Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Co mam dělat tady s tou černovlasou ženskou co tady vedle ve vchodě bydlí.Pořád mi otravuje ale ona mi vůbec nepřitahuje to mi víc přitahuje máma.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

vůle a chodit do práce?...Já už nevim do jaký a Jirka to nechce abych šla.

a co tvá pevná (Čt, 15. 6. 2017 - 12:06)

To je fakt nevim jak je to...vůle a chodit do práce? platit dluhy a alimenty? Vychovávat děti, ne jen brát ale i dávat. Chudáku

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 11:06)

Hlavně že Ty si měla...To je fakt nevim jak je to možný ale ty cikáni byli horší než droga.Ale tu pevnou vůli sem myslela právě jen na tu drogu.

! (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

No ale jen jednou za...Hlavně že Ty si měla pevnou vůli a nechala si to zajít tak daleko s cikánama.Měla bys pomlčet o pevné vůli.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Tak Miluno ty máš takhle...No ale jen jednou za čas,nemam prachy a nechtěla bych do toho spadnout jak psal čtenář 2.Vůbec ty lidi nechápu že nemaj pevnou vůli a nechaji to zajít takhle.

:-O (Čt, 15. 6. 2017 - 08:06)

Tak Miluno ty máš takhle zkušenosti s drogama jo ty jo

Alice (St, 14. 6. 2017 - 22:06)

Aha tak si asi Lallo na chalupě? Dneska jsem akorát vykládala v Praze,vezla jsem tam müsli tyčinky a ještě různý tyčinky a těstoviny:) A zítra na moravu a večer k Miluně.Ne Miluno já nechci o tom psát,vy si poradíte i beze mě,ja nebydlím s nikým a nějak mi to prostě vyhovuje tak nejvíc.

Miluna (St, 14. 6. 2017 - 21:06)

No tak to budeš mít šanci si to ještě rozmyslet.Aličko třeba už to bude jiný,budeš zase cítit že my dva jsme tvuj domov a že Anetka bude potřebovat mít i tatínka u sebe.Já už tu Jirku mam a už vedle mě leží.

Lalla (St, 14. 6. 2017 - 20:06)

Snad jo a sama pojedu.A jak...Celkem fajn, užívám si ještě pár dní sluníčka a pak zpátky do Prahy. Zase trochu změna. Dej na sebe pozor

Alice (St, 14. 6. 2017 - 20:06)

Máš to dobře promyšlené?...Snad jo a sama pojedu.A jak se ti vede Lallo?

Lalla (St, 14. 6. 2017 - 19:06)

Zítra vám vrátím...Máš to dobře promyšlené? Pojedeš sama?

Alice (St, 14. 6. 2017 - 18:06)

Zítra vám vrátím audinu.Nebudeš Miluno dělat scény? Docela se bojím.Nechci žádný hádky,chci si promluvit s Jirkou v klidu a pak taky se tam má stavit majitel bytu,dneska jsem s ním mluvila a musíte se domluvit.Asi bude chtít udělat novou smlouvu na Jirky jméno.

Miluna (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Je zajímavé Miluno že do...No nemam tohle dělam jednou za několik měsíců.

Miluna (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Je to hrozná představa...Já za to nemůžu jestli mam být s chlapem tak potřebuju takovýho jinak pak mi to láká na ženský prostě:-( mě samotnou to sere ale tohle nejde vyléčit.A kéž bys měl pravdu a něco si fakt zkoušel a přijel domu krásnej aby mi ho všichni záviděli.Do té Audinky se to pak bude hodit.Třeba kožený tanga a kolem těla nějaký řetězy a polezu mu hned kolem nohou on neni škaredý chlap je docela pěknej jen se umět takhle oháknout a v kamionu by byl takhle sexy jako svine.

Jana (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Je zajímavé Miluno že do práce nechodíš a na drogy prachy máš!

Miluna (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Takže se chce líbit jenom buzerant a heterák na to sere,chápu to dobře? Takže proto se mi tak líbili ty v Německu protože uměli být tak sexy ale spali s obojím pohlavim.Takže sem vlastně na buzeranty jo:-( to je teda síla.No já za to taky nemůžu že ty co chodí tak jak většinou vidíte mi nepřitahujou.a že má mezi nohama jednoho peniska kolikrát i malýho,tak neni nic na něm co by mě mělo přitahovat na takovim chlapovi.A ty drogy čtenáři 2 mam zkušenosti že mi nejvíc vyhovuje heroin ale měla sem to v moc dlouhym odstupu a vyhovuje mi právě kvůli že je jakoby relaxační utlumující a to já nejčastěji potřebuju,v takovim stavu je mi nejlíp.Člověku je po něm všechno jedno a necítí vnitřní bolest a já to beru jako svátek když si to dam,mam strašně pevnou silnou vůli a nikdy sem do toho nespadla.Pervitin je naopak povzbuzující a u něj mam podezření že jestli mi někdy ale nevyvolá to že po něm sem sice zrychlená energická ale pak total propast a silná depka,paniky,nevim nevim do něj sem teď nejistá.Ale masakr je LSD to člověk vidí takový věci ale nic z toho nebrat často jinak je to jak píšeš pak čtenáři 2.No a asi by byla konečná takovej krokodýl,kdo znáte co myslim,chápete.

čtenář 2 (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Protože normální chlap si...Je to hrozná představa kdyby existoval svět podle Miluny. Naštěstí nemá žádnou moc tohle změnit. On jí ten její zvrácenej pohled zkrachoval ve všech předcházejících vztazích a přesto to bude zkoušet pořád dál a dál. Teď to zkouší na Jirku, kterej už asi nakoupil oblečky v sexshopu a teď si je zkouší v kabině v prostoru na spaní a naparuje se jak holub na báni:-)

Proč proč (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Ale já nejsem feťačka,dala...Protože normální chlap si na sebe nenavleče kraťasy které nosí JEN buzerant.

čtenář 2 (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Ale já nejsem feťačka,dala...To je právě ten rozdíl mezi mužem a ženou, to jsou dva různé světy. Chlap nosí to v čem se cítí dobře a žena to v čem se chce líbit. Já nosím outdoorové oblečení protože je to pohodlný a odmítám se změnit jenom protože se to někomu nelíbí. A když mě nějaká ženská zaujme, tak rozhodně ne kvůli tomu co má na sobě. Taková může být třeba v pytli na brambory.
Tu tvoji větu "já to mám pod kontrolou" říkají všechny, ale za nějakej čas užívání především heroinu se zvyšuje tolerance těla k droze a aby dosáhly požadovaný účinek, tak si musí dát větší a větší dávku. To třeba pervitin není tak návykovej, ten je spíš o psychice a dá se líp zvládat, ale kdo si začne s heroinem, tak toho to dřív nebo později stáhne dolu a dostávat se ze závislosti na heroinu není vůbec lehký a bez pomoci odborníka skoro nemožný. Jedna známá se dostala do takové fáze, že potřebovala denně 6000kč. Naštěstí je z toho díky metadonové substituci venku.

Reklama

Přidat komentář