Reklama

kleceni deti v koute

**** (Ne, 22. 6. 2014 - 04:06)

Řekla bych, že kdo vůbec...jsi blbka

jeníček (St, 23. 4. 2014 - 10:04)

To jako myslíš klečet na... Napináčky jsou výborné jako trest pro zlobivá děcka, pochopitelně že musí být špičkou nahoru. Podruhé si to jen málokterý parchant troufne, stačí říct napínáček a už se třese,utíká pryč nebo řve jako hladová kráva. A vo to de. děcka mají řvát, klepat se strachy.

Leňa (Út, 22. 4. 2014 - 16:04)

napínáčky na zemi mají...To jako myslíš klečet na těch ostrých špičkách? To přece nemůže nikdo vydržet ! Ránu přes zadek chápu(já jsem se taky nadostávala i na holou) a rukou šmátralkou myslíš co ?

Hanka (Út, 22. 4. 2014 - 08:04)

no někdy je ten hrách i... napínáčky na zemi mají lepší účinek jak hrách. Mohu to potvrdit z vlastní praxe. Když naše děti zlobí a řeknu jim že budou klečet na napínáčkách tak zkrotnou. používám tělesné tresty, rána přes zadek a ruku šmátralku, nenínic špatného.

zrůda Ruda! (Út, 22. 4. 2014 - 08:04)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH... o moravácích se říká že jsou hodní lidé. Jako dítě jsem byl řezán, stál jsem v koutě za skříní, klečel, sem tam facka, pohlavek. Jinak to totiž se mnou nešlo. Totéž dělám dnes dětem, řežu je co se do nich vejde, šmejdi zasraný, řvou, smrdí a furt jen žerou.

draco (Po, 21. 4. 2014 - 21:04)

pokud jde o trest já volím...jaký?

M (Pá, 11. 4. 2014 - 16:04)

Znám, nejprve výprask rákoskou na holou a pak často klečení v koutě obýváku s nahým zadkem a vyhrnutou košilí. Klečení bylo tak 15 až 30 minut.

draco (Ne, 23. 3. 2014 - 05:03)

Klečení na hrachu se mi...no někdy je ten hrách i potřeba

ty (Pá, 7. 3. 2014 - 11:03)

Jasně že když chci od 13ti...máš taky dost bujnou fantazii.

Andulo, (Pá, 7. 3. 2014 - 11:03)

Na otázku...hlavně že ty jsi énteligent a svůj přísppěvek sem dáš hned 3x po sobě.

Jarka (Pá, 7. 3. 2014 - 10:03)

Klečení na hrachu se mi zdá dost přehnané. Naše holky jsem po výprasku nechávala stát v koutě na hambě 15-30 minut, to stačilo.

otčím (Pá, 7. 2. 2014 - 11:02)

Jasně že když chci od 13ti letý dcery mí přítelkyně vykouřit,tak u toho musí klečet. Nebo snad znáte ňákou lepší polohu? Z přítelkyní na to používám 69. Ale ta rozmazlená kačena se po mě válet nebude!

Anna (Pá, 7. 2. 2014 - 11:02)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Pá, 7. 2. 2014 - 11:02)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Pá, 7. 2. 2014 - 11:02)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Míšo, (St, 5. 2. 2014 - 17:02)

Ahoj je mi 13 a chodim na...řekni to rodičům. Máte zaplacené plavání, tak máte trénovat. Ano, respekt musíte před ní mít, uměřený trest jo, třeba i pohovor s rodiči, ale nechat vás takovou dobu klečet ještě k tomu s nataženýma rukama, to mi přijde už dost přehnané a také jako okrádání. Já sama jsem trenérkou (tanců), jasně, děti občas zazlobí, nebo jsou nesoustředěné, ale trestat je? u nás stačí trochu zvýšit hlas. Poslat děti klečet bych si nedovolila, natož ještě aby předpažily a na 30 minut. A rodiče by také nebyli nadšení, že místo výuky nic neděláte. Ono zaplatit dětem kroužky a tréninky není žádná legrace. Na tvém místě bych se rodičům přiznala, řekla, jak to bylo, aby s ní promluvili. Tohle mi připadá dost přehnané. Pokud šlo o to, že jste si jen trochu povídaly (nebo i trošku víc) a nic jiného, je to přehnané.

Jana (Čt, 14. 10. 2010 - 09:10)

Pětadvacet řemenem ani rákoskou jsem nikdy nedostala, u nás se trestalo jen vařečkou. Potom ale následovalo hodinové klečení v koutě, kdy jsem se nesměla ani pohnout a každý v domě se několikrát přišel podívat, jak se mi vybarvují jelita. To bylo hrozné. Klečení určitě není ten nejmenší trest.

Jindra (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

Klečení v koutě už je ten nejmenší trest. Když před tím dostanete pětadvacet řemenem nebo rákoskou.......

Marika (St, 15. 9. 2010 - 14:09)

Já jsem musela klečet po každém výprasku, třeba jenom pár minut, ale do kouta jsem jít musela pokaždé. Hrozně jsem záviděla bráchovi, který nikdy klečet nemusel.

Božena (Po, 19. 7. 2010 - 19:07)

Moniko, to těm sestřenicím...Já už jsem starší ročník a výprasků a klečení jsem si v mládí užila až až. Je to už strašně dávno. Nejkurioznější klečení jsem zažila když jsem byli i s bráchou a dalšími dětmi s rodiny u babičky na prázdninách na vesnici. A to už jsem byla velká slečna. Za zlobení nám našvihala pár na proutkem na holou. Nebylo to zas nic drastického. Pak jsme museli klečet v koutě a rukama si roztáhnout seřezané půlky prý aby byly víc vidět naše zlobivé zadečky a my se víc styděli za zlobení. Často k ní někdo přišel sousedka, pošťačka nebo nějaká teta s dětmi a viděli nás tak. To pak byli komentáře o roztomile seřezaných prdelkách a podobně. Na vesnici se tenkrát vševhno bralo jinak. Nevím jestli to bylo tou dobou ale nijak mně to negativně nepoznamenalo .

Reklama

Přidat komentář