Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Ja jsem porodila syna skoro...Sany, jasně, chápu tě, ale naše třeba vymodlené děti měly prostě jiné začátky a starty než děti, které vznikly jaksi omylem a neplánovaně.
Taky je mi léto té malinké, ale v N. je dobrá zdravotní péče a tak ji třeba vypiplají.
A útěchu teď potřebuje Miluna, ta vnímá.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Ja jsem porodila syna skoro ve 40. V 39 tydnu, den pred porodem jsem jeste ve firme pracovala, dokonce i fyzicky. Ale netrajdala jsem nikde, setrila jsem se a nikdo do mne nestrkal pripinak. Bala jsem se o dite, tak jsem radeji celou dobu byla bez sexu. Tak asi tak.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Já už nechci další...Milu, ale Alice může být klidně v narkóze nebo spát po narkóze.
Vydrž, nejsi tu sama.

. (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Nejčastější příčinou...No a teď co z toho je příčina u ní.Jistý je ten věk.

Mia (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Mio,Gino,M.jste moje...Milu hele tak si to vyříkáte až se Alice vrátí. Můžete si o všem promluvit a vyjasnit si to. Ted o tom nepřemýšlej, snaž si zachovat chladnou hlavu. Alice žije a vrátí se a pak to můžete řešit. Pokud ti to půjde, snaž se hodně spát, nabereš sil a odpočineš si.

!!!!!!! (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Nejčastější příčinou předčasného porodu je infekce. Vyšší riziko dále hrozí u vícečetných těhotenství, kdy je děloha nadměrně napnutá, při větším množství plodové vody, vývojových vadách dělohy a při nedostatečné funkci děložního hrdla. Příčinou předčasného porodu může být také kouření, drogy, nepřiměřený pohlavní styk a psychická zátěž. Důležitá je i porodnická anamnéza ženy. Pokud už předčasně rodila, může se situace opakovat. Vyšší riziko předčasného porodu mají ženy mladší 20 let a ženy nad 35 let.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Mio,Gino,M.jste moje nejoblíbenější ženy teď,hrozně teď myslim na vás a představuju si vás a snažim se vydržet ten tlak a ten beznadějnej pocit.Přišel na mě jeden strašnej pocit a to nejistita z Alice,já už nevim včem říká pravdu a včem ne a mě to zabíjí.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Tak já jsem právě dočetla...Gino, mozna ted napisu neco, co se bude nekomu zdat hnusne. Ale jediny, kdo je potrestan je ta malinka. Alice je bezcitna, to uz dokazala vicekrat. A nechtla abych byt prorokem, ale pokud mala prezije a nebude v poradku, tak Alice se o ni NIKDY starat nebude. No ona nebude ani tak, ale takhle tuplem.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Nezlob se Milu,nechci tu nic...A z čeho brečíš z toho že tě napadaji nebo z čeho? Mě se líbí jak semnou píšeš.A dvanáctky to je hrozný to možná nějaká fabrika.Já bych nejradši bych zaněkym z vás šla ale nevim jak ale je to nesnesitelný já bych tě obejmula a bysme brečely spolu.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Mně je Alici líto, snažila...To to tedy vidis dost zjednodusene.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Tak já jsem právě dočetla a jsem taky v šoku.
Z toho, co si pamatuju z diskuze usuzuju, že Alice v práci o těhotenství nic neřekla, myslím, že gynekologické prohlídky už nejsou povinné. Ale na cestu měla být automaticky pojištěna zaměstnavatelem. A jestli byla, tak je otázka, na co se pojištění vztahovalo, těžko v tom byl i porod. Tohle by se ale dalo zjistit přece?
A jinak - M., já na tebe fakt nežárlím, spíš cítím s Milunou a dnes i s Alicí, i když obě riskovaly, tohle je příliš vysoký trest.
Přes všechny chyby a to, co dělají, na nich nacházím vlastnosti, které jsou dobré.
A pro toho, kdo píše za mě v době, kdy dávno spím - nech toho, k ničemu to není.

Mia (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Milu klid, seber se. Sama nic neovlivníš, nevyřešíš, musíš jen čekat, jak to dopadne. Ted mysli hlavně sama na sebe, jak to všechno přečkat do doby, než bude úplně jasno. Drž se.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Já už nechci další problémy a přijíd třeba o ten byt,Jirko proč mi nevoláš,nikdo mě nevoláte,co to znamená??? Přece Alice nespí celej den nebo neděje se něco ještě?????

M. (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

No už je mi nějak hnusně...Nezlob se Milu,nechci tu nic psát,fakt tu taky brečím.Nikomu jsem tu nic neudělala,Přišla jsem z práce z dvanáctky a už mě tu lidi napadají.Asi vím kdo.Netrap se,vím není to snadné, drž všem pěsti.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

No jestli sem se neměla starat kvůli podvodum tak to je na hlavu všechno kdyby se něco posralo tak mě hrábne.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Přišla jsem z...No už je mi nějak hnusně M.,už nemůžu vydržet tady sama se sebou.Jakou máš ty práci? Nechci být zvědavá ale ještě s posledních sil se snažim příd na jiný myšlenky.

Lalla (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Milčo neměla jsi se starat...Jo jo

Lalla (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Tak já nevim Lallo jak to...Ale ne Miluno, teď to chce pevné nervy, hlavně nevyšiluj, to by nikomu nepomohlo

- (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Proboha lidi,co jsem vám...a pred tim jeste a pak taky

! (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

To nejspíš asi Ali přijede...Milčo neměla jsi se starat protože by Alča musela zase přiznat že lhala.Tobě,firmě,kdoví co je v tom za podvody, rychlokurz na řidičák,potvrzení od doktorů,samá černota.Radkovu otci by jste měli obě líbat ruce.Radku ty taky.Tady na něho furt nadáváte přitom je jediný rozumný.

Reklama

Přidat komentář