Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Ne, 18. 6. 2017 - 19:06)

Já chci taky do Mexika:-)tak se pro tebe stavím :)

Jana (Ne, 18. 6. 2017 - 18:06)

Já chci taky do Mexika:-)

Mia (Ne, 18. 6. 2017 - 18:06)

V Mexiku!
Přece. :-)Buenos Dias já taky jdu :)

:-) (Ne, 18. 6. 2017 - 18:06)

V Mexiku!
Přece. :-)Snad néé

:-) (Ne, 18. 6. 2017 - 16:06)

Kde jsou všichni?V Mexiku!
Přece. :-)

. (Ne, 18. 6. 2017 - 15:06)

Kde jsou všichni?

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

Jak to Jirko myslis,ze se...Miluna na sebe hodi maskacovy kalhoty a nepredvadi se pred chlapama takhle to myslim.

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

Nepřipadá mi,že má Jirka...Ja mam usi uplne normalni,nevim co kde vidis

, (So, 17. 6. 2017 - 15:06)

Ja se hadat nechci,ale ten...Jak to Jirko myslis,ze se Miluna nepotrebuje predvadet?

- (So, 17. 6. 2017 - 15:06)

Nepřipadá mi,že má Jirka...Já vidim uši normální,ale škoda,že mu Miluna rozmazala obličej.

.... (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Ale koukala jsem ma docela...Nepřipadá mi,že má Jirka pěknou figuru.Normální tuctovej chlap.Krasavec asi taky žádný nebude,jen ty ušiska mu koukají,asi je má jak plácačky.

hm (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Nevyčítej Alici, že odešla. Je to na každém jakou si zvolí cestu. Na společný život a lásku musí být většinou dva. A když to nevyjde, jde se jinam. Máš Milunu, vybral jsi si, tak buď rád, že jsi rád.

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Ja se hadat nechci,ale ten kdo se na me vysral je ona.Nepockala jestli zmenim prac.misto a ted to vycita me,protoze uz penize mam tak ji to ted stve a to,ze jsem prevzal ten byt a nenechal Milunu.Nevim proc bych mel ted kvuli tomu platit a byt o dcerku osizenej,kdyz jsem chtel spolecny zivot.Ale,jo necham to ted byt,budu to resit az bude mala v Cr,ale nelibi se mi to.A s Milunou v pohode jak uz jsem psal ja s ni nemam problem.Rozumim jsi s ni nakonec vic nez s Alici,asi je to tim,ze Miluna se nikomu nepotrebuje na nakupech predvadet! Rika mi o svych pocitech.Nemuzu si stezovat.

jarin origoš (So, 17. 6. 2017 - 12:06)

Alice a Jirko, neblbněte, nehádejte se. Oba jste rodiče, neměli byste si házet klacky pod nohy, ale snažte se nějak rozumně vycházet. Pokud to malá zvládne, bude potřebovat vás oba. Takové ty tahanice o děcko je to nejhorší, co můžete dítěti udělat. A pokud malá bude nemocná, bude tuplem dobře, když bude mít vás oba, nebudou to žádné medy a podpory navíc v této situaci není nikdy dost. Když už to dopadlo, jak dopadlo, přejme malé jen to nejlepší a vy 2 se nehádejte. Udělejte jí to nejkrásnější dětství a život vůbec, jaký můžete a neřešte kraviny, když ani nevíte, jak to všechno nakonec dopadne a co to bude případně obnášet. Malé držím palce.

. (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

Teď jsi mě rozesmál. Tvá...Kde jsi přišel na to,že se Miluna toulá po kanálech?

pozorovatelka (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

Teď jsi mě rozesmál. Tvá...Ale koukala jsem ma docela peknou figuru ten Jirka.

napište (So, 17. 6. 2017 - 11:06)
psych. (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Aličko nemůžu usnout řvou...Všímáte si, jak se u Miluny projevují počátky schizofrenie,zatím jen bludy?

haha (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Nevim co budem delat,citil...Teď jsi mě rozesmál. Tvá hloupost ti dovoluje jezdit náklaďákem jen protože je málo řidičů.

A máme tady další hloupost, že si vůbe c dovoluješ pomyslet na starání se o nedonošené a zřejmě nemocné (pokud přežije) dítě.

někdopíš,že Aliciporadíme.Ono to ani nebude potřeba. ty se hlavněstarej ať ti Miluna v rámci perverzností nevykastruje a nebo ať tím nožem na toulkách po kanálech někoho nepodřeže.

Miluna (So, 17. 6. 2017 - 04:06)

Aličko nemůžu usnout řvou tady vožralý ale Jirka už asi spí.Ale já sem spala chvíli v autě a zdálo se mi o té Eričce o té mámy známé.Viděla sem ve snu jak si zouvá boty,byla ohlá a měla krajkový kalhotky,byla tak krásná jako ty.Když mi nechceš dát ty tak mi poraď jak jí mam dostat?? Prosim! A jinak Anetka neuvěřitelný to tělíčko,brečela sem když sem jí viděla a Jirka taky.miluju jí cítim že je i moje,vždyť sem u ní byla denně když byla v bříšku a taky sem myslela na to kdo byl tvuj vnouček který byl taky snáma než mi odešel jestli kluk nebo holka.Aličko chce se mi brečet mam takovýhle myšlenky a nemůžu usnout a to už začli venku zpívat ptáci.

Reklama

Přidat komentář