Reklama

furon a jiná diuretika

ANETA (Út, 3. 3. 2009 - 10:03)

HOLKY PRAŠTĚNÝ PŘESTANTE ŽRÁT A ZAČNĚTE JÍST FURON JSEM DOSTALA PRO SVÉHO PSA PROTOŽE MA ZAPLNĚNOU POHRUDNICI VODOU .JE TO LÉK PRO POTŘEBNÉ NE NA VAŠE EXPERIMENTY ZAMYSLETE SE NAD SEBOU

pavel (Po, 10. 12. 2012 - 11:12)

Mohu se zeptat, da existuje...Poruchy sluchu při užívání Furonu pokud se ještě užívají antibiotika.Perfektně je to popsáno v příbalovém letáku.

Jana (So, 17. 11. 2012 - 11:11)

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s diuretikem Rhefluin ? Měla jsem zatím jen jednu tabletu a stále jsem byla zavodněná, ať piji 4-6 l tekutin.
Kdybyste ho někdo chtěl, tak bych ho po domluvě na rozumné ceně prodala. Když tak se ozvěte.

Paja (Pá, 16. 11. 2012 - 11:11)

Jasně že Furon funguje ale nelegalně ho berou sportovci ktery potřebujou rychle schodit na 2-3 dny.Lepší je Salbutamol,Efedrin,Clenbuterol funguje to zaručeně ale základ je strava :-D.Seženu vše

T.T. (Čt, 8. 11. 2012 - 09:11)

Mohu se zeptat, da existuje nějaká alternativa Furonu? Bere ho na srdíčko nemocná maminka a má potíže z vedlejšími účinky.
Po aplikaci má z něj zvracení a přestává slyšet :( Lékař si moc s vedlejšími účinky hlavu neláme, nemáte někdo zkušenosti? Díky

zuzule39 (Po, 5. 11. 2012 - 13:11)

vím,že furon je na předpis...jste pekne hloupa ja furon uzivam protoze mam nemocne srdce chcete hubnout tak cvicte

dr. chenille (St, 5. 9. 2012 - 04:09)

holky, jestli chcete hubnout po furonu, tak by jste opravdu měli navštívit lékaře, něco s Vámi je v nepořádku. Tohle nejsou léky na hubnutí, můžou Vám vážně uškodit!! Hubnutí omezením vody je navíc ptákovina, na diety se spíše víc pije, nemáte po tom takový hlad. Radši zařadtě min 45min chůze denně a vyváženou stravu v adekvátním množství. Pro holčiny, co mají BMI pod 18 (a ty tu píší určitě) - navštivte lékaře neodkladně!

dr house (Ne, 8. 4. 2012 - 00:04)

vím,že furon je na předpis...jezis ty si tak hlupa ze ani netusim ako to ze si sa dozila dneska, ak chces zhodit tak nezer, ale nepustaj sa do farmak ked ani netusis ako to funguje. Toto je presne dovod preco lieky su vydavane na predpis.
Ked tu vodu ako zdrava po furone vymocis, tak sa ti pri dalsom piti (a to smedna budes tak sa napijes) sa vrati a udrzi sa aby splatila predosly dlh. Jedine co z toho budes mat je ze zhodis tak 0.5kg ktory v zapeti naberes. ale ak chces zhodit tak 15 - 20 kg fakt rychlo tak skus inu metodu... napr. nechaj si prejst vlak po nohach.

Ludmila (Po, 19. 3. 2012 - 17:03)

Ješte velice dobrý lék na odvodnení je od firmy Kneipp,jsou to bylinky ...složení:kopřiva,jalovec a petržel,to vám neublíži.Furon neužívejte je nebezpečný pro zdravé lidi.60tablet od Knaippu stojí v lekárne okolo 170kč a nemá vedlejší učinky...s pozdravem Ludmila.

Ludmila (Po, 19. 3. 2012 - 17:03)

Boženo jak to funguje..?...Ahojte ,velice dobrý je vřes ,anebo vlaštovičník.Je to čaj anebo tinktura na odvodnení ale po odvodnení se vám zníži krevný tlak.

ťuk ťuk (Út, 6. 3. 2012 - 15:03)

ste na hlavu?Já mám doma furonu jak nasráno a nehubnu po něm

mrkva (Út, 28. 2. 2012 - 11:02)

vím,že furon je na předpis...najznamejsie prirodne diuretikum je ZIHLAVA. najlepsie cerstva mlada. zaroven cisti krv, lebo podporuje vylucovanie vody. neodporuca sa uzivat dlhodobo kvoli nadmernemu odvodneniu organizmu.

Helena (Út, 6. 12. 2011 - 19:12)

Ten čaj co zde popisuje hana...Díky Ivano, já čaj přehlédla. Takže ho zkusím. Mám v ledvině šutr a léčím se na urologii. Co já tam potkávám a vidím za hrůzy, tohle by si každá měla uvědomit raději včas. Někomu totiž ledviny odejdou velmi rychle.Diuretika jsem nedostala ani já a to jsem potřebovala k vyloučení kamene..Jenže i dr, tohle dává jen vyjímečně.

Ivana (Út, 6. 12. 2011 - 09:12)

Ten čaj co zde popisuje hana je fakt dobrý. Diuretika fakt ne.

Janca (Ne, 4. 12. 2011 - 20:12)

Bože, jste blazni? hubnutí po diuretiku? Klepu si na hlavu.. neskutečny co jsou lidi schopny vymyslet.. to se maji ledviny na co těšit..

Helena (St, 23. 11. 2011 - 16:11)

Všechny kozy co užíváte...Já nejsem doktorka,ale přesto bych nikdy bez doporučení kvalitního lékaře nebrala diuretika. To, že potřebuji zhubnout asi 5 kilo,by na váhu možná i pomohlo.Ale takový štíhlý tlouštík, plný tuku je opravdu nádhera.O zdravotních potížích se ani nemá cenu zminovat. Jednou, až zjistíte, že vaše ledviny jsou v háji, bude pozdě.

hana (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

na odvodnění je taky dobrý lymfatický čaj ... k dostání v lékárně. A doplněk stravy NONSALT. Furon opravdu na hubnutí není.

Lenka (Pá, 23. 9. 2011 - 21:09)

a jak ten Furon berete? jednu denně?a co až to jednou vysafíte? nebudou nožky otékat ještě víc?

linda (Pá, 16. 9. 2011 - 15:09)

zaplatím 15 000 za 3 balení...Všechny kozy co užíváte diuretika aniž by jste měli zdravotní problém nejste normální.Ničíte si ledviny a hubnutí je pouze váhové,nikoli tukové.Vyhledejte psychiatra.Mudr.Linda Benešová

Inajika (Čt, 21. 7. 2011 - 19:07)

Beru furon na otoky celého těla.Pomáhá mi.Jak si ho jeden den nevezmu tak jsem celá oteklá a plná vody.Jsem na něm bohužel už závislá.

Reklama

Přidat komentář