Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

anezka (St, 15. 10. 2008 - 12:10)

Jmenuju se Anežka
když mi bylo osm let tak jsem onemocněla a musela jsem do nemocnice na pozorování.Měla jsem horečky ale nikdo nevěděl
proč.Tak si mě tam nechali.bylo to v jednom menším městě a byl konec listopadu venku už sněžilo a mě se stýskalo po rodičích.
Nějak se to zhoršovalo až jsem už jenom ležela v postely a nemohla vstávat jak jsem byla slabá.A tak se sestřičky rozhodly že
mi dají plenky.Pamatuju si že jsem se strašně styděla ale jak jsem byla oslabená tak jsem ani protestovat nemohla.Přišla
sestřička,odhrnula mi deku vyhrnula noční košilku a pod zadeček mi dala čtyři pavlněné plenky s igelitovýma kalhotkama.když mi
plenky pěkně urovnala zapla mi kalhotky a stáhla košilku.Potom zhasla a odešla a já jsem usnula.Po nějaké době jsem se probudila
celá počůraná a začala jsem brečet.Za chvilku přišla sestřička a zeptala se mě pročpak brečím ja jsem tak vzlikala že jsem ani
nic neřikala jenom jsem brečela protože se mi strašně stýskalo a chtela jsem domu.Sestřička mi skontrolovala plenky a když zjistila
že jsem se počůrala tak přinesla suché plenky a přebalila mě.Já jsem ale pořád brečela a tak mi slíbyla že mi přečte pohádku.Já jsem
byla ráda aspoň jsem přestala myslet na rodiče.pak jsem samou vyčerpaností usnula.Brzo ráno jsem se probudila,venku byla ještě tma
a byla jsem počůraná a začala jsem zase brečet že to zjistí máma že nosim plínky a že jsem se do nich počůrala.Ráno mě sestřička odnesla
do koupelny a umyla mě.Potom mě namazala zapudrovala a dala mi nové plenky.Odnesla mě do postýlky a donesla my flašku s teplím mlíkem nebo
se sunarem to už nevim.Já jsem se divila proč mi dává dětskou flašku s dudlíkem ale ono to bylo celkem logické když jsem neměla sílu se
ani najíst.Taky jsem se styděla ale na druhou stranu jsem po tom toužila.Tak jsem si jí z po krátkém váhání vzala a začala cumlat.
Uspokojilo mě to tak že jsem usla a spala jsem až do odpoledne.Když jsem se vzbudila tak byla venku už tma.Z postýlky jsem akorád vyděla
jak svítí pouliční lampy a slyšela zvonění a cinkání Mikuláše.V tu chvíly jsem si uvědomila že se za mnou dneska mela stavit maminka.
A tak jsem se zase rozbrečela a vtom jsem se počůrala ale tak pořádně že jsem byla proůočená srz na srz.Ve dveřích se objevila sestřička a
řekala mi že tu mam návštěvu a poté vešla maminka.Ja jsem byla štástna ale nechtěla jsem aby mě viděla v počuraných plenkách a se slzama na
tvářích.Když mě vyděla tak mi řekala Anežko pročpak jsi brečela.vyndala kapesník a utřela mi slzičky.Přinesla si k mojí postely židli a přisedla
si.Donesla mi balíček od mikuláše a zeptala se jak mi je.Já jsem se pořád bála aby nezjistila že mám na sobě plenky a pořádně počůraný.Tak jsem
jenom tiše řekla dobře a zeptala jsem se kdy už mě pustí domu.Maminka se šla zeptat a v top přišla i se sestrou která mi nesla nové plenky
