Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

To nechápu (Út, 20. 8. 2013 - 15:08)

já žiju v Olomóci, tudíž...Pokud je to jak říkáš okrajová záležitost, pak nechápu proti čemu tady bojuješ? Cítíš se sukněmi nějak ohrožen? Nikdo ti je nenutí. Ano, mužů kteří nosí sukně opravdu není moc, zato kokotů zaplevelených předsudky jako ty, je všude dost. Dnes ti vadí sukně, zítra ti budou vadit třeba pihovatí. Kdo nebo co přijde na řadu jako další? Proti takovým jako jsi ty, by se mělo bojovat.

Petr (Út, 20. 8. 2013 - 14:08)

V celé ČR je cca 5 exotů,...Mohu ti říci, že skotský kilt ti může ušít tato soukromá firma: MODA Eva, Boskovice, Sokolská ul.
Zdraví Petr
mobil:775345243

Pavel (Pá, 26. 7. 2013 - 22:07)

já žiju v Olomóci, tudíž...Olomouc je docela velké město, ale ne úplně největší. Moje známá z tohoto města celkem často potkává dva muže v sukni (nejde o pár, potkává je odděleně!) Vzhledem k poměru obyvatel Olomouce a republiky bude těchto mužů více než 5.
Kraťasy určitě kodexem neprojdou, ovšem pokud mají ženy povoleny sukně, tak je mohou i muži - s odvolání na rovnoprávnost to musí vyhrát podobně jako nedávno ve Švédsku.

Tož (Pá, 26. 7. 2013 - 22:07)

V celé ČR je cca 5 exotů,...já žiju v Olomóci, tudíž v relativně velkém městě a nikdy som kokota v sukni neviděl. Opravdu se bude jednat o pár exotů. A jak se dá předpokládat, jde o naprosto okrajovou záležitost. U nás ve firmě pár týpků bojuje přes odbory o možnost kraťasů, ale o sukni ani jeden.

Asi tak (Pá, 26. 7. 2013 - 22:07)

V celé ČR je cca 5 exotů,...V převážné míře se bude jednat o jakési podivné hermafrodity.

To, co se tu pí (Pá, 26. 7. 2013 - 22:07)

V celé ČR je cca 5 exotů, kteří nosí kilty. Bohužel jsou aktivní a všude s tím unavují. Pokud nevyjedou do ciziny, nemají šanci pánský kilt sehnat. Poptávka je tak nízká, že je sem nikdo nedováží. To samé ale třeba platí i pro Rakousko, takže to není žádnou komunistickou zaostalostí Čechů. V SRN se sehnat dají, ale ani tam není nabídka žádná přemrštěná. Takže pokud uvidíte u nás chlapa v sukni, věřte tomu, že ten kretén má sukni dámskou. A to už cosi s identitou mužství není v pořádku. Zkrátka inklinují k buzeranství.

Mladý muži? (Pá, 26. 7. 2013 - 22:07)

Ty procenta jsi nějak...Narážím na skutečnost, že prakticky všechny ženy nosí kalhoty a nemá to na ně z hlediska stálosti pohlaví vliv. Předpokládám, že sukně bude pro muže stejně bezpečná.

Pavel (Pá, 26. 7. 2013 - 21:07)

Víte co vůbec máte ? Máte...Syn bude asi kluk, ne?!! Jinak nošení kalhot nebo sukně pohlaví nemění, jinak bychom tu měli mužatek 99,9%.

Pavel (Pá, 26. 7. 2013 - 21:07)

Muj syn ma 9 a od svych 5...Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že máš samozřejmě pravdu, v horku je sukně ideální oděv. Na druhou stranu mu taková odlišnost od vrstevníků může způsobit problémy. Co tě vedlo k tomuto oblékání syna a jak dlouho v tom hodláš vydržet?

magda (Pá, 26. 7. 2013 - 00:07)

Muj syn ma 9 a od svych 5 beha po venku kdyz je teplo v sukni. ma jich nekolik delsich i kratsich. nejdriv brecel ze to nechce ze je to pro holky a obcas i ted ale uz si spis zvykl a urcite se citi volneji v takovych vedrech v sukynce.

Pavel (Čt, 25. 7. 2013 - 21:07)

Divní muži také nosí...No tak ty si skutečný vúl.

Pájo (Čt, 25. 7. 2013 - 16:07)

Já myslím, že ženy proto...ty jsi vážně bukwice........až ty z toho vyrosteš

Pavel (Čt, 25. 7. 2013 - 11:07)

Je to kvůli způsobu...Já myslím, že ženy proto nosili sukně aby je kalhoty nedráždili na klitorisu ale dnes si to už užívají. Podívejte jak se usmívají v džínách. Některé se i udělají když poběhnou.

Buďte (St, 24. 7. 2013 - 21:07)

tolerantní. Ten Divnéj to vzal přes močení,ani mu nedošlo,že se sukně dá zvednout a pak...

(St, 24. 7. 2013 - 10:07)

V celé ČR je cca 5 exotů,...Kretén jseš ty. Omítaš jakoukoli změnu a pokrok. Ale to ti asi nedochází. Daleko hnusnější je když má žena výstřih na celá záda a středem se jí táhne postroj od podprsenky.

To co se tu píš (St, 24. 7. 2013 - 08:07)

Je to kvůli způsobu...V celé ČR je cca 5 exotů, kteří nosí kilty. Bohužel jsou aktivní a všude s tím unavují. Pokud nevyjedou do ciziny, nemají šanci pánský kilt sehnat. Poptávka je tak nízká, že je sem nikdo nedováží. To samé ale třeba platí i pro Rakousko, takže to není žádnou komunistickou zaostalostí Čechů. V SRN se sehnat dají, ale ani tam není nabídka žádná přemrštěná. Takže pokud uvidíte u nás chlapa v sukni, věřte tomu, že ten kretén má sukni dámskou. A to už cosi s identitou mužství není v pořádku. Zkrátka inklinují k buzeranství.

??????? (Út, 23. 7. 2013 - 08:07)

Na léto jsou lepší sukně...To je pravda.U mužů by to ale asi neprošlo.

ženy (Po, 22. 7. 2013 - 23:07)

Otázka pro ženy:Proč...ale sukně moc nenosí.Většinou mají kalhoty různých délek.Prý je to pro ně pohodlnější.

dwan (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

Ženským je to nejšpíš...Otázka pro ženy:Proč nosíte v létě sukně?Nejsou pohodlnější a vzdušnější než kalhoty?Proč to odpírat mužům!

Gasmar (Po, 22. 7. 2013 - 17:07)

Takové názory jsem...dwan patří mezi těch pár exotů.

Reklama

Přidat komentář