Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Ladan (Ne, 28. 12. 2008 - 14:12)

Taky to moc rad delam,ale vic se me libi curat a kadit do slip.

Ladan (Ne, 28. 12. 2008 - 14:12)

Taky to moc rad delam,ale vic se me libi curat a kadit do slip.

jan (Ne, 28. 12. 2008 - 13:12)

také čurám do plenek a libí se mi to

petr (Čt, 25. 12. 2008 - 12:12)

moc rád nosím plenky a počurávám se do nich chci se s někým přebalovat a čurat do plenek sms na 731850575

JohnKey (Čt, 25. 12. 2008 - 12:12)

Cus Jitko, klidne bych to zkusil, odkud si? JohnKey"seznam.cz

Kamilko (Út, 23. 12. 2008 - 16:12)

A to je takový problém to realizovat? Jde spíš o to, jestli sháníš kluka, nebo holku. Napiš mi víc o svých představách na kamilko"email.cz - jsem pro každou špatnost :-)

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 15:12)

Zatim zadneho pritele nemam a ani nevyhledavam,jsem spokojena sama.Ale strasne by se me libilo,mit nekoho pri tom u sebe aby se na me dival a taky aby se i pridal.Ta predstava me hrozne vzrusuje,kdyz si predstavim,ze by to same delal nekdo se mnou.Juj,jsem z toho cela mokra....

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 15:12)

Zatim zadneho pritele nemam a ani nevyhledavam,jsem spokojena sama.Ale strasne by se me libilo,mit nekoho pri tom u sebe aby se na me dival a taky aby se i pridal.Ta predstava me hrozne vzrusuje,kdyz si predstavim,ze by to same delal nekdo se mnou.Juj,jsem z toho cela mokra....

Kamilko (Út, 23. 12. 2008 - 14:12)

Jitko, to je normální. Neboj, je poznat, co jsi psala ty a co nějaké hovado. Tak si hezky užívej a co na to tvůj partner? Ví to o tobě, resp. řekla bys mu to a dělala to s ním v páru? Tipuji, že si vystačíš s tímhle sama. A co s ti na tom nejvíc líbí? Že si připadáš jako malá, nebo ostuda, či obojí? Líbilo by se ti, kdyby tě někdo viděl počuranou nebo pokakanou?

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Akorat nevim,proc se me to posila tolikrat.

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Akorat nevim,proc se me to posila tolikrat.

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Tak koukam,ze se tady nekdo vydava za me!Samozrejme ze to opakuju a pravidelne,strasne se me to libi a prozivam u toho ty nejkrasnejsi orgasmy,co jsem kdy mela.Je to strasne pekny.Jíťa

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Tak koukam,ze se tady nekdo vydava za me!Samozrejme ze to opakuju a pravidelne,strasne se me to libi a prozivam u toho ty nejkrasnejsi orgasmy,co jsem kdy mela.Je to strasne pekny.Jíťa

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Tak koukam,ze se tady nekdo vydava za me!Samozrejme ze to opakuju a pravidelne,strasne se me to libi a prozivam u toho ty nejkrasnejsi orgasmy,co jsem kdy mela.Je to strasne pekny.Jíťa

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 13:12)

Tak koukam,ze se tady nekdo vydava za me!Samozrejme ze to opakuju a pravidelne,strasne se me to libi a prozivam u toho ty nejkrasnejsi orgasmy,co jsem kdy mela.Je to strasne pekny.Jíťa

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 12:12)

Jo jo opakuju to pravidelně. Seru až bleju a chčiju.

Kamilko (Út, 23. 12. 2008 - 12:12)

Ahoj Jitko, to je krásný příklad objevení v sobě této záliby. Zopakovala sis to pak někdy, nebo už na to jen vzpomínáš? kamilko"email.cz

petr (Út, 23. 12. 2008 - 07:12)

take moc rád nosím plenky a počurávám se do nich hledám někoho podobného sms na 731850575

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 01:12)

Ahoj,ani nevim jak jsem se na tyhle stranky dostala,jen tak nahodou brouzdam a ani nevim jak mam odpovedet.Ale mam par slovicek k tomuto tematu.Je me 25let,bydlim sama v garsonce a jeden vecer jsme si s kamaradima trochu vyrazili z kopytka,pili atd...Bylo uz k ranu,kdyz jsem se vzbudila doma sama a strasne jsem potrebovala na zachod,ale jeste opojena alkoholem,nez jsem se vymotala z postele a vstala,tak jsem to neudrzela a pocurala jsem se.Nejdriv jsem nevedela co mam delat,ale zacalo me to strasne vzrusovat a kdyz jsem uvidela ty mokry kalhotky,tak jsem to nevydrzela a zacala jsem si to delat.Nevim proc,ale vzrusilo me to natolik,ze jsem si rekla ze se i pokakakam.Byl to pro me ten nejkrasnejsi orgasmus co jsem kdy mela.Pro me to bylo neco noveho a neuveritelne krasneho.Tak pa Jíťa.

Jitka (Út, 23. 12. 2008 - 01:12)

Ahoj,ani nevim jak jsem se na tyhle stranky dostala,jen tak nahodou brouzdam a ani nevim jak mam odpovedet.Ale mam par slovicek k tomuto tematu.Je me 25let,bydlim sama v garsonce a jeden vecer jsme si s kamaradima trochu vyrazili z kopytka,pili atd...Bylo uz k ranu,kdyz jsem se vzbudila doma sama a strasne jsem potrebovala na zachod,ale jeste opojena alkoholem,nez jsem se vymotala z postele a vstala,tak jsem to neudrzela a pocurala jsem se.Nejdriv jsem nevedela co mam delat,ale zacalo me to strasne vzrusovat a kdyz jsem uvidela ty mokry kalhotky,tak jsem to nevydrzela a zacala jsem si to delat.Nevim proc,ale vzrusilo me to natolik,ze jsem si rekla ze se i pokakakam.Byl to pro me ten nejkrasnejsi orgasmus co jsem kdy mela.Pro me to bylo neco noveho a neuveritelne krasneho.Tak pa Jíťa.

Reklama

Přidat komentář