Reklama

onanie kluků

petr píšu raduš (Po, 28. 11. 2011 - 21:11)

já onanuju pravou rukou,a onanuju asi tak 17minut.

(Ne, 27. 11. 2011 - 22:11)

Já vůbec neonanuji nemám...a jak píšeš na klávesnici když nemáš ruce :DD

i (St, 9. 11. 2011 - 08:11)

čím více si chlap honí, tím má menší riziko rakoviny prostaty

robin (Út, 8. 11. 2011 - 16:11)

a ty si jako co piča co mi chce onit

honza (Ne, 6. 11. 2011 - 13:11)

no r ja si honim hone casto...Honění ptáka není nic špatného, taky si ho honim každý den a u normálního zdravého kluka je to normální, semeno chce ven.

dave (So, 5. 11. 2011 - 17:11)

Jak je ta adresa? To si...no r ja si honim hone casto nejlepsi je pres vebku s chlapem a kdo vydrží dyl je to super miluju honení ptaků..
?

Pane boze (Čt, 25. 8. 2011 - 19:08)

Vy jste takovy prasata! Mrskat si neustale klobasu! Poradne vas zaprahnout v praci a hned by vas to masteni preslo.

MIRA (Čt, 25. 8. 2011 - 19:08)

jak jste na tom ?jak často...JAK SE HONIT

PetrDruhy (Út, 9. 8. 2011 - 08:08)

mam potiže s svysokym tlakem...Nevím, kolik Ti je let a v jakém zdravotním stavu celkově jsi. Mně na snížení krevního tlaku pomáhá vytrvalostní běh. Běhám lesem pomalým tempem několik kilometrů asi třikrát týdně.Před dvěma měsíci mi měřicí přístroj v lékárně zjistil tlak 151 na 93, včera v Karlových Varech v lékárně jsem si naměřil tlak 123 na 82. Na to, že mi bude 39 let a že jsem pár let tak trochu sabotoval zdravý životní styl, to docela jde. V 18 letech mi dorostová doktorka naměřila tlak 115/70. Vytrvalostní běh v rozumné míře, zdravém prostředí a v terénu, který člověku nehuntuje klouby, může zlepšit spoustu věcí, včetně sexuality, tedy i prožívání masturbace.:))

PetrDruhy (Út, 9. 8. 2011 - 08:08)

Některé dívenky se ptají proč onanujeme? Za sebe mohu říci, že převážně pro potěšení. Někdy masturbuji ze zdravotních důvodů, vycítil jsem, že jedině tak si zachovám zdravou prostatu. Své přítelkyni jsem vysvětlil, že onanie je nejen potěšení, ale i zdravotní záležitost. Ale pozor, aby někoho nenačapaly děti. To je v této souvislosti asi největší trapas. A pozor, kluci a pánové, osvědčilo se mi držet se rady jednoho starého pána, který už dlouho nežije: po sexuálním aktu či masturbaci je nutno dobře se vychcat.

P.S. Spousta lidí apeluje na morální zásady, což je správné. Bohužel tak někdy číní velmi nešťastným způsobem, což z nich v oblasti sexuality číní těžko použitelná polena.

P.P.S. Nebuďme čuňata a zvrhlící, ale odvrhněme pokrytectví a falešnou morálku.

p (Po, 8. 8. 2011 - 22:08)

Jak je ta adresa? To si...Nejlepší je si ho vyhonit někde v přírodě a pořádně, kde se můžeš pořádně vystříkat a nemusíš nic uklízet.

p (Po, 8. 8. 2011 - 12:08)

já honim na zákulisí.cz...Jak je ta adresa? To si honíš ptáka přes vebku s chlapem nebo jak?

zdenek (Po, 8. 8. 2011 - 12:08)

já honim na zákulisí.cz tam pustim nějakého chlapa a onanujem do cákancu

Patrik (Po, 8. 8. 2011 - 12:08)

Já jsem si to dneska v noci...Když si ho občas honim tak stříkám jedině do šprcky je to nejpříjemnější nejpohodlnější, žádné mytí žádný uklid šprcku vyhodíš a je to.

Honič (Po, 8. 8. 2011 - 07:08)

Já jsem si to dneska v noci normálně nastříkal na břicho. Zdá se mi to už zbytečný to do něčeho stříkat.

David (Po, 8. 8. 2011 - 01:08)

Kluci taky si ho občas pohoním ale semeno stříkám do šprcky,chápu že ten mikrotenový sáček je levnější ale do tý šprcky mi to příjde příjemější.

Borek peterovi (Ne, 7. 8. 2011 - 21:08)

A to máš ten tlak tak vysoký? Já mám taky vysoký tlak, beru 4 léky ráno a 2 jiné večer, a přesto mi doktor napsal recept na lék podporující erekci. Zkus se zeptat svého doktora, možná ti tu nejslabší viagru (25mg) povolí.

Pepa (Ne, 7. 8. 2011 - 19:08)

Po dosažení erekce zaškrtit.

peter (Ne, 7. 8. 2011 - 19:08)

mam potiže s svysokym tlakem jak mamdržet erekci kdiž se mi podaři ji vivolat kdiž leky naerekci nemužu uživat poradtě prosim

Honič (Ne, 7. 8. 2011 - 10:08)

Nevím, chce to zkoušet, mně se to tenkrát dařilo.

Reklama

Přidat komentář