Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

Anna (St, 2. 12. 2009 - 16:12)

No holky nedelejte z nejakyho...Jiřino, a co tam ty na těch jednáních děláš? nosíš kafe? nejsem si zcela jista jestli by ti inteligence stačila i na mytí záchodú..

Vanda (So, 28. 11. 2009 - 11:11)

Green Energy organics má na obalech označení, že není testována na zvířatech. Má jen přírodní složky.

. (So, 28. 11. 2009 - 06:11)

Ty jsi ale zrůda, co!

Jirina (So, 28. 11. 2009 - 03:11)

No holky nedelejte z nejakyho kralika konec sveta...To teda at radsi krvaci z nakeho sajrajtu oci oralikovi (pardon - kralikovi - je ted u mne pritel a asi uz myslim na neco jineho haha)nez pak mne treba pri obchodnim jednani...
Pomoc!!! Dejte mi nekdo honem (cistej)kapesnik, krvaci mi oci z toho L'Orealu, ale hlavne ze kralik porad vidi dobre!!!
Alespon si tu travu bude davat do pusy a ne treba do ucha protoze na to nevidi...

Sandra Lukasová (So, 28. 11. 2009 - 00:11)

Myslím, že je důležité, aby...ty jsi vážně naivní a hloupá!!je přeci jedno,jestli se testuje výrobek nebo jen nějaká jeho složka,jde vždy jen o utrpení zvířátek.jak se ti líbí pomyšlení,že kvůli nějaké "fintilce" doslova umírají pejsci,kočičky a podobně?!!!

Sandra Lukasová (So, 28. 11. 2009 - 00:11)

Myslím, že je důležité, aby...ty jsi vážně naivní a hloupá!!je přeci jedno,jestli se testuje výrobek nebo jen nějaká jeho složka,jde vždy jen o utrpení zvířátek.jak se ti líbí pomyšlení,že kvůli nějaké "fintilce" doslova umírjí pejsci,kočičky a podobně?!!!

kkh (Po, 2. 11. 2009 - 18:11)

Oblíbila jsem si šampony...Sunsilk testuje...100 %

jitka (Po, 2. 11. 2009 - 17:11)

"Netestovaná na zvířatech" =...ABSOLUTNÍ NESMYSL! 1. je dokázené, že testování na zvířatech je nespolehlivé, protože zvířata a lidi reagují odlišně
2. nejspolehlivějším testováním jsou testy na umělé kůži a dobrovolnících (těm se kůže na rozdíl od králíků neřeže, pouze se krémíčkují :-))

111111 (Čt, 27. 8. 2009 - 08:08)

Dobrý den, já se o kosmetiku netestovanou na zvířatech už zajímám velmi dlouho a ve Vašich příspěvcích jste skoro všichni v omylu. Jako příklad tady píšete, že Lancome netestuje, přitom patří pod Loreal nebo Sunsilk, který patří společnosti Unilever, také testuje. Všechny firmy, které testují nebo netestují najdete na www.peta.com

Marcela (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Ano tak to je

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2009 - 16:08)

"Netestovaná na zvířatech" = "Testovaná na lidech (zákaznících)"

Marcela (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

To není přesné.U některých jako Alcina píší že mají své laboratoře na zkoušení.Nakonec kdo musí mít na obličeji něco co způsobuje utrpení jiným ať si to odzkouší sám

maruskrat (So, 15. 8. 2009 - 23:08)

Já jsem slyšela, že Avon sice tvrdí, že kosmetiku na zvířatech netestuje, ale testované složky do své kosmetiky používá. Některé firky sice svou kosmetiku na zvířatech tesetují, ale lžou a ležou . . Některé kupují testované složky od jiných firem, dokonce svých dceřinných. Dalšími značkami, které nikdy ve své historii kosmetiku netestovali jsou Artistry a Eddie Funkhouser New York. Slyšela jsem i o dalších značkách netestovaných na zvířatech popř. i ekologických, ale povětšinou jsou prodávany síťovým systémem a proto nevidíme rkelamu a v obchodech je nenajdeme . . . Máte-li zájem o info piště maruskrat"centrum.cz

Klára (Pá, 31. 7. 2009 - 22:07)

Dobrý den, četla jsem už několikrát že Nivea JE testovaná, Avon testuje až finální výrobky, takže TAKY spadá do testování!

jitka (St, 24. 6. 2009 - 21:06)

Existuje značka HCS a tu dostanou jenom firmy, které netestují a ani si testy nekupují(to dělá hodně firem) seznam na www.pokusynazviratech.cz

jitka (St, 24. 6. 2009 - 21:06)

je mi líto, ale zrovna Avon žádný certifikát o netestování nemá. Jde o to, že firmy opravdu sami netestují, ale testy si kupují u jiných firem... Jediný spolehlivý ukazatel je značka HCS, výrobky s touto značkou najdete třeba na www.pokusynazviratech.cz Díky všem, kterým neni jedno, kolik bolesti a utrpení je schováno v krásné krabičce od krému.
PS: já používám Mary Kay, Freeman a Body shop, všechny HCS mají:-))

Marcela (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Bohužel vás zklamu o Mary key jsem se dočetla že patří mezi testují

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2009 - 17:06)

testují ještě LABELLO,PALMOLIVE

Návštěvník (St, 17. 6. 2009 - 11:06)

dole se píše že sunsilk je test. na zvíratech, tady zase ze ne tak co je pravda ?

Marcela (St, 20. 10. 2021 - 11:10)

Zadejte na googl název a testování na zvířatech a dočtete se

Reklama

Přidat komentář