Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

Příště odjedu někam...tak běž pracovat, nikdo tě pořád živit nebude a navíc se nebudeš nudit.

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

No to jsem chudak.Rozpadly...Příště odjedu někam stebou,seru na všechny.Je mi z ní špatně už tak že nemam chuť ani na nic.Jen celý večer ležim.Hnusně jsme se kvůli ní rozpadli.Tady v bytě mam pocit že tu pořád někde je ani mi nepomohlo zatim vyspat se s tou silnou holkou.Sice včerejší večer dobrý ale tady to na mě padá.A k jejímu účtu už nemam přístup už mam málo peněz.

souhlas (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

A čí je to asi vina?
Oba...jsou to jen dva idioti.

..... (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

A čí je to asi vina?
Oba máte to, co jste si zasloužili. U tebe to bude pokračovat. Protože dcerušku znáš jen z pár vět, ale pořád ji tady nadhazuješ. Jsi ubohý pomatenec.
Umíš se jen litovat a oba vlastní vinu nevidíte.

Jirka (Ne, 11. 6. 2017 - 22:06)

jsi čím dál větší...No to jsem chudak.Rozpadly vztah,nedonosenou dcerusku a jeste se zahazuje s tou tlamou! A Miluna si tohle nezaslouzila.A jeste nas vyhani v Nemecku z kamionu jak jsem psal! Vsechno mi sere!

Ty (Ne, 11. 6. 2017 - 21:06)

Zavri uz tu hubu Alice tohle...jsi čím dál větší chudák, Jirko

Jirka (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Je děkuji moc napsal(a) si...Zavri uz tu hubu Alice tohle uz se vazne neda cist! Proste je v tom ta tvoje nova tlama co mas na fotce to je cely! Nechci nikoho takovyho videt u svyho ditete.

Miluno (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Jak víc ženská?! Já tohle...A co si všechno prováděla tvojí mámě,to nejsou sviňárny?Jen si vzpomeň jak tě máma prosila aby ses vrátila domu když si byla s cikánama.Tomu všemu co jsi dělala můžeš říkat sviňárna.Ještě si tady na mámu nadávala že je kráva a podobně.

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Jednoduše nechtěla s váma...Je děkuji moc napsal(a) si to jako z mého srdce.Byla jsem zaslepená a už jsem procitla,s Milunou bydlet prostě nejde.Něco jinýho bylo kamarádství a něco jinýho tohle.Mám k tomu své důvody a ty se poznají až když člověk s někým bydlí a na Jirku to platí taky.

hm (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Zachovala se k tobě ještě dobře, že zaplatila byt do konce měsíce. Máš se kde s Jirkou pelešit a s jinými. Jinak bys to dělala zase na záchodcích.

hm (Ne, 11. 6. 2017 - 19:06)

Jednoduše nechtěla s váma být. Tak šla jinam. Nemůžeš to Alici zazlívat, není tvůj majetek, jak jsi psala. Je jen z mnoha tvých už bývalých lásek. A co ty chceš je vedlejší.

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 19:06)

Jak víc ženská?! Já tohle beru jako totální sviňárnu a podraz,to ani jinak brát nejde! A ty náhrádnice tak tu včerejší mi milovat nejde a ta mamky znáná tak tu nevim jak jí získat,tak jaký náhrady!!

?? (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...Ale i kdyby to Alice svedla na cokoliv,tak tobe to musi byt jedno. Je to jen a jen jeji vec. Proc to nedokazes chapat? Preci nejsi s Alici nicim svazana. Pro tebe je kazdy spina kdyz neni po tvem. Uvedom si, ze Alice muze chtit koho chce,je svobodna. Nic s tebou nema spolecneho. Prestan se uz do Alice navazet. Chce zit tak, jak sama citi.

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...Tím neustálím kontrolováním hlídáním,sama si mi do její náruče vehnala.Je víc ženská,klidná,milá a co je vůbec tobě už do toho když už máš 2 náhradnice.

ne Miluno (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...odstěhovala se, protože už tě měla plné zuby. Chce žít aspoň trochu jinak. Bez sprostoty a nadávek

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 15:06)

Miluno a co ty se rozcilujes?...Ale to že mi nechala jako lempla a odstěhovala se tak neni kvůli Anetce na tu to jen svedla!!! Všechno je kvůli tamtej špíně ta Alici určitě zblbla a mě nechala jako odpadky!!!!! To tak bolí že to neni možný a ještě to sem dá aby mi ubližovala!!!!! Nenávidim je všechny,nenávidim!!! Je mi z ní zle.Jirko pomoc mi prosim Jirko.

?? (Ne, 11. 6. 2017 - 14:06)

Jo tak užíváš samotu no a...Miluno a co ty se rozcilujes? Alice si muze delat co chce a být s kým chce. Starej se o sebe!!!

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 13:06)

Jo dobrý,docela si tu samotu...Jo tak užíváš samotu no a co ta fotka zase!!!!!!! Ty sráči co si myslíš dyť ty sis semnou vytřela prdel!!!!!! Co si myslíš jako!!!!!!!! Jirko kde si??podívej se na to co je za hajzla!!! Prý z Anetky a přitom teď je to jasný,všechno je to důvod jak sem si myslela!!!!!! Vždyť ona nás vyměnila za tu ču*bku a svedla to za Anetku!!!!!!! Tak tohle ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 12:06)

Alice,ty už nejezdíš u té...To ne ale po dohodě když teď není dobrý abych jezdila turnusy a on práci jen vnitro nemá.Tak tady budu jezdit hlavně jen po Čr a třeba někoho z vás tady z diskuze někde potkám:)

čtenářka (Ne, 11. 6. 2017 - 11:06)

Jo dobrý,docela si tu samotu...Alice,ty už nejezdíš u té firmy? Asi tě vyhodil majitel po tom co se stalo?

Reklama

Přidat komentář