Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 01:06)

Já upravený fotky nemám.Tenkrát byla myslím upravená naopak ta první fotka jak jsem měla vlasy na mikádo.A já se neplánuju vrátit.Píšu už jen ze zvyku a abych neměla takový pocit samoty.I když chci bydlet sama ale jde o vnitřní pocit.Jo dobře chybí mi někdy Miluna ale tím jak jsme na sebe byly zvyklé i tím že už toho máme spolu hodně za sebou,Ale to neznamená že bych zase měla měnit názor.

určitě jo (Čt, 22. 6. 2017 - 23:06)

si tipne, jestli se Alice k...už pomalu ale jistě nad tím uvažuje. Jinak by se zde až tak neangažovala. Je to komedie.

kdo (Čt, 22. 6. 2017 - 23:06)

se vytratil Fanda, že by ho...si tipne, jestli se Alice k Miluně vrátí? A proč?

Jirko (Čt, 22. 6. 2017 - 22:06)

No to byl dneska humac a...tak jen muluj Milunu, aspon bude o zábavu postaraný. Už se těším, jak se na svatbě vytasí s připínákem, to bude šou ou ou

a nějak (Čt, 22. 6. 2017 - 22:06)

se vytratil Fanda, že by ho Alice už nepřitahovala?

ha (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

Proč myslíš? Mně to...haha

Jirka (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

No to byl dneska humac a jeste mi dosel vykon tak musim spat v kamionu.Ja bych nerekl,ze ma Alice upraveny fotky.Mozna nekdy zesvetli,nebo tmavsi,ale vypada stejne.A jo Alice ja miluju uz jen ji,k tobe to ze me vyprchalo.Je mi ji lito co ma a pro me je proste krasna.Jeste pred par mesici by mi tohle nenapadlo,ale neco ma v sobe,ze mi to zblblo,ale tobe samotne se taky libi jak jsi i psala.A dneska nezarlis? Milco co ted delas? Ja pauzuju u Trebone.

. (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

tak Alice je má upravené...Proč myslíš? Mně to nepřijde.

no (Čt, 22. 6. 2017 - 20:06)

tak Alice je má upravené taky. Všechny kromě té první kdysi

čtenářka (Čt, 22. 6. 2017 - 20:06)

Nejsem tu tak dlouho a...Presně Lallo je to jak píšeš.Když Miluna fotky upravovala tak nebylo poznat nic a byla prostě hezčí,ale na těchto je vidět ten způsob života a psychika.Už její pohled je takový jiný.

Lalla (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Ale to už zveřejnila i...Nejsem tu tak dlouho a určitě jsem neviděla všechny M. fotky, tak nevím. A ano pozná se to. Takové ty ideální obličeje, vlasy, pleť bez vrásek, barva a bezchybnost pleti oči jsou vždy upravované, malinko rozmazané, dotvarované,nedostatky vymazané. Já bych tady Milunu nepoznala. Bohužel je zde vidět psychika a způsob života

Alice (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Poznala jsi to při...To jo ale on tak na ženský žárlit nebude a ona asi jiný chlapy nepotřebuje.Jirka je vyvinutý a má výdrž takže jiný chlapy není potřeba.A taky co jsem s nima byla tak jsem se všimla že Jirka si k ní nedovolí to co si dovoloval ke mě.Řekla bych že Jirka z ní má svým způsobem respekt a to mi pěkně sere právě,proto jsem tu trojku vzdala.Nedělalo by to dobrotu.To jen já jsem všude byla takový otloukánek.Ať u ex tak u Mariana a končí jima.Jestli je to tím jak jsem celkem malá,asi možná jo.Co jak je u vás není už tam bouřka?

názor (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Poznala jsi to při společném bydlení, je to něco jiného. Totéž pozná brzy Jirka. Bude chtít mít Milunu jen pro sebe, tak jako chtěla mít Miluna tebe. A tím to začne, nebo spíše skončí.

Alice (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

má vyžilou tvář, vypadá...Možná to dělá to jak je hubená ale já to takhle extrémně nevidím.Mě se ona líbí.Mě se nelíbí ta agrese,já se jí pak už i bála.Když jsme byly jen kamarádky tak jsem to tak nepoznala jako při společném bydlení a nebo je teď horší než dřív,já nevím:(

diskutérka (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Já celkem oceňuji, že...Ale to už zveřejnila i dřív,třeba jak měla tu cigaretu v puse nebo i před pár lety nějaký? Nebo jak se to pozná co je upravovaný a co ne?

Lalla (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Já celkem oceňuji, že Miluna zveřejnila své neupravené fotky. Bez rozmazání, odstranění stínů, filtrů a kdejakých úprav

jo (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

To jako fakt? Jí ale bylo 29...má vyžilou tvář, vypadá mnohem starší a že by byla krasavice, tak to ani omylem.

Alice (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

já tipuju, že ti je, podle...To jako fakt? Jí ale bylo 29 a to mě je 39.

tak (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Jo já vim a hledam taky ale...já tipuju, že ti je, podle fotek 39-41 roků.

Alice (Čt, 22. 6. 2017 - 18:06)

Ono se to někdy povede a někdo se najde.Stejně víc potřebuješ pipku než mě jako osobu.

Reklama

Přidat komentář