ale mam syna, kteremu bych ublizila, tak se nemuzu sebrat a jit hledat neco lepsiho. Jen pro mou potechu. Tak to proste v zivote je, kdyz mame deti.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Jenze vztah, myslim skutecny...Jediná možnost je teda to v sobě potlačovat a pokračovat ve vztahu s Jirkou abych to splňovala tak jak to píšeš jestli sem to dobře pochopila.Kdybych měla vztah jen s ženskou tak to sem ještě nikdy nezkusila dlouhodobě takže zase nevim kdy by mi začal chybět chlap a myslim že by určitě někdy začal.Je to docela teda dobrej hnus být takhle na oboje abych teda nebyla sobecká a potlačovala to a Zdena já nevim jak to myslíš.Alici měla ráda a na Jirku si teprv zvyká.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Já bych to šla dělat ze...Jenze vztah, myslim skutecny vztah neni vubec jen o tom "chvili perko,chvili pipina,vis?"
A hlavne bys nemela taky zapominat, ze jsi mama.Jake misto tam ma mit Zdenka? O tom jsi take premyslela?
Kazdemu by se libilo zit jen podle toho, jak by si chtel uzivat. Ale tak to u beznych lidi nechodi. Musi potlacit casto sve touhy a choutky a podridit se okolnostem. Opravdu bys mela zkusit myslet i na druhe lidi, Milu.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Tip opravdu nemam, protoze...Já bych to šla dělat ze vzteku Sany,tim jak nemam ženskou tak bych tim úchylákum za to naložila.Když furt otravujou tak ať si užijou.Ale nemam zatim plán tak nevim a Jirkovi se to nelíbí takže nevim.Ale v barech nemam vůbec klid když chci být někde sama a něco popít.No u ženský bych ráda vztah.Byla sem nejspokojenější mít vztah s chlapem i ženskou současně,to mi plně vyhovuje.Chvíli pérko chvíli pipina,to je paráda mít oboje.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Já sem na oboje pohlaví.Akorát poslední dobou víc na ženský.Protože mam Jirku a tak penisku si užívam kdy chci.Kdybych neměla Jirku bude mi chybět i chlap ale problem je že mi přitahujou hlavně jen chlapi co nosí ty kraťoučký věcičky a jsou jemnější tipy a takový na ulici fakt moc vidět nejsou.Ale mam Jirku tak už mi nezajímá nikdo z chlapů.Tak já na ty seznamky ještě kouknu.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

A měla bys tip jak to Sany...Tip opravdu nemam, protoze jsem hetero, ale mozna bys mela jit nekam na stranky, kde se schazeji a nechat si poradit tam. Tam se dozvis spolehlive nejvic o tehle problematice. Co se jim libi atd.
Jit delat dominu? No to se da delat ze dvou duvodu, asi. Bud pro prachy nebo pro poteseni. Vlastne ze tri. Kdyz se ty dva prvni spoji. To musis vedet ty sama. Ale jestli touzis po vztahu, tak tohle ti jej urcite nenahradi.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

To bude zrejme tim, jak se...A měla bys tip jak to Sany změnit aby mi milovaly ženský a nelezli zamnou jen tyhle chlapi co jen chtěji po mě ať jim něco dělam? Nebo mam tomu podlehnout a jít dělat Dominu? Ale Jirka by to nesnesl.A si moc hodná.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem...Jestli jsi opravdu na zensky, tak se toho tezko zbavis. To je proste dane prirodou, stejne jako u gayu.
Pak asi jina moznost nezbyva, nez hledat v radach lesbicek. Normalne na ulici nebo kde premlouvat zensky, to asi nemuze koncit dobre.
Nebo si porid nejake tricko nebo co ony nosi, aby se vzajemne poznaly.;)

Miluno (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem...Holek co jsou na ženský je méně, někdo tady radil ty seznamky, jsou přímo lesbické, musíš hledat. To nejde jen tak nějakou co se ti líbí hned pusínkovat. To se z těch monoklů nevyléčíš.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem na ženský a nevim jak se toho zbavit.Já sem byla spokojená jen když sem měla Alinku.V ten pátek večer sem jednu objala a dala jí pusinku za krk a vyběhli na mě nějaký zmrdi,přitom ona ani neprotestovala ale měli blbý kecy na mě a já si to nechtěla nechat líbit a řekla sem jí ať na ně kašle na chlapa,byl tak hnusnej a nadřazoval se a dva do mě začali strkat a natrhli mi tričko a bouchl přes obličej.To už je moc aby se semnou ještě rvali!!

:-) (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Nevím přesně, komu...Miluna modelka s hadrem a kostetem.Chudak je nestastna,proc asi,protoze nikdo nevytira podlahu aby ji to vzrusovalo:-))

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Sany tohle mi ještě nikdy...To bude zrejme tim, jak se tvaris, pohybujes, chovas. To bys musela hodne nacvicovat, abys to zmenila.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Prosímtě,ty jsi zase moc...No hlavne kdyz ti nevadi, ze ji nekdo napsal," jak s ni muze ten Jirka zit, br.."
To je skoro jako fuj, ze?
Pozor bavime se o vzhledu. Tak mne pouze zajimal vzhled dotycne(ho).

Tak kdyz to nesnasis, tak to nesnasej a jestli ma nekdo potrebu mi psat, ze jsem matka Tereza, at mu slouzi. Mne je to jedno.:D
A koncim s touto debatou o exkrementu.

Miluno (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

A co včera? To jsi prohrála? Kdo ti dal na budku?

čtenář375 (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Nevím přesně, komu odpovídám, ale psát holce, která je právě nešťastná, že je ošklivá, tak to sorry, to prostě udělá jen buran.
Miluno, mělas smutné dětství, to je mi líto.
Ale pamatuj na to, že vždycky může nastat v tvém životě obrat a všechno se může zlepšit.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Sany tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl,překvapila si.Akorát oni mi to říkali s tvrdostí i když sem nebyla namalovaná.Už se mi ale na ulici a v barech stalo že si mi našli chlápci který mi prosili ať je zmlátim,nevim čim to je.

Hm (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Prosímtě,ty jsi zase moc chytrá,to bylo myšleno všeobecně.Neboj se, odemě to psaný nebylo,jen nesnáším když se někdo do někoho naváží,jen proto,že napsal svůj názor.Jen si vzpomeň kolik lidí se tady do tebe naváželo."MATKA TEREZA"

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Ale aspoň si nic nějak...Milu, ty zazitky si mozna "nepamatujes", protoze jsi je vytesnila, ale v podvedomi je mas ulozene a urcite na tebe maji dost velky vliv. A bez cizi pomoci to opravdu bude cim dal horsi.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

No a co jako? Že napsal...Tak napadani vypada trochu jinak, nemyslis? Ze bych nekomu trochu spis slapla na kuri oko?

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Ale aspoň si nic nějak nepamatuju to jen takový stíny,pak chvíli děcák a pak už sem byla u svých co mam teď.Stejně je příbuzná takže tuplem jí beru jako svou mámu ale spíš to ve mě probudila babka mam takový podezření tu chuť na ženský.To mi bylo 18.

Reklama

Přidat komentář