Reklama

TESTOVANÁ a NETESTOVANÁ kosmetika na zvířatech

Adina (Pá, 23. 9. 2011 - 19:09)

Hezky zpracovaný seznam je...Jistě, že Nivea i Avon testují. Nemají žádný certifikát, který by dosvědčoval opak.

Hanka (Pá, 2. 9. 2011 - 09:09)

Netuším, zda tu není již někde uvedena, ale stoprocentně netestovaná a navíc výborná kosmetika je Lush.

kristýna (Út, 23. 8. 2011 - 11:08)

Nivea je testována na zvířatech

Mia (Ne, 21. 8. 2011 - 22:08)

L`oreal netestuje na...Loreal testuje, je v zozname testujucich firiem nie je to dohad ale fakt ze loreal testuje na 100% vyjadrili sa k tomu sami - testuju aj jednotlive zlozky aj vyrobky hotove...

radka (Po, 15. 8. 2011 - 21:08)

ahoj,nevite nekdo zda jsou znacky dermacol, bioderma a alissa beaute testovany na zviratkach? dekuji za odpoved

catalina (Ne, 14. 8. 2011 - 10:08)

posilam odkaz na vyborny seznam vsech firem, ktere testuji ci netestuji na zviratech. Je to sice v anglictine, ale srozumitelne :)

http://www.peta.org/living/beauty-and-personal-care/companies/default.aspx

Jana (Út, 9. 8. 2011 - 20:08)

kosmetika na www.naturas.cz neni testovana na zviratech. jedna se o prirodni a bio kosmetiku za bezkonkurencni ceny

Baara (Út, 9. 8. 2011 - 12:08)

L´Oreál, Garnier a spol. na zvířatech netestují přímo, jen se občas stane že použijí ingerienci, takto otestovanou. Ale sami netestují!

Alička (Po, 8. 8. 2011 - 09:08)

nevíte někdo jak je to s...Podivejte se na stránku http://www.kralici.cz/pages.asp?f=kosmetika

Nivea není testována na zvířatech, ale je možné, že obsahuje nějaké přísady, které na zvířatech testovány byly..

Alička (Po, 8. 8. 2011 - 08:08)

Sofie: Odeslala jsem dotaz, jestli je nebo není Nivea testována na zvířatech. Až dostanu odpověď, tak napíšu..

Alička (Po, 8. 8. 2011 - 08:08)

Avon jako jedna z prvních kosmetických společností zastavila testování svých výrobků na zvířatech. Za svůj přínos při objevování nových, alternativních metod testování výrobků získala prestižní ocenění Centra Johna Hopkinse....Tohle se píše na oficiálních stránkách Avonu.

sofie (Po, 1. 8. 2011 - 23:08)

nevíte někdo jak je to s tou Niveou?Někde jsem četla že je testovaná někde zase že ne tak poraďte.

ANNA (Po, 1. 8. 2011 - 14:08)

Oblíbila jsem si šampony...SUNSILK BOHUŽEL NA ZVÍŘATECH TESTOVÁN JE..

ANNA (Po, 1. 8. 2011 - 14:08)

Absolutně souhlasím s...NAPROSTO S VÁMI SOUHLASÍM, ON ČLOVĚK, DOKUD SE NEPODÍVÁ NA NĚJAKÉ "PĚKNÉ" STRÁNKY S OBRÁZKY ZVÍŘAT PO TESTOVÁNÍ, ANI NEVÍ, CO SE VLASTNĚ DĚJE A CO "TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH" OBNÁŠÍ..JÁ BYLA TAKÉ TAKOVÁ, ALE PAK JSEM SE O TO ZAČALA VÍCE ZAJÍMAT A DNES UŽ BYCH SI NIKDY NIC NESTOVANÉHO NEKOUPILA...ZA NEHUMÁNNÍ CHOVÁNÍ LIDSTVA SE STYDÍM,..ZVÍŘATŮM JE NOVÝ ODSTÍN ŘASENKY JEDNO, TAK PROČ KVŮLI TIMU MAJÍ UMÍRAT V BOLESTECH?..JENOM PROTO, ŽE SE NÁM TO NECHCE APLIKOVAT NA NÁS SAMÉ?!..

Lucka (St, 27. 7. 2011 - 19:07)

Značky s certifikátem HCS/HHPS (netestují na zvířatech) dostupné v ČR:Balm Balm, Freeman, Hedera natur, Jason Natural Cosmetics, Kiss My Face, Laboratoire Holistica International,Liz Earle Cosmetics, L'occitane, Lily Lolo Mineral Cosmetics, Lush, Manufaktura, Maks^and Spencer, Mary Kay, Montagne Jeunesse, Nothing Nasty, Organix South Inc. , Paul Mitchell, Raw Gaia, Sanoflore, Super Diet,The Body Shop, Urtekram, Yes Syzygy Ltd, Yves Rocher.
Dlší informace na : netestovanonazviratech.cz

sofie (St, 27. 7. 2011 - 18:07)

Našla jsem, že Nivea není...já se zas dočetla že NIVEA testuje což mě hodně překvapilo.

sofie (St, 27. 7. 2011 - 18:07)

Ctěla jsem se zeptat, jestli...ALVERDE a BALEA by snad neměly být testovány,alespoň to tvrdí drogerie DM na svých stránkách.Kosmetika a drogerie vyráběna přímo pro DM jako ALVERDE a BALEA by měly být v pohodě.Sama drogerie DM se zapojuje do boje proti těm hnusům co se dějou.

! (St, 27. 7. 2011 - 13:07)

Na zvířatech se testuje, co všechno lidi ještě vydrží.

Verča (St, 27. 7. 2011 - 13:07)

Prosím pomozte rozšířit...Našla jsem, že Nivea není testovaná na zvířatech, ale stoprocentně to nevím.

Pavla (Pá, 22. 7. 2011 - 17:07)

Prosím je kosmetika Bettina-Barty testovaná na zvířatech nebo není?Nemůžu to najít.Děkuji.Jedná se o Body Butter Rice Milk and Bamboo

Reklama

Přidat komentář