Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Default User Image
Samotář (Ne, 21. 7. 2024 - 20:07)

A pro upřesnění omlouvam se . Nevšiml jsem si , že je tu nějaký samotar. Ja jsem samotář. Úplně někdo jiný.   

Default User Image
Samotář (Ne, 21. 7. 2024 - 19:07)

Jo, je nás víc, jen se o tom nemluví. Když zajdeme do lékárny tak tam ti dají vzorky zdarma. A můžete to obě vyzkoušet.Ja nakupují na mmmm.sk.Tam mají velký výběr a posílají to slušně zabalený. Jestli chceš poradit přes meil , tak není problém. 

Default User Image
Anna (Čt, 11. 7. 2024 - 15:07)

Tak jsem tak brouzdala internetem a zjistila že to není zase až tak neobvyklé. Trochu jsme si s dcerkou o tom začali povídat je na ní vidět že se stydí o tom mluvit. Mám problém s tím jaké jí vybrat plenky u nás v drogerii mají Pampers 7  Nebo Molicare. 

Default User Image
Jana (Pá, 12. 7. 2024 - 09:07)

Myslím že Pampers 7 jsou spíš pro menší děti. Můžete zkusit Molicare nebo objednat plenky přes internet, kde máte větší výběr.

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 06:07)

Tak napište na e-mail [email protected]

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 06:07)

Dobrý den rád poradím napište na e-mail [email protected] 

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 06:07)

Dobrý den rád poradím napište na e-mail [email protected] 

Default User Image
efka (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

Ahoj, nosite? co nošeni u holek? zkušenosti někdo? pokec? rady?...

Default User Image
Inpl (Čt, 13. 6. 2024 - 13:06)

Najde se zde žena která nosí plinky, nebo ji láká plenky vyzkoušet? Napiš na [email protected]

Default User Image
Tbdl Kid (Čt, 23. 5. 2024 - 05:05)

Ahoj, kdo chcete můžete mi napsat na můj Instagram tbdl_kid, je mi 18, mám tam i nějaké fotky. 

Default User Image
Veverka (Út, 7. 5. 2024 - 20:05)

Dobrý den co mam delat kdyz chci nosit pleny ale tu moznost nemam 

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 05:06)

Ahoj klidně napiš na [email protected] rád si o tom něco povim 

Default User Image
Jirka (Ne, 12. 5. 2024 - 12:05)

Proč nemáš možnost? Pokud to opravdu nejde, bude asi nejlepší počkat na vhodnější příležitost. Kolik je Ti let?

Default User Image
David (Pá, 3. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj, je mi 16 a nosím plinky. Začal jsem před rokem, kdy jsem si koupil plinky kvůli koncertu, dělá to i víc kamarádů, aby to mohli kdyžtak pustit, protože dostat se někdy na záchod je celkem masakr. 

Pak jsem si začal brát plinky i na cestování, ale teď mě to chytlo, takže si beru někdy plenky i jen tak. Kluci v podobným věku, můžete napsat na [email protected] a pokecáme.

Anonym (Út, 14. 5. 2024 - 12:05)

Nejlepší jsou Pampers 8 drogerie kmeťová doporučuji 

Default User Image
David (St, 15. 5. 2024 - 21:05)

Pampersky 8 jsem už zkoušel, ale neudrží nic, když to pustím víc než jednou.

Default User Image

Ahoj chtel bych se zeptat jestli by jsi nekdo chtel psat o plenkach a pokakavani apod. Kdyby ano napiste je mi 16 let [email protected]

Default User Image
Lukas (St, 17. 4. 2024 - 17:04)

Ahoj. Jsem 18cti lety klučina co rád nosí plinky..atd. jelikož na to v reálu nemám moc čas...rád bych našel někoho kdo by mi prostě online dělal daddyho podobou psaného roleplay. Kdyžtak se ozvat na email [email protected] budu rád za každého ať si jaký chceš. Nevadí mi v psaní přestává vůbec ničeho. Zakázané věci se mi líbí nejvíc. Kdyžtak můj little věk je tak 4-12 let 

Default User Image
Evka (Út, 16. 4. 2024 - 08:04)

Ahoj, taky mě láka začít s počuravaním, třeba i do kalhot,.... ale hlavně s nošenim plenek. A jak tady řešily holky, bud potřebuju to nejak vymyslet abych to mohla hodně dělat a doma se to utajilo nebo jak to udělat jinak nebo vysvětlit. Jsem taky mlada. Má někdo zkušenost? poradí?...

Default User Image
Diaperboy (Ne, 31. 3. 2024 - 09:03)

Ikdyž jsem již dospělý, moc bych si přál taky muset nosit nuceně plenky za trest pod kontrolou "mámy". Rád bych byl alespoň pod online kontrolou na dálku, tak jestli je tu nějaká máma, které se líbí když atraktivní musí muž nosit plenky pod jejím dohledem napiš na [email protected] .

Reklama

Přidat komentář