Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

A tobe to snad nevadi,co o ni...Ty jo ty si sám magor,já jsem žádnou anketu nepsala! Jak tě tohle vůbec může napadnout?! To se mi teda dotklo! Jo jdi se vožrat,jdi!

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

kdy ti konečně dojde, že...No ja ji proste miluju a nechci byt bez ni a bojim se aby mi ji nezavreli.Ja jsem rad takova jaka je ted a proste uz nechci aby se sverovala.Ja se pujdu asi vozrat,ona stejne doma neni tak ja nevim.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Přesně,já to chtěla...A tobe to snad nevadi,co o ni pisou? Ta anketa uz je na me husty sousto a ja tady premyslim par dni,ze jsi ji vemu a tohle mi vadi a co ze tobe ne? Nepsala jsi anketu nakonec sama ty? Abych jako mel pod nosem,ze mam doma nebezpecnyho psychopata!? Kdyz jsi predevcirem se vztekala,ze s ni jsem dal.

no (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně že máš čas ji...právě, má ji jako hračku, Že je to lidská bytost hodně psychicky nemocná tak to je mu jedno. Má ji pro své potřeby a její problémy ho absolutně nezajímají.

Jirko (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

kdy ti konečně dojde, že žiješ s bláznem?

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Přesně,já to chtěla akorát psát.Jestli jí dá tuhle možnost tak ona si stejně vybere diskuzi.Protože diskuzi má k dispozici 24h a tebe Jirko jen někdy a ona už to nevydrží nepsat.Nevím proč to tak má asi jak už tu má kus života.Někdo chodí na fb někdo jinám a ona hold si zvykla tady.To já taky ale ona to potřebuje ještě víc,je to pro ní nějaký psychický uvolnění.Všimla jsem si toho i když jsem seděla vedle ní.A jestli ti to Jirko vadí že o ní někdo tohle píše tak to už se můžeš zbalit předem třeba teď.

Milunu (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Ja na to nemam cas ji nekde...si nezotročíš, s tím nepočítej. Ona je neovladatelná a dělá jen to, co sama chce i za cenu, že bude spát pod mostem.

..... (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Tady si píše třeba s Alicí, a jinými ženskými, a to že tu jsou i takové ohlasy co se ti nelíbí s tím nic nenaděláš.

..... (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně že máš čas ji omrdávat!

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Jestli jí budeš něco zakazovat to bude ještě horší Jirko.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Ja na to nemam cas ji nekde vozit.Jestli je bisexualni to lecit stejne nejde.A prave no,ze se chodi vypovidat sem a to povazuju za spatny,protoze opravdovy kamarady tady stejne zadny nema a nekdo tu z ni dela anketou psychopata a tohle mi nebavi cist proto ji reknu to co jsem psal,ze jestli toho nenecha tak ja odejdu.Tak uvidime co jsi vybere,ale mam uz toho dost.A hledat zenskou pro zenskou neni asi jen tak.

hm (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Chceš jí odříznout od světa? sama doma nevydrží vyhledává si ženy, nakukuje jík pod sukně a chodí se sem vypovídat. Místo abys s ní cjhodil po doktorech děláš si z ní sexuální otrokyni. Psala, že touží po ženě. A bez ženy nevydrží tak ji aspon nějakou s krásnou dírkou co si přeje najdi.

hlasuju (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny...pro D

o o o (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Ja jsi nic uvedomovat...Jirka dělá bububu, Miluna se určitě bojí.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Časem si uvědomíš, že na...Ja jsi nic uvedomovat nemusim,staci kdyz se podivam jestli pise dal,nebo ne.Dam ji na vyber bud ja a placeni bytu a nebo diskuze a ja odejdu.

hm (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Tak ted jsem se vazne nasral!...Časem si uvědomíš, že na tvé zákazy Miluna se.e.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny...Tak ted jsem se vazne nasral! Zakazu Milune sem psat.

Anketa (Pá, 23. 6. 2017 - 21:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny konečně její průšvihy řešit tím, že ji nechají hospitalizovat v psych. léčebně

nebo
B) Obyvatelky Žatce se svorně shodnou, že dost bylo násilí a budou se svých práv dožadovat pomocí trestního oznámení (sexuální obtěžování omezování osobní svobody neboli harašení)

nebo

C) Miluna spáchá trestný čin znásilnění, udušení, usmrcení a bude na ni uvalena vazba

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

JSI PAKO,PAKO,PAKO

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

Je normální aby si skoro 30letá žena sedla na bobek před jinou ženu,? Proč jsi to udělala?

Reklama

Přidat komentář