Reklama

kleceni deti v koute

Marek 18 (St, 16. 6. 2010 - 00:06)

Tak flusat to je eXtrem ale vetsina rodicu opravdu pitoma je.

ladunka (Út, 15. 6. 2010 - 21:06)

davate deti stat nebo klecet...já klekávala v koutě furt, pak jsem se musela ještě dojit omluvit a myslim že mě to poučilo... ne jak dnešní děti které v pohodě řeknou rodičum že sou blbý, pitomy nebo po nich flušou jak občas vídavam...

Lucka (St, 9. 6. 2010 - 14:06)

Nedávno mě učitelka při hodině postavila za trest do rohu třídy. Byl to fakt trapas před ostatníma. Chodím do 7.tř.

zdena (St, 2. 6. 2010 - 11:06)

Bez klečení v koutě by to...my klečeli i ve škole a to vám byla potupa před ostatníma ale myslím že to mělo výchovné účinky stačilo třebas 10min. a pamatovali jsme si že už příště nemáme zlobit!
a dnes v dnešní společností to je úplně nemyslitelné to by se hned volala linka bezpečí a bůh vo kdo ještě!

Pavla (St, 2. 6. 2010 - 10:06)

Psala jsem "nikdo cizí". Takže otec, brácha, sestra a občas nějaká tetka nebo sousedka to jo. Před neznámou návštěvou jsem naštěstí nikdy nebyla bita ani nemusela klečet.
Ale, po pravdě řečeno, po velkém výprasku mě takové drobnosti ani nezajímaly, byla jsem vždycky tak zničená, že by mi nevadilo klečet nahatá třeba na hlavní ulici.

Karel (Út, 1. 6. 2010 - 13:06)

Bez klečení v koutě by to...a tata te pritom videl?

Pavla (Út, 1. 6. 2010 - 11:06)

Bez klečení v koutě by to nebyl ten správný výprask. Alespoň symbolických 10 minut jsem musela odklečet i jako velká holka. Naštěstí mě při tom nikdo cizí nikdy neviděl.

Jana (Pá, 28. 5. 2010 - 16:05)

Já jsem, jako malá holka,...Když přišla návštěva, tak jste musela zůstat v koutě?

Miroslava (Čt, 27. 5. 2010 - 09:05)

Já jsem, jako malá holka, klečela po každém výprasku, to byla samozřejmost. Později, asi od dvanácti let, jsem tam v koutě musela už jen stát. Ale i tak to byla nepříjemná hodina, kdy jsem trnula hrůzou, kdo všechno se na mě přijde podívat.

Simina (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

Kluci a holky by měli být trestáni odděleně a už vůbec ne před nějakými dalšími diváky. Určitě je to víc ponižující pro holku. Já jsem několikrát už jako docela velká holka dostala výprask na holou před mladšími sourozenci a bylo to opravdu hodně ponižující.

Julie (Ne, 25. 4. 2010 - 08:04)

Mě mamka nenech klečet v koutě,ale rovnou dostanu pořádneej výprask

Peter (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Ja som nikdy nekľačal. Namiesto kľačania mi mama stiahla nohavice a zbila ma varechou na holý zadok. Určite lepšie pár minút plakať ako hodinu trčať niekde v kúte.

gregor2 (Pá, 16. 4. 2010 - 14:04)

Taky mě to štve. To je o...vždyt holky jsou jemnější než kluci. Měli by mít méně přísné tresty.

šárka (St, 3. 3. 2010 - 20:03)

Řekla bych, že kdo vůbec...jo máš pravdu

Simona (St, 3. 3. 2010 - 10:03)

Výprask a klečení v koutě jsou ponižující pro každého, ale myslím si, že pro holku, pokud je už třeba starší, tak je to horší než pro kluka. Taky je rozdíl, jestli tě při trestu sleduje pětiletý bratr nebo pětičlenná návštěva dospělých.

Ich (St, 24. 2. 2010 - 16:02)

Rekla bych ze je to stejne ponizujici pro obe pohlavi.

Jarka (St, 24. 2. 2010 - 10:02)

To už tady někdo před časem psal, že klečení v koutě je trest vhodný zejména pro holky, takže to asi platí ve více rodinách. Těžko říct, pro koho je to víc ponižující, klečet v koutě s holým a ještě seřezaným zadkem. U nás se naštěstí klečet nemuselo, ale takový výprask před klukama taky nebyl nic příjemného. Jejich pochechtávání a poznámky byly horší než vlastní bití.

Linda (Út, 23. 2. 2010 - 13:02)

U nás to bylo vždy zase obráceně. Já o dva roky starší než bratr jsem ostudně klečela v koutě obýváku, on jako maminčin mazánek nikdy takové tresty nedostával. Přišlo mi to vždycky hrozně nespravedlivé.

Lukas (Po, 22. 2. 2010 - 22:02)

Ja sem jako mensi taky musel klecet za trest uprostred pokoje.Musel sem mit ruce natazene pred sebou a stazene slipy. Moc jsem se stydel protoze u toho byvala moje mladsi sestra a vzdycky se mi smala. Mamka ji nechavala protoze ona rika ze trochu pokory pred holkou mi neublizi. Sestra taky dostavala tresty ale jen zarachy a tak. Ja sem musel klecet hlavne za znamky a kdyz sem neco provedl. Trvalo to tak 30 minut az 2 a pul hodiny. Vyprask sem dostaval jen vyjimecne.

sisi (Čt, 18. 2. 2010 - 14:02)

je potřeba říct že tato stánka slouží hlavně úchylům kteří zde pod různými jmény potřebují napsat co by jim tak asi dělalo dobře.Klečení a bití nepatří do výchovy dětí takto si může léčit svou neschopnost vychovávat a nedostatek autority pouze rodič sadista.

Reklama

Přidat komentář