a v tom jsem věděla že už to prasko.Mamka se samozdřejmě nabídla že mě přebalí a tak se taky stalo byla jsem ráda že se mě na nic neptá a
že mě konečně někdo přebalí.pak me posadila a lžičkou me krmila pribiňáčkem to jsem si připadala jako opravdové miminko.Pak jsem tam ještě
skoro tři tydny zůstala a na plenky jsem si zvykla že už jsem se počůrávala a ani jsem o tom nevěděla.Jdeden den před vánocema mě řekli
že mě pustí domů ale že po vánocích se musim zase vrátit.Tak jsem byla ráda že aspoň na vánoce budu doma.Odpoledne přijela máma i s tátou.
Sestřička mě naposled přebalila mamka mě posadila do kočárku ještě si vzala od sestry nějaké prášky a vyrazily jsme domu připadala jsem
si hezky ale trochu jsem se styděla jak po mě všichni lidi koukají jak jedu v kočárku a to nevěděli že mam mezi nohama počůrané plenky.
Když jsme dojely domu tak mě máma ustlala v obýváku na sedačce a pustila mě televizi a šla dělat večeři.Pak přišel táta a řekl jsestli
nejsem počůraná no co jsem mela říct ale před tátou jsem se ještě styděla.Tak mě tatínek svlékl oteplováky a polozil mě.Potom rozepnul plenkové
kalhotky osušil mě zapudroval a zabalil do plenek pak si sednul vedle mě a pochoval mě.Takovu péči jsem neměla snad ani jako malá.
To byly moje nejhezčí Vánoce.Druhý den mě máma přebalila a v kočárku mě zase odvezla do nemocnice.Potom na mě rodiče neměli čas a tak
jsem v nemocnici pořád brečela az mi sestra dala dudlík.tak jsem tam ještě měsíc ležela v plenkách a s dudlíkem jak mimínko nemohla jsem
nic jiného dělat než si to zalíbit.Ale nastal den kdy mě propustily domu.Už jsem si nedokázala dojít na záchod a tak jsem pořád nosila plenky.
Mamka z toho byla nešťastná protože jsem mela jít do školy a abych tam chodila s plenkama to nechtěla.Ale do školy jsem musela tak zašla za mojí
učitelkou a všechno jí vysvětlila a domluvila se sní.Učitelka jí sama nabídla že mě může o přestávkách přebalovat a ze to mym spolužákům neřekne.
Já jsem vůbec nechtěla do školy ale nedalose nic děla seděla jsem v první lavici u učitelky a ta se mě každou hodinu ptala jestli jsem suchá a když
jsem řekla že ne tak mě zavedla do kabinetu a tam mě přebalila.připadala jsem si už jako bezmocná.Přez léto se to zlepšilo a už jsem nosila plenky
jenom na noc.a když mi bylo deset tak jsem je přestala nosit uplně.Docela jse mi po tom stískalo byla to moje součást.Ale netrvalo dlouho a když mi
bylo dvanáct jsem se v noci počůrala.Ráno mě mamaka přišla vzbudit a nevěřila svým očím.převlékla mě postel a řekla mi ať se to už neopakuje že
už jsme si užily dost.Jendže já jsem nad tim tak přemíšlela a řikala si že je to jediný spůsob jak nosit zase plenky a tak jsem se počůrala další den.
potom ještě dvakrát a pak se mnou máma zašla k doktorovy ten jí řekl že je to psichikou a že budu muset nosit plenky.Když jsem to slyšela byla jsem
štěstím bez sebe předepsal mi jednorázové plenkové kalhotky to byla pro mě novinka ale zamilovala jsem si je.Plenky nosim pořád ale jenom ma noc.
A o víkendu.

