Reklama

onanie kluků

Martin (Pá, 12. 2. 2010 - 19:02)

nevadí když onanuju každej den?

Radmír (Po, 18. 1. 2010 - 22:01)

Je to normální? když si jemně...Není to běžné, asi jsi homosexuál.

Lara (Ne, 7. 4. 2013 - 20:04)
Lara (Ne, 7. 4. 2013 - 20:04)

a nejsem zadanyA jsi gay ?

Markeeen (Ne, 7. 4. 2013 - 19:04)

a nejsem zadany

Markeeen (Ne, 7. 4. 2013 - 19:04)

Já onanuju asi min. 2x za den a max. takovych 10x a to uz potom je teda hnus ale tahne mne to i dal ;-) jo a je mi 13 a pul

Lara (Ne, 7. 4. 2013 - 13:04)

Jenže já jsem teprve nedávno přestal být teenagerem .

Milan (Ne, 7. 4. 2013 - 11:04)

To je úctyhodná doba Milane...Pocity při orgasmu u muže během věku slábnou. U někoho rychle, u někoho méně rychle... U mně taky, ale mnozí muži to nepřiznají.

Lara (So, 6. 4. 2013 - 21:04)

To je úctyhodná doba Milane . Nevěřim , že by ta voda ze sáčku nevytekla :-) Já mám problém ten , že moje orgasmy jsou velmi slabé . S každým dalším dnem se zeslabují až třeba po sedmým dnu ( což se u mě rovná po sedmém orgasmu ) skoro nic necítím . Půstem se to zase trochu zlepší , ale problém je v tom , že i po těch 230 dnech to stejně bylo hrozně slabý oproti tomu , jak byli silný třeba v šestnácti letech . Na netu o problémech se slabým orgasmem nic moc nepíšou ale četl jsem , že orgasmus může zesílit pravidelné , dlouhodobé posilování svalstva pánevního dna , což se provádí tak , že inteznivně stahujete přesně ty svaly které použijete pro zadržení močení . Já to trénoval nejdýl asi dva týdny a výsledky žádný . Měl bych to ale ještě zkusit .

FíFa (So, 6. 4. 2013 - 18:04)

Mám pro vás novou techniku masturbace ve sprše. POMŮCKY: vztyčený penis, ruka a hlavně tvrdší igelitový sáček, který je min z poloviny dlouhý jak tvůj penis. Já používám takovej ten jak se dá uzavřít plastovým „zipem“ s červeným proužkem. POSTUP: sáček naplnáte vodou, navlékneteho na penis (voda nesmí vytéct), vodu necháte pouze nahoře u žaludu, sášek i s penisem chytnete do ruky a zajistíte ho, aby voda při honění nevytekla. Potom ztačí už jen honit a voda u žaludu vytvoří takovou slast, že budete hotoví za minutu, ale dá se to oddálit tak, že na varlata pustíte ledovou vodu. Má to i výhodu: pokud stříkate hodně daleko a vždycky zaneřádíte celou sprchu, tak ten sáček s vodou u žaludu zadrží sperma a potom ho jednoduše vylijete i s vodou. Doufám že vám to půjde, tak jak mě. … vím že tento komentáře sem moc nepatří, ale jinou kategorii jsem nenašel ;)

Milan (So, 6. 4. 2013 - 18:04)

Přesně tak . Dělám to...Nejvíc jsem to vydržel 3-4 týdny. Potom mě to přemohlo.

Vanda (So, 6. 4. 2013 - 15:04)

Kolik dní jste dokázali...To zas můj brácha se honí až 6x denně. Je s tím únavný. Asi ho navedu na abstinenci, ale dost pochybuju, že by ho to bavilo.
A můj přítel navíc tvrdí, že kdyby se nehonil, tak by měl každou chvíli poluci. A to je větší průser než řízená honička. Ale přítel se honí asi obden, ne jak brácha. Ten jede pořád jak fretka.

Lara (So, 6. 4. 2013 - 14:04)

Přesně tak . Dělám to proto , protože mě to obohacuje , díky půstu pak zažiju silnější zážitek . A samotný průběh půstu má taky něco do sebe , ten boj se svojí psychikou je pro mě taky pozitivní věc , jako radost ze sebepřekonávání , je to zpestření rutinního života . A jsem kluk , Lara je jméno pro obě pohlaví . Na odpovď na mojí otázku jak dlouho jste vydrželi vy , pokud jste se o to někdy vůbec snažili , nezapomínejte odpovídat :-)

Milan (So, 6. 4. 2013 - 11:04)

Nechapu proc se tak...Hladovýmu jídlo víc chutná!

Lara (Pá, 5. 4. 2013 - 23:04)

Kolik dní jste dokázali vydržet bez orgasmu ? Já si dávám půst zpoustukrát za rok , nejčastěji dva týdny , někdy pět týdnů . Teď si výjimečně dávám sotvku , tedy sto dní . První tři dny jsou v pohodě , následující týden je to hodně těžký a ten další je k nevydržení , ale jak se přehoupneš přes první dva - tři týdny , tak to jde hladce . Kdo to nezažil , tak neví jaké to je na to vlítnout po pěti týdnech půstu . Stojí to za to aby jste to aspoň jednou v životě zkusily . A jaký je můj rekord ? 230 Dnů , to už i zapomete jaký ten orgasmus vlastně je . Sice se mí do ní moc nechce ale svatá třistašedesátpětka je lákavá :-) Poslední orgáč na Vánoce a pak zas až na Ježíška :-) Musíte ale uznat , že by to byl dárek jako sviň , jako pořádná sviňa .

Jan (Pá, 5. 4. 2013 - 22:04)

Je me 22 let, onanuju od asi...15x každý den? To je vymyšlený!

honza (St, 23. 12. 2009 - 13:12)

ja onanuji tak 1 dene nekdy 2

Karel (St, 23. 12. 2009 - 11:12)

Bez onanování si to nedovedu představit. Onanuju často i celej den.

Radek (Ne, 13. 12. 2009 - 12:12)

rád si nechávám honit čuráka...Nic Ti nebrání dát stehna od sebe a nechat si pinďoura pohonit.

Lukas (Po, 5. 10. 2009 - 17:10)

Petre, normalni to je, ale vzacny taky. Mas stesti, ze se ti podarilo najit bod G.
Vetsina z nas vi, kde jsou nase erotogenni zony, ale malokdo vi, kde je ten bod (krome penisu), stimulaci ktereho muze dojit k orgasmu, tak jako u tvych bradavek.

Reklama

Přidat komentář