Reklama

kleceni deti v koute

Jindřich (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

A klečí s holýma nohama, nebo si třeba vyhrnou nohavice, než si kleknou?

Pepíček (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

já jsem jednou klečel za trest ve školce. To už mi bylo pět let. Musel jsem se svlíknout do spoďárů a kleknout si do kouta. Dětem se to líbilo.

Fiilip (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Naši dva kluci osm a deset let taky občas musí za trest klečet v koutě. Při klečení musí mít holá kolena a musí být vyzutí, bosí.

Martin (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Nás s bráchou táta taky sereze dostáváme v kuchyni brácha je mladší 10 let táta nás oba sesviha proutkem prosíme ho ať už přestane že to bolí stipe že uzbudemeh hodný táta nás bije po jednom většinou brachu první je menší nevydrží ten strach čekat a pokaždé se u výprasku počura já se Nesmím hnout s kuchyně a vše vidím mam Velký strach a někdy si ucurnu do kalhot Když vidím jak brácha sjíždí tátovi pod nohama a par švihu dostane napodlaze pak ho táta vyzvedne Brácha brečí hladí sizadek ama celý počurany kalhoty ti to už táta sáhne po mě aha dostanu úplně stejně Proutek svišti na můj zadek kricim po 5 rané prosím tátu a taky to nevydržím bolesti sjíždí na podlahu au toho čůram do kalhot Táta nás pak nechá ještě klecet a přitom n nás křičí a sem tam svihne proutkem ve vzduchu To se s bráchou pomoči znovu strachy

Z (Pá, 30. 4. 2021 - 21:04)

Z

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 15:01)

Já musím doma za trest nosit plenku mamka mi dá sunar z projímadla jsem tak dlouho v pokakany plince jak maminky uzná za vhodné nebo moc smrdim.

(Út, 5. 1. 2021 - 22:01)

Jak donutit klečet ?

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 21:01)

mohl si vybrat, buď výprask nebo klečení, vybral si výprask, když si donesl vyřečku a měl stáhnout slipy chtěl vycouvat ale dal to, po výprasku jak byl nahý rovnou do postele a spát, od příště si vybral to klečení.

Rudolf (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

Zdravím, teď když skončila povinnost nosit roušky, rodiče mě už zase posílají za trest klečet nahého na zahradu. Je to absolutně nejvíc ponižující.

Adam (Ne, 7. 3. 2021 - 16:03)

Rudolfe, kolik ti je? Nasi kluci kleci po vyprasku samo bez slipu. Na mladsiho kleceni plati (11). Jak naheho na zahradu? Nechapu. Na druhou stranu pokud dijdeli navsteva neni to duvod aby nekleceli pokud si zaslouzi. Vcera kleceli oba v obyvaku starsi v puncochacich ale mladsi s holym zadkem. Vy dkma jste nosili rousky? B

Z (Pá, 30. 4. 2021 - 21:04)

Z

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

do teď jsi klečel oblečený v roušce nebo co ?

522 (St, 18. 3. 2020 - 06:03)

To já bych svoje děti nikdy klečet neposlal. Naopak, u nás doma klečíme já a moje manželka. Vždy pošlu děti spát a manželka mezitím připraví pro sebe hrách a pro mě štěrk. Pak se svlékneme úplně do naha a každý dostane pětadvacet. Nakonec si vezmeme každý do pusy jednu mojí ponožku a jdeme si na dvě hodiny kleknout. Po hodině smíme ponožky vyplivnout a povídat si.

jojo (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

Náš kluk je už větší školák, klečí vzpřímeně hodinu nahý čelem to místnosti.

Hana (Ne, 8. 3. 2020 - 22:03)

proč nahý?

jojo (Po, 9. 3. 2020 - 05:03)

Protože se stydí a trest je účinější.

Anonym (Ne, 8. 3. 2020 - 17:03)

Ahoj, jsem Šarlota
Vždycky když domů přinesu znamky 3 až 5 tak si vezmou vařečku a seřežou mě a pak mě pošlou do kouta klečet na vařečce a musím tam klečet do večera až si půjdou lehnout.

Marek (Čt, 21. 11. 2019 - 14:11)

Kámoš to nahrál a dal na net jak ho otec zbil kvůli trojce z písemky a řešila to škola. Otec ale byl tak blbej ,že ho za to zmlátil ještě víc a znou si to on tajně nahrál a teď to řeší soud v Brně. Já mám naštěstí rodiče pohodový.

JJ (Čt, 21. 11. 2019 - 16:11)

jj tací rodiče jsou svině a nemaž se s nima, vlastně ten tvůj kamarád. Já mám jen matku, otec byl stejný hovado a matka se s ním rozvedla a je klid.

Joska (Čt, 21. 11. 2019 - 19:11)

jo, a ten nápad s tím natočením je bezvadný. Že mně to nenapadlo dřív. Už mně to tady sere dlouhou dobu a rodiče si ze mně dělají otroka a fackovací míč, Tomu bude konec a zmizím.

Reklama

Přidat komentář