Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

M. (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

M.trpíš samomluvou?Proboha lidi,co jsem vám udělala.Já tu píšu až nyní.

Jana (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Mně je Alici líto, snažila se finančně zajistit a takto to dopadlo.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Tak já nevim Lallo jak to všechno je a bude a cítim se zase úplně ztracená.Jako kdyby ty poslední týdny kdy sem byla opravdu šťastná mi končili:"(( leze na mě hnusnej pocit a deprese a Jirka mi pořád nezavolal.

M. (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

To nejspíš asi Ali přijede...Přišla jsem z práce,udělám si kafe a začtu se na doktorce.První šok co tady čtu o Alici,tak přeju holčičce aby přežila.Dále co čtu,tak nevím co vadí čtenáři2 na mém psaní.Jestli mu vadí když píšu něco s čárkou,tak proč to čte,nebo hned uráží? Proč jsem hned retard? Ještě někomu tady nadával stejně,že dělá čárky u né co je natom tak špatného? No nic,koukám,že čtenář tady nemá nikoho za normálního.Miluno,to jsi mněla zase špatný den viď? Držím malé pěsti aby to zvládala a tobě Miluno taky.Pevné nervy.

Lalla (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Jinak těch ohledně proplácení neplánovaného porodu je na netu spousta a všechny nejasné. většinou se uvádí,že porod je proplácený do výše částky, kterou by pojišťovna platila v ČR. Problém je, že cena porodu u nás je řádově 15 tis. A v EU bude ta částka desetkrát i více vyšší. Asi pojišťovna proplatí nezbytnou péči o matku i novorozeně. není ovšem jasné, co to ta nezbytná péče je.Je v tom zmatek

trapné monology (St, 24. 5. 2017 - 19:05)

Mne se libi jak s Milunou...M.trpíš samomluvou?

Lalla (St, 24. 5. 2017 - 18:05)

To nejspíš asi Ali přijede...Variant je hodně, ale vždy jde o peníze. Já to tady nechci rozvádět, ale např. to, že firma nebyla informována Alicí a neměla ve vstupní prohlídce, že je těhotná, může být posuzováno jako podvodné jednání

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

To nejspíš asi Ali přijede a malou tam nechá? A jaký Lallo černý pasažer? Ta firma stim nemá problem když si řidič někoho veme sebou,to mi říkala sama Alice.A já nevim jak to Alice udělala ona mi říkala ať se o to nestaram ale oni možná nevěděli že je těhotná ale nevim to jistě nechci psát něco co nevim jistě.

lalla (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Na jakou žalobu Lallo jako...Milu,je tam spousta nejastností od toho,jak je možné, že někdo zaměstnal A.na takovou práci,jaktože vezla černého pasažera, kdo zaplatí porod a následnou péči, mimino pokud přežije by v ČR bylo okamžitě pojištěno ze zákona , ale v EU asi ne, jak se A. dostane do ČR pokud nemá odpovídající pojistku a to myslím nemá atak.Také kamion někde stojí a nevydělává,může být vykraden a další zaměstnanec pro něj musí jet..

Nech to být, uvidíme jak se to vyvine, důležité je, že bude postaráno o Radka a Alice je vpořádku

Sany (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Tak to jsem asi prehledla,...A Radka je mi tedy uprimne lito. Tesil se a ted musel zazit takovy horor. Sand to psychicky zvladne.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Tak to jsem asi prehledla, nectu to tak peclive ted, jsem v praci. ;)
Tak chudinka drobecek, teda. Sand se z toho vylize bez vetsich nasledku.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Na jakou žalobu Lallo jako od koho? Už mi volal Radeček a porodila jak Jirka psal a Radek řeší jak se dostane zpátky,on tam pro něj táta bude muset asi letět.

.... (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Že by Jirka byl taky retard?Psal přeci,že je malá venku.

Aliccin fanouse (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Vzdy nikdo nic stejne nevi,...Vzdyt to psal sam Jirik,ze porodila

Sany (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Vzdy nikdo nic stejne nevi, treba neporodila.

Aliccin fanouse (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Milunko,tak moje krasna uz porodila pane jo! Kdy zase napise? Jsem smutny,kdyz tu neni.

Lalla (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Ja si tedy myslim, ze tak...Souhlasím, Sany. Už to tady někdo psal, to vypadá na velkou žalobu. Že české pojišťovny neplatí porody vím skoro na 100%.

A s tou nutnou péčí nebo jak tady někdo psal, to je si tak, jako když si zlámeš nohy na lyžích, očetří tě, ale někdo to musí proplatit. Z běžného zdravotního pojištění to nejde

pozorovatel (St, 24. 5. 2017 - 17:05)

Mne se libi jak s Milunou psala M.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 16:05)

To ,vole,nepíšu nikomu to beru jako údiv přece! No kéž by to bylo jak píšeš čtenáři 2 když v Evropě je.No a to slovo né ty jo tak sem koukla zpětně a psala to M.ale pak to psal někdo kdo psal jako v rodu mužském,tak nevim jak to je:-( a máš pravdu Románek se narodil taky dřív asi v 7 měsíci ale ta malá to je extrémní.A Jirka mi nezavolal takže už nevim vůbec nic.

Jdi (St, 24. 5. 2017 - 16:05)

zkoumat celou diskusi kdo jak píše.Né,jé,mé bé.Seretě to,tak se třeba poser,já tě mám u prdele.

Reklama

Přidat komentář