Reklama

Zápasy v bahně

Jitka (Ne, 6. 5. 2012 - 13:05)

Chtěla bych to zkusit,je někde možnost v Čechách ?Chtěla bych zápasit s dívkou,která ale nebude agresivní,a nesvlékne mě úplně do naha.

Honza (So, 5. 6. 2021 - 07:06)

Mám kámošku moc pěkná 21 let 55kilo ráda se pere ze srandy ale chci bejt u toho tel.702806537 ahoj

Marek (anonym) (So, 19. 6. 2021 - 10:06)

Mohu se jen zeptat když tak odkud jste? Jelikož já bych to i bral

Petr (So, 5. 5. 2012 - 15:05)

Tak záleží jestli bude jedna nebo dvě. když bude příležitost, tak jdu do toho, a budu se co nejdýl snažit zůstat oblečenej. A to se asi za chvíli unavíš, když máš na sobě bláto, který ti stěžuje pohyb.

Majda (Pá, 4. 5. 2012 - 20:05)

Já taky zápasila na dýze,vsadila jsem se o flašku fernetu.Šla jsem do toho v sukni a triku,jenže za chvíli mě sukně tak tížila,že jsem si jí musela svléknout.Takže jsem zápasila v bílých kalhotkách a bílym triku.Teda chvíli v bílém,pak jsem byla zasraná od bahna.Vyhrála jsem ale dvě flašky,tu druhou zato že se mi podařilo sundat soupeřce podprsenku.

Nikola (Pá, 4. 5. 2012 - 07:05)

Já jsem zkusila na diskotéce zápas v bahně s holkou. Styděla jsem se ale svlíknout se do spodního prádla tak jsem si jen zula boty a šla jsem do bláta oblečená tak jak jsem byla, v džínách a halence. Nebylo to špatný, hlavně jsem nějaký takový zápas v bahně chtěla vyzkoušet jaký to je. Potom jsem se osprchovala a šla jsem domů mokrá.

Jarka (Pá, 4. 5. 2012 - 06:05)

pokudˇ budeš zápasit se ženou,tak budeš nahý určitě.Chtějí soupeře dycky ponížit,zesměšnit.Když se perou kluci,tak ty se většinou nevysvlékají.Ale ženská už je prostě taková...

Opravář (Út, 1. 5. 2012 - 00:05)

Jednou sem to skusila a...skusila - zkusila
šenci - šanci
sem - jsem
mě - mně
zípjestí - zápěstí
rovnouna - rovnou na
štouby - šrouby??

Za pět.

Petr (Po, 30. 4. 2012 - 22:04)

Jednou sem to skusila a...Tak to je blbý. Ale takhle to snad při zápasech v bahně nebude, tam jde o to dostat soupeře na lopatky, a prý mi hrozí, že ze mě sundají oblečení :-)

Michaela:-žížal (Po, 30. 4. 2012 - 18:04)

Jednou sem to skusila a nemněla sem šenci. Jeden kluk mě vzal za ruku a mrsknul se mnou o zem a zlomil mě zípjestí a rovnouna sál štouby.

MJI (Po, 30. 4. 2012 - 18:04)

No mě jednou na základce řikala jedna holka že by mě přeprala a furt chtěla soupeřit nejdřív páku to jsem vyhrál ale pak se chtěla normálně prát a to bylo divný protože na zem mě nedostala, tak silná zase nebyla tak jsme se tak tahali ve stoje zkoušela mě povalit a nekonec jsme toho nechali a víckrát už si nedovolovala.

Petr (Čt, 26. 4. 2012 - 21:04)

Jo jsem zvědavej jak to bych musel ležet na zemi :-D

Destructoorek (Čt, 26. 4. 2012 - 20:04)

Ježiš já bych si taky rád zabojoval. Jedna holka by proti mě ovšem neměla šanci, natolik si věřim. (Jsem dost lehkej, ale obratnej a trošičku i zkušenej.) Příjemně by mě překvapilo, kdyby ano. Že bych zvládl dvě, na to už nesázím. Už jsem zkoušel, jaký to je, když se na vás vrhnou najednou tři děti. Jedno se vám přisaje kolem nohou a ty druhý dvě vás už nějak doklátí. Zápasnice je přecejen silnější, větší a zkušenější než dítě...
Mimochodem, nechce si tu některá zazápasit, třeba i bez bahna?

Simona (St, 25. 4. 2012 - 21:04)

Koukám,že Tebe ten zápas se ženou láká.Nevim jak vypadáš,ale prádlo s tebe stáhnou určitě.

Petr (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

Tak v soukromí zas nemusím ale v létě když bude příležitost jdu do toho! No že by mě dokázaly svlíct, nevim nevim...

Běta (Ne, 22. 4. 2012 - 22:04)

zápasit můžeš třeba hned,a to na Moravě je nějaká Jana,která si zve do bytu.Bude to v soukromí a můžeš to mít podle svých představ.Ale zadarmo to nebude.--Pokudˇ ti nevadí,že tě opravdu vysvlečou před publikem,tak si počkej na léto,těch akcí je víc.Nevim jak si silný,ale po zápase nebudeš mít ani slipy...

Petr (Pá, 20. 4. 2012 - 20:04)

Budou někde nějaké zápasy v bahně? Jarka a spol. kde zápasíte? Já si myslím že by mě teda nepřeprala, a vyslíct už vůbec ne, i když jestli jí příde pomoct ještě jedna, tak nevím. I když, ony se asi perou docela zákeřně, když vidim že jí chytí třeba hlavu do podpaží tak jak může ještě přes to bláto dejchat? Ale rád si bych to vyzkoušel, jak bych dopad.

Karel (Pá, 20. 4. 2012 - 08:04)

dámy,asi jste nepochopily o co při zápasech v bahně de!Samozřejmě že se tam neperou dvě oblečený ženy,budˇto jsou v prádle nebo v plavkách.A vy chudinky co se stydíte,tak tam nelezte!

Běta (Čt, 19. 4. 2012 - 17:04)

zápasit můžeš klidně Pavle i ty,neni problém jen počítej s tim,že ti vyberou hodně silnou ženskou .A i kdyby si měl navrch,tak jí pomůže ještě jedna.Je to hlavně atrakce pro diváky.A na 100% skončíš nahý.Prostě to tak je,pár zápasů jsem už viděla.A vždycky většinou končí holka bez kalhotek,natož kluk

Pavel (St, 18. 4. 2012 - 12:04)

já bych dal zápas v bahně :-)

Reklama

Přidat komentář