Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Jak může mít za sebou klidnou noc, když psala, že ve tři asi dojede na místo, než ulehla bylo asi ráno. Zvažuj co píšeš.

hm (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Ahoj Ali, snad máš za sebou...Hele neplánuj jim zase den, Alice by měla hlavně po náročných dnech ležet v posteli a nabírat sílu. Pak tu přírodu.

Gina (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Dobře,děkuji,asi budu doma...Ahoj Ali, snad máš za sebou klidnou noc. Miluna byla včera na dně, tak je možné, že jste se nakonec nesetkaly, ale nedělej z toho žádné závěry. Život je příliš krátký a je škoda ho promarnit hádkami. Vemte děti a vyjeďte někam do přírody a zase bude dobře.
Budu na vás myslet.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

No připínák teď do mě...Přeji Ti, abys to dnes zvládla. Dobrou noc

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora...No připínák teď do mě ne,jsem teď mimo provoz.Ale s tou prdelí si mi pobavil(a),už to totiž s ním máme za sebou ale Jirku to bolelo tak snad mu to Miluna neudělá znova když si přečte tvojí radu:D jinak díky..

no (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora vydržela... ale mám obavu, že jak ti bude lépe, budeš zase ve stejných kolejích.
Dojeď dobře a odpočívej. A připínák ať strká Miluna Jirkovi do prdele.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, padám únavou, dobře...Dobře,děkuji,asi budu doma tak kolem 2-3 ráno.Dobře se vyspinkej.

a ty (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, taky bys to mohla dát...seš všichni? Nefandíš si už nějak moc.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, taky bys to mohla dát...Bylo by milý kdyby se tu lidi zkamarádili tak jako já se svýma a mě to pak baví i číst ne jen pořád kolem nás ale kdyby tu i někdo psal o jeho každodenním životě a občas něco o romech a hned jak by bylo živo,víš jak to myslím.No jsem jim volala tak Jirka nestíhá něco mu do toho vlezlo a o Miluně neví,takže jestli Miluna někde nepije když nepíše a mobil nezvedla.No nakonec tam budu sama já.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Já chci aby se ta paní...Ali, padám únavou, dobře dojeď a ozývej se - zítra.
A jeď opatrně autem.

a vida (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

zas přijde na řadu připínák nebo možná i napínák

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já chci aby se ta paní...Ali, taky bys to mohla dát jako podmínku - že se o tom už nebude mluvit. Já myslím, že Miluna o tebe tak stojí, že to přijme, Jirka taky.
Ale je mi divné, kde jsou.
S tou M. mě to taky mrzí, ale doufám, že třeba pár dní potřebuje, aby ten nepříznivý dojem odplul a pak se sem vrátí. Taky má za sebou hodně těžké chvíle. Jestli je to už dlouho, tak se jí to teď vybavilo a oživilo, jestli je to krátce, je to pořád hodně bolavé.
M., voláme tě všichni - vrať se, nenech tu holky samotné!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já chci aby se ta paní M.taky ještě ozvala.Podle mě každý píše jak to zná z okolí nebo jak to vyslovuje.A najdou se slova který jsou možná po krajích trochu překroucené.Člověk by se neměl nechat urazit,je to škoda,to je jako to vzdala tenkrát Iva i když ona i mnou ale stejně jsem jí měla ráda.Teď vidím jak mi povzbudilo psaní s Ginou,opravdu Ginčo díky,vážím si tě něco se ve mě ulevilo aspoň o něco.Klidně napiš i něco víc o sobě ať přijdu na jiný myšlenky.Třeba co ty budeš dělat o víkendu? Moc si přeju aby už to Miluna nerozebírala ale nevím.

? (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já nevím tady lidi to...Mě je to jedno kdo jak píše,chci jen upozornit,že čtenář2 tu napadal kvůli tomu,že se tu psalo dluze NÉ a hrozně mu to vadilo.Urážel tady pani M.Ta pani přestala psát. Taky chudák má hrozný osud jak tu psala.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

No pro Románka jedu...Myslím, že Miluna bude hodná a Jirka taky. A kdyby ne, tak odjeď za Románkem.
To, co se stalo před tím, než přišla malá na svět, byste už s Milunou neměly probírat. Byla to chyba a víte to obě, ale teď je důležité něco jiného - abyste se všichni dali dohromady a vzájemně si pomohli. Jen tak budeš mít naději, že to dobře dopadne.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Ja zase nechápu,proč Alice...Já nevím tady lidi to psávají takhle. Myslím že Miluna Jirka to taky tak píšou? Já nechápu zase u moraváků třeba slovo nechcou nechcu a další a další různě předělaný,kolikrát jsem jim z vykládek ani nerozuměla:)

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

řešit Románka,nepadlo ani...No pro Románka jedu zítra.teď už ho nestíhám už bude spát.

? (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Ja zase nechápu,proč Alice dokola píše ject,snad se píše jet nebo NÉÉ.

Co takhle (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

řešit Románka,nepadlo ani slovo že by ti chyběl.Jen řešíš Milunu.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já se o ní chci starat,je to moje jediná dceruška a povedla se mi až s Jirkou.No Ginčo já pojedu na firmu tam mám auto a pak teda zkusím ject domů.Nevím ale jak nám to bude teď klapat.Vím že v Milče je žárlivost kvůli předchozí neshodě s tou ženou a proto se mi tam taky nechtělo ale třeba teď to bude lepší Jirkou.Nevím.

Reklama

Přidat komentář