Reklama

Masáže - vaše zkušenosti

Eviku, (So, 29. 1. 2011 - 11:01)

neuděláš chybu, když to...tak jsem se na ty stránky podívala, je to ten Fryč? jestli jsem správně.
Lepší je vyškolený masér a reflexní masáže k tomu. Ví více o lidském těle než jen pán s dílčím kurzem.

Eviku, (So, 29. 1. 2011 - 11:01)

Ja chodim tak raz za mesiac k...neuděláš chybu, když to prostřídáš s klasickou. Klasika má své výhody prokrvení a uvolnění spazmu, což Ti reflexní neudělá.
Jinak reflexní plosek je fakt super.

Evik (So, 29. 1. 2011 - 11:01)

Doktorka mi doporučila...Ja chodim tak raz za mesiac k jednemu terapeutovi, on sice nerobi klasicke masaze, je to cele inspirovane reflexnou terapiou a pride mi to lepsie ako klasicke masaze, pretoze vzdy po tom citim celkovu ulavu a pocit volnosti, ceny ma tiez super (vdaka nemu uz takmer nemam skoliozu). Mozete sa pozriet na jeho stranky www.asankura.cz, prajem vam pekny den.

Jm (So, 22. 1. 2011 - 10:01)

Doktorka mi doporučila...Radu nějak nemám, snad jen doporučení ostatních, ale jedno vím určitě...dráhá neznamená dobrá

masáže (So, 22. 1. 2011 - 10:01)

Doktorka mi doporučila chodit na masáže. Problém je si vybrat, maséru je u nás ve městě nějak moc. Máte nejaké rady jak vyberat maséra nebo masérku?

m. (So, 5. 5. 2007 - 22:05)

Jo já na ně taky ráda chodím i je ráda dělám.

Lali (So, 5. 5. 2007 - 20:05)

Byla jsem na thajské - byla to sice Češka, ale bylo to bezvadný, trvalo to 2 hodiny a to došla jen od chodidel k zádům. Jinak já miluju všechny možný - obličeje, rukou, zad - ty jsem vyzkoušela. Škoda, že člověk nemá tolik peněz, aby se takový příjemný a určitě zdravý prospěšný druh relaxace mohl dopřávat pravidelně.

Návštěvník (Ne, 9. 6. 2019 - 19:06)

Není problém se domluvit na lepší ceně, pokud k někomu chodíte častěji, celotělova masáž vám stačí jednou týdně a nevím kdo jaké má ceny, ale můžete si předplatit masáže na měsíc do předu a nevím který maser jak stojí, ale já mám akce pro každého. Dělám ajurvedu. Celé tělo 1000 korun 90 minut cca a pokud někdo chce předplatné na minimálně 5 krát do měsíce tak má cenu za 700 korun. Můj email [email protected]

Monika (St, 2. 5. 2007 - 20:05)

Dobrý den, podělte se s ostatními prosím, o Vaše zkušenosti s různými typy masáží.

Reklama

Přidat komentář