Radim (Út, 14. 10. 2008 - 23:10)

Ahoj Iveto rád bych to viděl, strašně mě to vzrušuje, můžem se nějak domluvit.

Vašík (St, 8. 10. 2008 - 18:10)

Že na tom není nic špatného když mi řekl doktor že budu muset být odkázán jen na plínky? prý se ta nemoc nedá léčit tak mi píše plínky Hartmah-Molicare Super Plus každé 3měsíce.

Marek (Út, 7. 10. 2008 - 08:10)

To Martina: Měj pro jeho zálibu pochopení. Je v pubertě a tohle je nejsnazší způsob, jak si holku/ženu přiblížit. Jak s nějako začne chodit, přestane s tím. Pokud ne, dělá to buď, že ho to sexuálně vzrušuje a to je celkem neškodná záliba i ženám se tohle líbí a své partnery si rády feminizují. Nebo chce být v roli ženy a žít tak. Buď mu bude stačit se občas převléknout, nebo začne takhle chodit častěji i ven a pak to chce odborníka.

Martina (Út, 7. 10. 2008 - 05:10)

Jo, úchylky. Já zase svého 14 syna nachytala v kalhotkách s vycpanou podprsenkou. A s nalíčeným obličejem ! Tak jsem z toho špatná, nevím jak se to vyvine. Jestli je transs, tak si v tom pošlapeme oba....Máte s tím někdo zkušenost či to prožíváte ? Díky.

vašík (Po, 6. 10. 2008 - 17:10)

ahojky mě je 30let a taky nosím plínky jako mají miminka ty na lepítkaa nosím je už přes 8let a není na tom nic špatného

Yossarian (Út, 23. 9. 2008 - 14:09)

Hele Jiřino já nevím co se tu psalo ,ale pokud je mi známo.....tak exituje úchylka, kdy se člověku moc líbí, když má plenky a je mu to příjemné, setkala jsem s takovými lidmi na chatu , sama to necítím jako vzrušující,ale jsou opradvu lidé, kterým je to moc příjemné a se špatnou psychikou to nemá n

sandra (Út, 23. 9. 2008 - 13:09)

to je hezke, tak nevim, proc se tu natahujete

Hába (Po, 15. 9. 2008 - 12:09)

tak je asi hodně jetá...a nefetuje třeba(smích)...docela hodně divný nosit v patnácti pleny...třeba se připravuje na stáří,až je bude potřebovat

ml (Po, 15. 9. 2008 - 08:09)

Co je to za blbost,plenky v 15-ti????

Jára (Po, 15. 9. 2008 - 07:09)

Karle Lukáši - čeština Ti asi moc neříká. Tak docela chápu, že se ptáš na plenky.

Karel Lukáš (Ne, 14. 9. 2008 - 20:09)

Vi určitě Evo pochopíte že mě to jenom zajímá. Jsem prostě jenom zvědavý a žádný úchylák.

Karel Lukáš (Ne, 14. 9. 2008 - 18:09)

Milá Evo co máte tu dceru. když se to dceři líbí tak ať si plenky nosí. moc by mě zajímalo jaké plenky jí dáváte a co je to za značku? A jak daleko jste z vaší dcerou? Napište mi prosím sem. čekám na vaší zprávu o tom jak jste pokročili a jestli se jí to pořád líbí.

KAJA (Po, 8. 9. 2008 - 16:09)

sory ale ta adresa neni moje ja jsem se spletl. ta moje je kaja haja"seznam.cz

Radek (Ne, 7. 9. 2008 - 20:09)

Ahoj Lenko, nechces si o tom psát. Mě se to líbí a nic proti tomu nemám. Jestli chceš, tak mi napiš na retize"seznam.cz samozřejmě jen mezi námi. Ahoj...

Lenka (Ne, 7. 9. 2008 - 10:09)

Nosím take plenky od 10let a ted je mi 13let.V noci se počůrávám ale přes den je to v poho.

ki (Ne, 7. 9. 2008 - 10:09)

napiš na mail a mužem pokecat dendakiki"centrum.cz

Tereza (Ne, 7. 9. 2008 - 07:09)

Ahoj je mi 12 a s mojí kamarádkou si hrajeme na male děti a nosíme plenky.Strašně se mi to líbí se počůrávat.Bála jsem se před mámou aby to nezjistila a jednou jsem nechala na internetu stranku s ABDL a zapoměla na to.Máma si to přečetla a druhy den mě před spaním dala plenky.Strašně jsem se styděla.Dělá to už tyden.Mě se to moc líbí ale strašně se stydim.

ml (So, 6. 9. 2008 - 15:09)

toto už je vrchol:-))))))

Návštěvník (Pá, 5. 9. 2008 - 15:09)

Taky dostávám plíny a gumové kalhotky vždy když přijdu ze školy,a pak na noc L.

Reklama

Přidat komentář