Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Út, 20. 6. 2017 - 23:06)

Věř tomu Alice, že dlouho...No já nevím co si o nich myslet.Myslela jsem že když odejdu já že se rozpadnou a oba se vrátí domů.Vůbec nechápu.Je to docela podpásovka.No ještě nevím kdy budu někoho chtít ale na bydlení teď ne.

..... (Út, 20. 6. 2017 - 22:06)

Věř tomu Alice, že dlouho v pohodě nebudou. Muže si najdeš, jen buď hodně opatrná.

Alice (Út, 20. 6. 2017 - 22:06)

Stejně je to hnusný vůdči mě! Jestli jste tam tak v pohodě tak proč mě jste neuměli dát pokoj když jsem potřebovala? A to prohrabávání věcí? No nemám nikoho protože prostě nechci ani jí.Jsem jen s Románkem.Mám jen práci a Románka a myšlenky na Anetku a Románkovi to vynahrazuju.Večer jsem s ním byla na procházce kolem řeky.Teď už spolu ležíme.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 22:06)

Ta je ráda za každého....No nevim nevim ale je mi s nim nějak dobře.Spíš bych řekla že je první,já ještě neměla chlapa co umí zajistit byt a i se mi zároveň docela líbí a ještě ho má většího.Teď jdem akorát na sex a co vy lidi?

hm (Út, 20. 6. 2017 - 20:06)

Ta je ráda za každého. Jirka je už kolikátý?

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 20:06)

Proč uměle Alice? Já se s nim mam v pohodě.Teď sedíme na balkoně povídáme k tomu brambůrky a zítra s nim jedu do Vídně.A co to že jí nemáš tu hnusačku? No a k jeho rodičum pojedem v sobotu tak uvidim no jak to bude.Až ho máma Vildo pozve tak se tam Jirka semnou staví.Máma ta je ráda že ho mam.

jíro (Út, 20. 6. 2017 - 18:06)

Ja uz musim jit.Ted uz to...myslíš, že Miluna nebude mít nerva hlavně z toho hraní si na něco před rodičema? Dosáhneš pravého opaku, než si přeješ. Vůbec ji neznáš

Vilda (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

A co Jirko kdy jse pozname my dva? Ja jsem u Miluny mamky casto tak jsem zvedavej kdy jse s Milunou stavis :) Zdena rikala,ze mas monokla? Jak jste se s nekym porvali?

Alice (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

Bránit Milunu chtěla i...Jo já už mám svůj byt tak jsem strašně ráda a nechodím vůbec s nikým,jak si pořád Miluna myslela že mám černošku tak nemám nikoho a ani nikoho nechci.

Alice (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

Tak já dneska měla plný kamion drogerie i pleny tam byly,tak mi to nějak dojalo.Jinak teda čumím jak se snažíte (uměle být šťastná rodinka).

no (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

Ja uz musim jit.Ted uz to...Bránit Milunu chtěla i Alice, ale pak šla do bezpečí, což udělala velmi dobře.

,, (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Hlavně řekni rodičům...Máš dobrý názory,taky to tak vidim.Zajímalo by mi poznat Milunu na živo,ale lépe aby nevěděla,že jí pozoruju:))

hm (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Protože na Miluně miluje to, co popsal včera. A Milunu nepředělá.

Miluno (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Tak to teda nevim.Už sem...Hlavně řekni rodičům pravdu,že máš ráda ženský a taky že používáš připínáka.Raději Jirky mámu připrav na to,že jí můžeš přepadnout s připínákem aby se potom nelekla.Jirka chce z tebe dělat dokonalou,ale bohužel to nejde.Vše jednou prokouknou,poznají na Miluně,že není s hlavou v pořádku.Když se Jirka bojí abys před rodičema byla slušná a aby to náhodou na tebe nepřišlo ty tvoje stavy,tak proč si nenajde normální holku.

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to teda nevim.Už sem...Ja uz musim jit.Ted uz to neres lasko,doma o tom popovidame.Miluju te a budu te branit.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Aby jsi se neklepala a proste...Tak to teda nevim.Už sem tvoje a měli by mě brát takovou jaká sem? Co tam mam hrát pak? A já se pořád přece netřesu to jen někdy když mi to veme a za to nemůžu:-(

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Guláš vařim,už bude...Aby jsi se neklepala a proste se trochu krotila.Takhle jak se se mnou necemu porad smejes a rikas vsechno to u nich nesmis delat.Oni takovy humor nezdileji.Uz jsem ti to rikal.Snad chapes jak to myslim? Neni to proti tobe.Gulas,tak to super,diky.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to jsi hodna Milunko a...Guláš vařim,už bude hotovej.A co by na mě měli poznat?

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to jsi hodna Milunko a copak varis? No jsem rad za to co jsi napsala.Prijedu tak mozna kolem 16h.Jeste to predstaveni pak proberem doma,oni chteji uz nejradsi o tomhle vikendu te poznat,dopoledne mi mama psala.Jen premyslim jak to udelat aby na tobe nic nepoznali.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Ještě než představíš...No moc se mi do toho představování nechce ale chápu že už ho tim otravujou ale pořád si zatim oni myslí že má Alici.

Reklama

Přidat komentář