Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 05:09)

Kaká do nich také?

Default User Image
Efka (Čt, 8. 8. 2024 - 07:08)

To ji preji i zavidim

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 12:08)

A me níikdo neporadi

Default User Image
Dana (Čt, 1. 8. 2024 - 10:08)

Včera jsem se synem byla konečně u doktorky kvůli jeho stále pomocovani jak do postele tak oblečení samozřejmě jsem mu do kratas dala 3 látkové pleny s pvc kalhotky a šli jsme synovi je 11 let chvíli pleny nechtěl jelikož se styděl kvůli tomu že se pomocí po cestě ale mi jsme jeli autem k lékaři a cestou jsem se zastavila v obchodě kde jsem koupila balík jednarozovych plen zn pampersky č.7 on je drobné postavy už jednou jsem tyto plenky měla na něj ale byli od značky Huggies a synovi byly akorát a nikde ho netlacili ale já jsem se ho ptala raději jaké by chtěl plenky jednorázové a řek mi že kdyztak pampersky že jeden kluk ve škole je také nosí normálně nasazovaci místo drynitesek a že mu vyhovují tak jsem koupila dvoje jedny na lepitka a druhé do vody aby mohl být v jistotě i ve vodě když je doma na zahradě v bazénu tak mne to nevadí to je většinou úplně celý nahý nemohu ho furt mít zabaleneho v plenkách musí občas i větrat a tak nám paní doktorka řekla že pleny sice nejsou dobrý pro jeho věk ale zase pochopíla že jsou pleny nutnosti když se pocural v ordinaci rovnou ještě do látkových plen co. Mel jsem na. Sobě. Pak až jsem povysetrani mu dala tu pampersku ale paní doktorka mi dala i recept na jednorázové pleny seni kids xs denní a noční plenky a koncem srpna má už. Tydeni vyšetření na dětském oddělení a do zprávy napsala že pleny jsou nutně nosit aby když bude v nemocnici aby mu byli daný dětské pleny když je doma tak dávám ty. Látkové pleny se svrchnimi kalhotky je už na ně zvykli a ráno jsem ho prebalila v posteli a dala jsem mu i punčocháče frote s laclem a byl spokojený že je má. Tak nenuste zdravé děti aby nosili pleny jen tak pro zábavu když se občas pocuraji do postele tak i do oblečení tak to hned neřešte plenky. 

Default User Image
Věra (Út, 23. 7. 2024 - 18:07)

Kdo dáváte abdukci, pokec [email protected]

Default User Image
samotar (Čt, 11. 7. 2024 - 16:07)

Pokud Anicko by jsi chtela s dcerkou pomoct rad ti s prealovanim pomuzu,nebo dcerce koupim latkove plinky a gumove kalhotky.774180115 samotar

Default User Image
Anna (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Určitě vás nepustím k mojí dceři.

 

Default User Image
Anna (Po, 1. 7. 2024 - 10:07)

Dobrý den. Minulý týden za mnou přišla dcera v srpnu já bude 14 let že by si chtěla na nějaký čas vyzkoušet jaké to je být miminko nosit plenky pít z lahvičky a tak.
Jsem z toho docela v šoku a nevím jak se k tomu postavit. Žijeme s dcerou samy a myslím si že se máme hodně rádi a že nám ´´nic´´ nechybí. Proto se chci s někým poradit jak se mám v takovédle situaci zachovat. Předem děkuji za dobré rady.

Default User Image
Efka (Po, 22. 7. 2024 - 12:07)

Taky bych si rada zacala s pocuravanim a nosenim plenek. Ale zatim nikdo moc neporadil.

Default User Image
Ruda (So, 10. 8. 2024 - 09:08)

Na tom nic složitého není. Kup si a obleč plenku. Ze začátku můžeš mít problém se uvolnit, ale když si zakážeš záchod. Tak se dřív nebo později samovolně počuráš jako malá holka.

Default User Image
Efka (Út, 23. 7. 2024 - 07:07)

Jsem trochu mladsi nez vase dcerka.

Default User Image
Anna (Po, 22. 7. 2024 - 18:07)

A kolik vám je let?

 

Default User Image
Efka (St, 24. 7. 2024 - 07:07)

Jsem trochu mladsi nez vase dcerka.

Default User Image
Anna (Pá, 2. 8. 2024 - 12:08)

Dobrý den řekla jste to rodičum?

 

Default User Image
Efka (Pá, 2. 8. 2024 - 15:08)

To je to jak to rict aby si nemyslei, ze jsem bllazen , divna.... asi nejsem sama ale neni to taky bezny

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 20:07)

Ať si dcera nosí plenky kdy chce. Nikomu do toho nic není. Nechápu,co tady řešíte veŕejnè za nesmysly!!

Default User Image
Karel (So, 20. 7. 2024 - 04:07)

Kup ji pleny ať si to zkusí a ono ji to prejde

Default User Image
Anna (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Dobrý den. Plenky jsem koupila i nějaké jiné věci a v neděli odjíždíme na chalupu tam je klid nikde nikdo. Tak tam bude celý týden jako miminko je vidět na dceři jak se na to strašně těší a vyptává se jak co bude či nebude. :D

Default User Image
Jana (So, 20. 7. 2024 - 17:07)

Jaké plenky jste nakonec koupila? Máte i tu lahvičku na pití?

Default User Image
Anna (So, 20. 7. 2024 - 18:07)

Dobrý večer nakonec jsem koupila dva balíky Pampers 7 a jeden balík Molicare. KOupila jsem sadu malé a velké lahvičky i s dudlíkem a tři noční košile s obráky jedna je hodně dlouhá do té mi kamarádka švadlenka všije dolu zip a bude z toho takový jakoby fusak. Z těch dvou  se pokusí ušít body. Myslím že by to mohlo stačit. Jestli máte ještě nějakou radu budu ráda.

Reklama

Přidat komentář