Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jarin origoš (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Jo, přesně to jsem si...Jé, prosím tebe Gino, Vietnamce to třeba nabudilo a až bude večer doma se svojí milou, bude si přitom představovat okurku s Milunu, takové zpestření. A nebo sám použije tu okurku jako zajímavou rekvizitu. Vietnamce by se víc dotklo, kdyby mu tam Miluna kradla, nějaká okurka ho rozhází méně, jak okrádání zaměstnavatele.

jarin origoš (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nekdy se mi zda, ze snad ani...Ty bláho, fakt že jo. To je pomalu neuvěřitelné a to už jsem viděl ledacos. Občas mne i napadá, že je to nějaký bláznivý fór študáků a dělají si tu z nás pr*el. Nebo projekt nějakého pošahance z televize, nastrčil pár fiktivních osob, občas sem jakoby hodí fotku a za dalších 5 let později tramtadadá, na ČT2 dokumentární seroš s titulkem "Oblbli jsme Doktorku aneb jak všechny vym*dat". A byl by tam vylíčen do detailu ten Miluny příběh, jak se lidé chytli a někdo nadával, někdo se snažil do posledního momentu pomoci, jiný zase po 2 dnech, další po týdnech nadobro lámal hůl. Další jedinci by zase vyli vylíčeni jako notoričtí štěkači, anonymové by byli zařazeni do skupinky "neidentifikovaní". nakonec by dostali slovo odborníci. IT specilista by spároval adresy přispěvatelů, doktor Arginmax by tam měl dlouhou přednášku o sexualitě a nakonec by tomu nasadit korunu Cimický. A na závěr "moudro" něco ve stylu "Miluna nebyla Miluna, čili nikdy nevíte, kdo se za monitorem skutečně ukrývá" a pak apelování na seniory, aby nebyli důvěřiví. :-)

nebo (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nekdy se mi zda, ze snad ani...třeba s kedlubnou

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu...Jo, přesně to jsem si myslela, tobě chybí Alice. No ale chlapi pro tohle mají větší pochopení než ženské, i když Vietnamce teda neznám.
Takže je to vyřešený a pokračuješ?

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu...Nekdy se mi zda, ze snad ani nemuzes byt realna,Milu. ;)
No ale vezmi to z druhy stranky. Lepsi takhle, nez kdyby te nacapal treba se svou manzelkou.

Sdelujte zazitk (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

já nevím, co ti poradit,...ale no tak mio,jen se nedelej.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

On mi pak volal že můžu jít dělat dřív tak sem šla.Tak jo Miu já tam půjdu.No prostě mi načapal se salátovkou.On myslel že si jdu dát pauzu a sníst si jí ale to pak sem chtěla taky ale nejdřív sem prostě to s ní.A byla sem po tmě ale on otevřel tak to stejně viděl:-( a něco vykřil vietmamsky a začal pak kašlat,já nevim no bylo to trapný.

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Ted si nejak sedim na vedeni. Pri tem te nacapal, Milu? Napadlo mne jedine, jako ze se nekde ulejvas,ale to bude asi neco jineho?

. (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

A co jsi provedla?

........... (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Miluna dělá do června, tedy možná už zítra ne.

Mia (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Sany, myslím, žes to...v červnu jde k psychiatrovi.

Mia (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Tak díky Miu.A co bys...já nevím, co ti poradit, nikdy jsem se do takové situace nedostala. Ne, že bych nezažila pár trapasů, ale trošku jiných. Hele tak se tam nekrč a jdi zase pracovat. Kdyby tě chtěl vyhodit, tak už to udělal.

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Taky si teda nemyslim, ze to...Sany, myslím, žes to vystihla dokkonale, měli by jet jen rodiče a ostatní by měli pochopit a ustoupit. Ale jak koukám, tak Milča už to rozjela jiným směrem!
Milu, já myslela, že jdeš dělat až od června?

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Milčo, ty nikdy nezklameš a...Tak díky Miu.A co bys dělala ty být na mim místě? Já sem Ali volala a nezvedla to asi u mobilu neni a tak nemam koho se zeptat.

Mia (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Na co pytel! Ali to neřeš...Milčo, ty nikdy nezklameš a nenudíš. Pořád něčím překvapuješ.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Na co pytel! Ali to neřeš že si menší.Hele Ali to je asi trapný ale já už to nevydržela a vietnanec mi načapal a nevim co teď mam dělat,sedim v tom kumbalu teď.Mam tam normálně jít nebo si zbalit věci a zmizet.Co bys dělala ty?? Poraď mi rychle.

taky (Út, 30. 5. 2017 - 18:05)

Že jo,já na sebe hodim...bys na sebe mohla hodit pytel.

Miluno (Út, 30. 5. 2017 - 17:05)

a nezapomenout si vzít sebou připínák.

Sany (Út, 30. 5. 2017 - 17:05)

Taky si teda nemyslim, ze to je ku prospechu jezdit tak vsichni najednou. Mozna by meli rodice pockat, az jak na tom mala bude. Ja jsem mela dite donosene a vadilo mi, kdyz se k nam vsichni nehrnuli , cela rodina, byl to jen stres. Pozdeji je na to cas vzdycky. Udelej jirko fotky a to by jim melo stacit. At tam bydlis nebo ne, o to prece vubec nejde.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 17:05)

Tak budeš normálně už za...No a že jsem se zmenšila proč?

Reklama

Přidat komentář