Reklama

onanie kluků

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

A mobil?

Martin (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Mohl bys na mě praktikovat sm metody , cévkování, mučeni pupíku , propichování injekční jehlou , odběry krve ze žíly , dělat mi doktora , strašně mě to vzrušuje, mohutně strikam, dobře se finančně odměním.

Davča (Út, 31. 5. 2011 - 09:05)

Sex miluju v jakékoliv podobě takže k tomupatří imasturbae.Jak často no někdy 1 za den,jindy zae třeba 5krát.Jinak mám takydlouholetou přítelkyni a sex stíháme min. 2krát týdně bez ohledu na to jestli masturbuju nebo nebo ne.Ostatně i ona mi říkala ,že když má čas masturbuje i 5krát za den.Když nám to dělá dobře tak proč se krásně nevystříkat?

Venca (St, 4. 5. 2011 - 12:05)

Musim aspon trikrat do tydne. Se zenou se totiz vidim jen pres vikendy.
Delam to vleze. Kdyz se to blizi a zacne mi to sponovat cely telo, zadrzim dech, a drzim ho dokud nevycaknu. To pak ten vytrysk ma takovou silu, ze si nacakam do huby i do vlasu.

robitrobit 13 (St, 4. 5. 2011 - 05:05)

asi slobodny

Karel (Pá, 1. 4. 2011 - 17:04)

..a když se nudim, tak si taky zahonim. Nudim se často, nudim se rád!...

Mezek (Pá, 25. 3. 2011 - 02:03)

tak to ja i dva mesiceBože...
Tak jsem divnej já nebo ty?
Musím denně, lépe několikrát. Ještě samozřejmě mimo pořádnýho šukání aspoň dvakrát týdně.

ddd (Čt, 24. 3. 2011 - 23:03)

tak to ja i dva mesice

Karel (Čt, 24. 3. 2011 - 22:03)

to jako furt jenom honite?...bez honění nejvíš tejden. Ale pak to stojí za to!!!!!!!

ddd (Po, 14. 3. 2011 - 15:03)

to jako furt jenom honite? stihate vubec neco jineho? je tu vubec nekdo kdo vubec nehoni? jak dlouho jste to bez honeni vydrzely nejdele? honi i ti na pohled nejslusnejsi hosi?

Honič (Po, 14. 3. 2011 - 12:03)

Tak nevím, ale honit a neudělat se, to je dost blbý, ne.

Verča (Po, 14. 3. 2011 - 12:03)

Ne ale udělám při tom kohokoliv jinýho.

Honič (Po, 14. 3. 2011 - 08:03)

A uděláš se u toho?

Verča (Po, 14. 3. 2011 - 07:03)

No mě honí taky a nejvíc v práci.

Honič (Ne, 13. 3. 2011 - 18:03)

No já honím samozřejmě taky každej den. :-)

Patrik (Ne, 13. 3. 2011 - 18:03)

honím každý den a to jsem deset let ženatý,sex mám s manželkou tak 3x do týdne,prostě mi to nestačí

Honič (St, 9. 3. 2011 - 20:03)

Jo, tak pokud teprve začíná, tak to je možný.
Měl jsem to taky tak.
Po pár pokusech se to srovnalo.

lucinka (St, 9. 3. 2011 - 19:03)

dakujem. citlivy je, lebo ma uz dost rokov (24) a este nemal nic intimne so zenou. a navyse nam to neklape uplne, tak sa z toho obvinuje. preto sa o tom s nim nechcem rozpravat. podla mna sa to casom spravi, asi je len je prilis zvyknuty na ruku. ale len jeho potrebuje dost tlak a rychlost, ja ho tak dobra urobit neviem, co mi je luto a sex mame zatial len s kondomom, takze aj to moze byt pricina, preco sa nevie spravit...

Honič (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

Jezdit přes to místo předkožkou a přes předkožku se dotýkat i rukou. Ale dej pozor, aby ses toho místa nedotýkala přímo rukou, to by mohlo být nepříjemné a mohlo by to až bolet.
Ale mysli taky ne to, že to co se říká o ženéch (že klíč k orgasmu je v hlavě) platí taky o mužích.
A ještě jedna věc, pokud je "na sexualne temy dost citlivy", tak bacha na něj, připrav se, že to s ním bude složité. Být tebou, tak to s ním chvíli zkusím, ale pokud by to neklapalo, tak ho vyměním. Otevřenost a komunikativnost v sexu je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu.

lucinka (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

viem, ze uzdicka a spodna strana je najcitlivejsia. ale staci, ked cez nu pretiahnem predkozku alebo treba aby som sa toho miesta aj rukou cez predkozku dotykala? ci mam rukou hybat az ku korune zaludu alebo staci, ked sa cez korunu bude pretahovat predkozka. na toto sa pytam. totiz s byvalym frajerom som to nejak neriesila, stacili 3 minuty rukou a bolo to. lenze mam noveho frajera a problem, neviem ho spravit, tak sa zamyslam, co robim zle. s nim som sa o tom rozpravala, ale je na sexualne temy dost citlivy, tak pred dalsim rozhovorom chcem zistit, ci nie je chyba vo mne.

Reklama

Přidat komentář