Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

r.b. (Pá, 14. 11. 2008 - 16:11)

15-ti leta holka nepotrebuje na kundu plenku. Ta potrebuje poradneho utahovaka do pici!!

Sašo a Martine (Čt, 13. 11. 2008 - 17:11)

Lidi nejsou zlí, to jenom vy jste prasáci

Martin (St, 12. 11. 2008 - 17:11)

Lidi jsou zlí, to je pravda. Nemají pochopení.

Vašík (Po, 10. 11. 2008 - 19:11)

Jak někteří lidi jsou zlí.

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 01:11)

Tohle je moc. Ventilujte si to někde jinde laskavě

Vašík (Út, 4. 11. 2008 - 16:11)

pro sasa: Jestli chceš tak mi můžeš napsat na můj email Vendulka0"seznam.cz a můžem si popovídat o našich problémech, budu moc rád:-))

sasa (Út, 4. 11. 2008 - 16:11)

plně vaši dceru chápu mě je v plenkách občas taky dobře

Vašík (So, 1. 11. 2008 - 07:11)

Špatní lidi sou ti kteří nechápou to že někdo plínky nosit musí

kristeen (Čt, 30. 10. 2008 - 22:10)

Nic konkrétního jen malé přání Těm, kteří si tu dělají pr... nebo se v tomto nějak uspokojují.Nebojte se, dostanete se do stadia že se bez plen neobejdete a pak si sakra uvědomíte,jak je to pro váš osobní, profesní a intimní život omezující, takže úchyláci a jim podobní jedinci, táhněte na servery poskytující sexuální praktiky,nebo raději k psychologovi, dokud je čas...Bylo by příjemné vidět váš pohled, vyjádření pocitu až se pomočíte, ba i něco horšího v okamžiku, kdy to budete nejméně čekat. Těm ostatním přeji chápající okolí a pohodu v rámci možností. Vím, jak se cítíte.. Mějte se a nepropůjčujte se nesmyslným debatám. Vždyť je to děsný.Když se budu chtít svěřit, neučiním tak jistě veřejně na sklo... Přeju příjemný večer.

Vašík (Čt, 30. 10. 2008 - 11:10)

Já to vím ale já plínky musím nosit jelikož sem na ně odkázán a chci se zeptat zda je někdo taky musí nosit protože se pokakává a počůrává, já je nosím neustále a když sem pokakaný tak mě přebalí a dají mi novou plínu.Beru to jako normální a nestydím se za to.

Kuk_a_juk (St, 29. 10. 2008 - 03:10)

Všem

Martina (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

Jo, úchylky. Já zase svého syna nachytala v kalhotkách s vycpanou podprsenkou. A s nalíčeným obličejem ! Tak jsem z toho špatná, nevím jak se to vyvine. Jestli je transs, tak si v tom pošlapeme oba....Máte s tím někdo zkušenost či to prožíváte ? Díky.

P (Pá, 5. 11. 2021 - 23:11)

Ahoj někdy to tak je neradil bych to uvidíš jak to dopadne,tak nosím kalhotky ale kvůli plinkam

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

Dávej bacha,syn má maniodepresivní poruchu je fetišista..

Vašík (So, 18. 10. 2008 - 13:10)

Chci se zeptat když nosím plínky jako mají miminka že na tom nic není? Doktor mi říkal že se ta nemoc nezlepší a plíny musím nosit pořád, nosím Molicare s nejvyšší savostí a mám je neustále. Stává se mi že se i někdy pokakám ale spíš se počůrávám, je mi 30 let a plíny nosím 10let.

tomasi (Pá, 17. 10. 2008 - 13:10)

Rad by som si to skusil.Byť ako miminko. Keby je niekto zo Slovenska z východu nech napíše na +421904433013.a všetko s tým spojené.Tom. alebo tomasi"pobox.sk Ahojte

Euron (Pá, 17. 10. 2008 - 12:10)

Ty příběhy jsou nakopírované z www.abdl.cz

Jiná Jana (Pá, 17. 10. 2008 - 11:10)

Teda, chechtala jsem se jak pako, když jsem četla filipa, ještě si utírám slzy smíchu. Krásně jsi to vymyslel, to fakt nemá chybu!

fanta (Pá, 17. 10. 2008 - 09:10)

to je hezke

filip (St, 15. 10. 2008 - 13:10)

Na jedné zdravotní prohlídce jedna zdravotní sestra zjistila, že mě vzrušuje balit se do plen a chovat se jako miminko. Prostě jsem se na prohlídce podřekl. Za necelý měsíc se však stalo něco šokujícího. Obdržel jsem od té zdravotní sestry dopis, ve kterém bylo pozvání na jednotýdenní návštěvu k ní domů. Měl jsem se stát příkladem pro syna její přítelkyně, který musel nosit pleny, ale stále je odmítal. Já se měl stát důkazem toho, že i dospělý muž se za pleny nemusí stydět! Sbalil jsem si tedy dvě velké tašky, jak bavlněných, tak i jednorázových, igelitové kalhotky, dudlíky a kojenecké láhve. Pak jsem si na postel rozložil plenkové kalhotky, do nich rozložil pět dětských plen. Lehnul jsem si na to a dětským olejem jsem si namazal místo mezi nohama. Zapudroval jsem se a pevně se do všeho zabalil. Oblékl jsem si svrchní oblečení. Protože byla zima, dlouhý kabát mi pěkně překryl ten balík mezi nohama. Vyšel jsem na autobus. Cesta mi trvala dost dlouho.

Na autobusovém nádraží, v nejmenovaném městě, mě již čekala s autem mně známá zdravotní sestra. Byla v civilu. Nasedl jsem do auta. V autě jsme si potykali a tam mi také řekla, že vzhledem její kamarádce a jejímu manželovi jí nyní budu říkat maminko a její kamarádce teto. Nastartovala. Vyjeli jsem. Cestou mi vyprávěla pravidla naší hry: Všechna potřeba se bude dělat do plínek! Sám se nebudu ani oblékat, ani svlékat! Doma budu stále nosit dudlíka! Většinu potravy budu přijímat z kojenecké láhve! Mluvit budu, když budu tázán!

Přijeli jsme k domku, kde bydlela. Pomohla mi vystoupit. Vzala moje tašky a odnesla je do domu. Na chodbě mi vyzula boty, sundala kabát o odvedla mě do mého pokojíčku. Pokojíček byl velmi pěkný. Byla tam postýlka pro velká batolata, plno hraček a hlavně hromady plen, jak bavlněných, ~ jednorázových. Samozřejmě i nezbytné olejíčky a pudry. Maminka mě položila do postýlky a začala rozbalovat. Byl nejvyšší čas, pleny už by toho stejně víc nevsákly! Když viděla to nadělení, pochválila mě. Usoudila, že se jí bude se mnou dobře spolupracovat. Hned nato mi přinesla láhev teplého sunaru. Ač trochu nesvůj, sál jsem mléko z láhve a ona mě zatím přebalovala. Musím uznat, že s plenami tedy vůbec nešetřila. Vložila mi mezi nohy takový balík, že jen velmi těžko dopnula igelitové kalhotky. Potom vyndala ze skříně dupačky pro dospělé (ještě jsem ve skutečnosti tak velké du

Reklama

Přidat komentář