Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Rozumím ale u Milči si...Ali, já tě rozhodně nechci dostrkat někam, kam bys nechtěla. Myslím ale, že jsi teď otřesená a nejde ti logicky uvažovat. Máš za sebou hodně nepříjemný zážitek, tak jeď prostě tam, kde ti bude aspoň trochu dobře. Miluna tu denně dokazuje, jak tě miluje, Jirka určitě taky, myslím, že o tebe budou rádi pečovat. A ty se dáš do pořádku pro svou holčičku.

a ty (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Ali, nemá teď smysl...si myslíš, že se Alice bude starat o miminko? Nenech se vysmát.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Ali, nemá teď smysl...Rozumím ale u Milči si nejsem jistá jestli v práci vydrží víš.Nejradši bych pořád jezdila,kamion je můj život a já tam našla uklidnění i když to taky není lehký ale baví mi ta práce nejvíc.Teď ale je s tím nějakou dobu konec a kdyby aspoň za normálních okolností ale teď to jsou okolnosti kdy se pořád strachuju pro malinkou a nezvládám ten strach a tu nejistotu.Ale napsala si to pěkně možná teda domu pojedu,jde z tvých slov ke mě nějaká síla a něčím si mi probrala.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Ne tělem se cítím v...Ali, nemá teď smysl probírat co by kdyby a cos měla nebo neměla dělat, uklouznout se dá kdekoliv a ani ty ani Miluna asi zřejmě nejste vnitřně dost silné.
Podívej se na to reálně - ty teď budeš muset dát svou psychiku rychle do pořádku, protože tě čeká další nápor na nervy. Ale určitě to zvládneš, nebudeš na to sama. Myslím, že i když teď chceš být sama a v klidu, tak Miluna i Jirka ti později pomůžou, finančně i jinak, a ty pomoc neodmítej, byla bys sama proti sobě. Miluna půjde do práce a ty se dáš pomalu do kupy. Tvoje malá tě bude potřebovat vyrovnanou. Rozumíš mi?
Nikdo tě nemůže nutit, že to všechno musí být dnes. Prostě někdy, až ty budeš chtít, ale nezůstávej bez jejich podpory.
Ali, rozumíš teď ty mně?

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Alice, o mě teď vůbec...Ne tělem se cítím v pořádku ale psychicky hnusně.V úplném psychickém rozkladu.Tam pouští po porodu dřív,většinou nějak do 3 dnů.Já jsem blbě šlápla přes krabice a klouzlo mi to a sjela mi noha a stáhlo mi to dolů.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Kontakt na mě mají i já na...Aha, já pořád myslela, že jsi v Německu, teď jsem si vybavila, že to bylo mnohem dál! Tak to ještě nemůžeš být doma.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Kontakt na mě mají i já na...Alice, o mě teď vůbec nejde. Já myslela, že jsi už v ČR. Jak ti není dobře? Je mi divné, že tě tak brzy pustili z nemocnice, ale nevím, jak to tam chodí. Jestli jsi myslela, že je ti duševně zle, tak to naprosto chápu, a teď budeš muset zatnout zuby. Ale jestli tě bolí břicho nebo tak něco, tak to musíš urychleně k lékaři! Je mi líto, co se stalo, je mi líto tvé malinké. Ztratila jsi balanc nebo jak se to stalo?

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...Jo to je tak,když si někdo chce hrát na živitelku Miluny a uvažuje něčím jiným než mozkem.Miluně bys Gino mohla napsat,že je velká holka tak se může o sebe postarat.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

ony si nikdy nic k tělu...Nejsem ani bezohledná ani bezcitná!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...Kontakt na mě mají i já na ně ohledně malé.Právě jinak je mi fakt zle a nevím co mám dělat.Ale cítím že mi nikdo ani osobně nepomůže.Jestli mi jeli hledat tak já vystoupím jinde,já fakt s nikým teď být nemůžu a nevydržím.Moc ti děkuji Gino,jak se máš jinak ty?

ale (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...ony si nikdy nic k tělu nepřipouštěly. Bezohledbné, bezcitné a nyní to odnese ten malý drobeček, který za nic nemůže.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Si tak milá Gino,je vidět...Alice, díky, že se ozýváš. Já sice nerozumím tvému životu, ale rozumím dobře tvým pocitům. Je mi celkem jedno, co tu mi kdo píše, pro tebe a Milunu jsem chtěla aspoň minimum ohledů. Takže si tu nic moc nepouštěj k tělu a piš aspoň jak ti je, jestli máš někoho, kdo ti podá zprávu o tom, jak je to s malou, a hlavně - jestli jsi ty zdravotně v pořádku.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Si tak milá Gino,je vidět že mi chápeš.Radek odjel s jiným řidičem z mé firmy kterého tam jiný vysadil pro můj kamion.Je mi psychicky strašně zle a cítím nervozitu a proto chci být sama,jde o to že nevím jestli vydrží a nebo jaký bude mít následky.Z rampy jsem opravdu spadla ale spadla jsem do krabic tak jsem doufala že to bude dobrý a bylo to dobrý jen asi 4h a pak to začlo nejdřív divný pocit v zádech pak tvrdnutí břicha.To jsem ještě doufala že to břicho je z těch zad.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Hned první den po porodu...Lallo, určitě z toho je zlá krev, ale táta ho určitě nenechal napospas.
Já byla sama v cizí zemi více než měsíc, když mi bylo šestnáct, ale je fakt, že ženská si poradí lépe.
Jsem zvědavá, jestli najdou Alici a jestli ji odvezou domů, určitě ji ještě hledají.

hm (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Gino, moderuj si doma podle sebe. Tady je doopravdy diskuse a nepojede podle tebe. Jsou zde názory různých diskutérů, tak to třeba nečti, když ti to nedělá dobře.Pravdou je, že si to zapřičínila sama a číst nebo nečíst tyto názory je taky na ni. Jestli toto bude číst. To, že je poporodní není náš problém.A její hormony mě nezajímají. Mě zajímá to ubohé nevinné mimi, které i když přežije bude nešťastné.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo, mně jsou životy...Hned první den po porodu jsem psala Miluně, aby kontaktovala Radkova Otce. Psala, že už jí volal a s největší pravděpodobností se o něj postaral.

Je mi jeho otce líto, je to slušný a z posledních událostí (R. těhotenství s Milunou, pokusu o sebevraždu, nezájmu o učení a různých jiných úletů (konfliktů s právem)naprosto vyřízený a zoufalý, jak i Radek psal. Za kluka je vzhledem k jeho nezletilosti zodpovědný, tak si to dovedeš představit. A nyní jej musela dorazit Radkova cesta, se kterou nesouhlasil.

no (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem...a já s hrůzou čtu tvůj příspěvek. Alici nikdo neubližuje, jen se zde sdělují názory.

souhlas (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Asi zapomínaš,že od toho...kdyby netrajdala po cizích zemí s kamionem a chovala se jako kždá nastávající matka, nemusela předčasně porodit.

??????? (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo, mně jsou životy...velký kluk??????? Je mu pouhých 17 roků je v cizí zemí, nezná jazyk, šok z předčasného porodu. A nedávné události, kdy si sáhl až na úplné dno mu taky nepřidají. Jsi blbá jako vagon bláta.

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem...Asi zapomínaš,že od toho to je diskuse.Každý si může napsat co chce.Je to hrozný průser co se stalo,jenže kdyby Alice byla tak rozumná jak si myslí,našla by si práci ve městě.Když už se to salo a porodila.Teď mohla být malinká v ČR.

Reklama

Přidat komentář