Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Proč myslíš že by hrála...dělá jak je špatná z předčasného porodu a přitom s lehkým srdcem opustila před lety Radka a Románka odkládala každou chvíli,aby se mohla curwit.Kdyby jí na dětech záleželo vypadlo by to jinak.Mimino také nechtěla a chtěla se ho zbavit.Kdyby jí na miminu záleželo tak nebude žít tak,že bude soustavně dítě v břiše ohrožovat.Jenom tady hraje divadlo,přitom už má určitě svoje plány.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

nejhraj tu divadlo.Proč myslíš že by hrála divadlo?

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Spadla jsem z rampy,svojí...Lidi maji stát při sobě tak proč nechceš být snáma,to budeš u tety nebo kde budeš? já nechci být bez tebe Aličko moje!! To neni normální to tvoje chování,ty právě nesmíš být sama!!!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Spadla jsem z rampy,svojí...nejhraj tu divadlo.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Ale lásko moje milovaná já...Spadla jsem z rampy,svojí vinou!! Já za to můžu,celou dobu bylo všechno v pořádku vždyť i na prohlídkách.Nebude mi líp! Já na to kašlu já budu někde sama já s váma být teď nemůžu nechci aby jste mi viděli na sračky,stejně mi nic nepomůže,nejradši bych si to šla hodit.Ona je tak nevinná bezbraná a já jsem jí tam musela nechat a nevím jestli vydrží.Ty pocity jestli jsem jí neviděla naposled a takový,ne nečekejte mě,možná až za pár dní teď nemůžu.

to je péče (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Jestli ho pak bude pro...Vždyť si může odstřikovat.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Jsem ve vlaku Miluno.Díky...Ale lásko moje milovaná já ti všechno odpustim ale hlavně buď vedle mě.Kam bys jinam šla? Nebo už mi nemiluješ a lhala si? Já se bojim!! A jak si spadla ti to uklouzlo nebo zakopla? Miláčku muj budeme myslet na naší holčičku a na zasranou tmavou krávu nebudeme myslet jo? Já tě budu držet a Jirka bude snáma budeme spolu všichni a bude ti pak líp.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Jsem ve vlaku Miluno.Díky Jano a Gino jste hodné.Už šlo o blbý týden,tohle jsem nechtěla a bylo mi celou dobu dobře a myslím že za to řízení nemohlo ale já jsem to odpoledne spadla ale nic mi nebolelo všechno začlo až večer.Já nevím jak to psychicky dam nevím,já jsem řvala když jsem se na ní koukala než jsem odjela to je na hlavu.Miluno já nevím jestli tam vůbec můžu být v tom bytě,já nevím.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

S mlíkem?Už se těšíš...Jestli ho pak bude pro malinkou potřebovat tak bych sát měla a teď to nemyslim úchylně ale že fakt aby se jí tvořilo.

((( (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Tyjo takže se vracíš a...S mlíkem?Už se těšíš že budeš sát?

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 11:05)

Lalla pise za zpatecni...Aha tak v tom případě by to bylo dobrý ale pas nemam no.No a jak tam teď často bude jezdit a když se takhle narodí dítě dřív tak to tam asi bude muset být ještě 4 měsíce co aby to bylo jako to co mělo být v břiše? Jak tam po ní zůstane no ty jo.

Miluno (Pá, 26. 5. 2017 - 11:05)

Tyjo takže se vracíš a...Lalla pise za zpatecni letenku,coz znamena tam a zpet.Zadny 2x5 tisic.Daji se sehnat jeste levnejsi letenky nez nasla Lalla.Jestli nemas pas,potom nemuzes asi moc cestovat.Nektere letecke spolecnosti vyzaduji jen pas.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 11:05)

Tyjo takže se vracíš a prázdná vlastně už a ten tvoreček tam zůstává no tyblaho.A zajímalo by mi jak to máš s mlíkem teda? Lallo dík já bych se tam někdy ráda podívala ale jestli třeba let stojí 5 takže tam a zpátky 10,to by zas bylo moc.

Lalla pro Milun (Pá, 26. 5. 2017 - 09:05)

Už to asi nebude potřeba,když se Alice vrací, ale přesto jsem koukla na ceny zpátečních letenek Praha Kodaň a je velmi příznivá cca 4500- 6000 dle data a dopravce

Jo? (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

Alice si situaci do které se...Fanousek je zblbnuty tak chce "pomahat".Kdyby to byl kdokoliv tady z vas v takove situaci, hodi jedine bobky.Je to magor.

Jana (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

Alice si situaci do které se dostala zavinila sama. Ale určitě kdyby to šlo tak by to změnila, ale stalo se a nadávání ji nepomůže. Fanoušek je hodný že ji chce pomoc ona teď pomoc potřebuje.

??? (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

Ne já přijedu sama musím...A co jsis představovala,že se tam zašiješ a budou tě tam chtít na semeno?

Alice, (Pá, 26. 5. 2017 - 07:05)

a co malá???

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 06:05)

No to by se plácl přes...Ne já přijedu sama musím nakonec do Čr

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 23:05)

No to by se plácl přes kapsu:-) a nedokážu si ho představit jak by tam s náma letěl.Je nějakej zvláštní ten chlap.No Lallo docela se toho bojim už tim že mi nevolá nic.Takže vůbec nevim jestli nás chce,nevim co se to děje s ní .

Reklama

Přidat komentář