Reklama

Zápasy v bahně

gigi (Út, 26. 4. 2016 - 04:04)

ak budete vediet o nejakom mieste kde sa budu konat zapasy dajte vediet prosim dakujem

Wolverino (Po, 25. 4. 2016 - 19:04)

zní to dost dobře, klidně se porvat v bahně proti ženský :D

Marek (Ne, 24. 4. 2016 - 20:04)

Ještě by mě zajímalo,...Jak kdy,ale často je to soukromé.Nějaká skupina lidí se domluví a uspořádají zápasy.Je to super odvaz,pokud je člověk uvolněný.Jen počítej s tím že tam budeš nejspíš v plavkách a nebo ve spodním prádle.Může zápasit jen holka proti holce,a nebo i holka proti klukovi,či i ve více lidech,pokud je místo.Já jsem byl jednou v Německu na takové akci jako divák,a věř mi a nebo ne,přesvědčil jsem se že i holka může vyhrát nad klukem pokud je šikovná.Ovšem tehdy to bylo zřejmě tím,že měla dost štěstí a navíc i hmotnostní převahu.On byl celkem střízlík,a ona ženská s docela širokýma bokama a větším zadkem,a tak ho několikrát během jejich utkání docela pohodlně měla pod kontrolou.Svou roli hraje i technika,ale ta holka která má širší boky i více váží,a efektivněji zasedne soupeře a nebo soupeřku.Ale myslím si,že podobné akce se konají i u nás,a třeba taky veřejné.V Praze to bude tedy jistě,myslím že se to konává v aquaparku v čestlicích,budeme muset pohledat.Je to o tom nemít strach a prostě to zkusit.

Jana (Ne, 24. 4. 2016 - 14:04)

Ještě by mě zajímalo, jestli se to koná jako nějaká uzavřená akce pro pár lidí nebo nějak veřejně.

gigi (Út, 19. 4. 2016 - 03:04)

janka skadial si

Jana (Po, 18. 4. 2016 - 17:04)

To by se teoreticky mohlo...S tím bych asi problém neměla, pokud to nějak výrazně nebolí, tak může být podřazená pozice i docela fajn.

Marek (Po, 18. 4. 2016 - 07:04)

Taky by mě lákalo něco...To by se teoreticky mohlo stát,nikdy člověk neví.Ale ani není moc příjemné,když holka která zvítězí,na tobě nějakou dobu sedí.Zvlášt' když je těžší.Vítězka má za úkol jakkoliv znehybnit(samozřejmě v rámci pravidel),to znamená zasednou svou soupeřku.A věř že to není pro tu která prohrává fakt nic moc pocit,když ji sedí obkročmo na hrudníku a nebo na břiše,a koleny tlačí její paže k zemi.Třeba někomu to zas tak nevadí,ale holky amatérky to mohou vnímat jako velmi podřazenou pozici.

Jana (Ne, 17. 4. 2016 - 15:04)

Já bych i nějaký zápas...Taky by mě lákalo něco takového zkusit, i když jsem se nikdy neprala. Je mi jasné, že s nějakou profesionálkou bych skončila hned, ale to by mi nevadilo. A co se toho oblečení týká, ani by mi nevadil ten trapas, objevit se tam najednou se staženýma kalhotkama, ale taky bych nerada, aby se to potulovalo někde po internetu.

Petra (Ne, 17. 4. 2016 - 02:04)

Já bych i nějaký zápas...ahoj napis mi na [email protected]

Petra (Čt, 7. 4. 2016 - 18:04)

Já bych i nějaký zápas zkusila ,docela mě to láká.Ale nejdříve bych musela vidět tu společnost co bude koukat a jaký jsou pravidla.To musim být ve spodním prádle ? S tim bych snad problém neměla,ale bojim se toho že ze mě může pod tíhou bahna sjet.No a nahá se ukazovat zrovna nechci.Pak se to objeví na netu,a budu mít z ostudy kabát.Dejte vědět,kde co chystáte,a já se přijedu podívat,ale jestli do toho pudu,to ještě nevim.

Dereck (So, 2. 4. 2016 - 00:04)

Koukám,že Tebe ten zápas...Ahoj Simčo,taky nevím jak vypadáš,ale pokud by jsi chtěla nějaký zapas ac s tebou ci mužem.Určitě se ozvi.Pokud Tě to neurazi a chtěla by jsi to zkusit proti mé pritelkyni(165cm/58kg)tak napiš.Určitě rad už jen za podivani ns vas dve nabidnu moc rad fin.odměnu klidně v řádu XXX tisíců za třeba 20min.zabavu ?

Dereck (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

Ahoj Romualdo.ja bych taky...Romualdo...tak [email protected] posli mi prosím kontakt na sebe.domluvime pěknou vzrušující podívanou.

Dereck (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

Zdravim vsetky odvazne zeny...Ahoj Romualdo.ja bych taky rad videl jak si to ma draha polovicka rozda s tvoji.Moje(blondyna dlouhe vlasy 165cm/58kg pekna,pevna.Jestli chces tak email [email protected] pak domluvime seslost.:)

Dereck (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

Mam doma(Praha)dračici pro...Ahoj ja bych taky rad videl jak si to ma draha polovicka rozda s tvoji.Moje(blondyna dlouhe vlasy 165cm/58kg pekna,pevna.Jestli chces tak email [email protected] pak domluvime seslost.:)

gigi (Ne, 13. 3. 2016 - 22:03)

TO TU UZ ZIADNE ZENY NEZAPASIA CI CO? HALO ZENY COJE SVAMI :))))))

Romualdo:-) (Út, 8. 3. 2016 - 17:03)

Zdravim vsetky odvazne zeny co radi zapasia v bahne hladame s partnerkou nejaku zenu co by si to rada rozdala s tou mojou dracicou ale dopredu upozornujem ze by islo o trosku tvrdsi zapas tahanie za vlasy za tangace.... a sem tam nejaka facka. Ak ma nejaka ceska odvahu mozeme sa dohodnut na takomto ceskoslovenskom suboji a nazaver by som spravil horuci pansky striptiz:-) a este jedna vec hladame superku okolo 170cm a 60kg samozrejme plus minus 10cm a 10kg na veku nezalezi

Zápasník, prima (Pá, 18. 10. 2013 - 00:10)

Hledám holku na zápasení v plavkách na žíněnce, v bahně, v oleji a pod.. bezva adrenalín, ozvi se jsem z Moravy ale dojedu kamkoli.Vše na domluvě, chce to jen odvahu a výsledekem bezva akce.Ozvi se na: [email protected] ...

Marek plaček (Po, 24. 6. 2019 - 15:06)

Dobrý den jsem kluk 14 let a též bych to rad skusil kluk i holka

:D (Po, 12. 8. 2013 - 18:08)

Na začátku září...nejsou peníze :D

Bahňák (Út, 6. 8. 2013 - 12:08)

Na začátku září organisuju zápasy v bahně. Ale někdo to musí zaplatit, zastřešit a taky se zúčastnit.

Reklama

Přidat komentář