Reklama

ROMSKÁ PROBLEMATIKA-VAŠE NÁZORY NA ROMSKÉ SPOLUOBČANY A NAOPAK..

? (So, 8. 11. 2014 - 22:11)

Tak si skus šáhnout na hlavu, jestli ti tam něco nepučí! Aby to nebyly rohy?

cikani nepatři (So, 8. 11. 2014 - 10:11)

tebe se zbavime dylyno te...nic takoveho jsem jeste nevidel
jednou me zastavila nejaka cikana a rikala mi jestli chci sex a šahala mi do zadni kapsy potom mi to doslo
a jednoho dne nejaka cikanka me zastavila na ulici pry nemluvi neslyši a dala mi papir abych prispel nejakou castku
krome toho jedna cikanska devka si ode me pucila penize to bylo v te dobe kdyz jsem nevedel ze na svete existuje takovy hnus( cikany) a prisel jsem o penize
pak se nedivte ze lidi nenavidi ty cerne opice oni porad maji pravdu jsou chudaci nevinne jsou ale zvirata patri mezi nima mozna neco se nauci od zvirat aspon respektovat zakon a neco delat

! (So, 8. 11. 2014 - 08:11)

Jó, máš pravdu: Mrdaj, chlastaj a kradou!

''' (So, 8. 11. 2014 - 08:11)

Nejsem žádný rasista, ale jednou za týden by se měl na ně pořádat hon!!

parazituji krad (Pá, 7. 11. 2014 - 22:11)

urcite jde o cikany skurveny narod oni patri do kanalizace a ne mezi lidi jsou hromada hoven ktere smrdi vsude at vypadnou do prdele kam oni patri

parazituji krad (Pá, 7. 11. 2014 - 22:11)

urcite jde o cikany skurveny narod oni patri do kanalizace a ne mezi lidi jsou hromada hoven ktere smrdi vsude at vypadnou do prdele kam oni patri

jan (Pá, 24. 10. 2014 - 07:10)

Cikani jsou skurveny narod nestaci nestaci ze nepracuji a parazituji ale ktomu kradou nas vsude jsou kapsari a jeste dostavaji pridavky od statu
Nikdy jsem nevidel cikana ktery nosi obcejny obleceni ale jen drahe a znackove
Zadny slusny cikan neexidtuje maji to v krvi
Nauci deti lhat a krast od mala meli bychom zbavit tou spinu jsou jako nador

nena93 (Po, 20. 10. 2014 - 13:10)

Nemám problém s cikány,kteří jsou slušní. Naopak si jich vážím,protože prosadit se, je v jejich etniku velice těžké. Jejich společenství je hodně propojené a pracovat a chovat se slušně se VĚTŠinou u nich nenosí. Takže takový jedinec se mnohdy musí z rodiny vymanit,protože je za blbce. Bohužel těch slušných, je velice málo....Nepochopím naše zákony,které dovolí,aby si rodina vyjela za hranice a po roce dostanou dávky zpětně. To je možné jen u jedné skupiny lidí. Hmotná dávka je na přežití. pokud si jí někdo rok nevyzvedne,tak jí asi nepotřeboval.

kdoví (Po, 20. 10. 2014 - 08:10)

Byl jsem naivni chtel jsem...Trochu přitažený za vlasy.

obet (Po, 20. 10. 2014 - 00:10)

Tak samo se to asi nesatalo....Byl jsem naivni chtel jsem ciste ji pomahat nevedel jsem ze je cikanka az pozde mela bilou plet jeji manzel byl zavreny a mela deti chtel jsem to delat pro charitu rikal jsem ze nechci aby lidi na me kaslali kdybych potreboval pomoc
Porad stezovala ze nikdo ji nepomaha chtela jen si pujcit na kratky cas ani nevim jak jsem ji verzil nevim jak je mozny ze je na svete takovy hnus
Dva roky a dodnes nemuzu na to zapominout
Trapim se kazdy den umiram vycitky
potom jsem vedel ze vsechno co mi ukecala byla lez hrala s jeji rodinou i deti do toho tahala aby tahali ode me co nejvic penez uzivali si a hrali na automaty
Znicila mi zivot nechtel jsem od ni zadny uroky nic jenom jsem chtel pomahat
Naucila me abych kaslal na vsechny a neverit nikomu priste jeatli nekdo bude chtit pomoc ode me nakupu jeho zadek
To je moje vina mam sni nevyrizene ucty
Ikdyz me bude stat dalsi roky ten ucet s tou devku vyridim osobne bez policii ktera je na hovno

n (Ne, 19. 10. 2014 - 21:10)

byl jsem bohuzel obetem jedne...Tak samo se to asi nesatalo. Přiznej barvu, jak to bylo.

obet (Ne, 19. 10. 2014 - 21:10)

byl jsem bohuzel obetem jedne skurvene cikanky dostala me do dluhu nevim jak prisel jsem o pul milion a prace a kamarady a rodinu
je skurveny narod lhare podvodnici hajylove
i male cikani se nauci lhat od narozeni
co tomu mam rikat jsem proste na podnajem
potom co jsem mel vlastni byt
nemuzu tomu verit jake jsou ukecane lhari podvodnici
ted mam v hlave jen jednou vec zacnu od nuly ale na pomstu prisaham nazapominu

Hitler (St, 10. 9. 2014 - 00:09)

pozabijet ty kurvy cikánský

jirka (Pá, 15. 8. 2014 - 15:08)

Nebo aby spíš NĚCO...Proc bych mel od nich neco chytit ? Tam prece nejde o souloz .

hm (Čt, 14. 8. 2014 - 14:08)

Jirko musis krome lizani noh...Nebo aby spíš NĚCO nechytil.

Dasa (Čt, 14. 8. 2014 - 14:08)

Jirko musis krome lizani noh neco nabidnout a pak se chytis :-)

holko (Čt, 14. 8. 2014 - 14:08)

Nazdar gadzo. Sem cera tve...Ty si hraj raději s panenkama a starej se o pravidelnou školní docházku.

jirka (Čt, 14. 8. 2014 - 12:08)

Jaj takova zizalka.:-)Ja vim ma romska velitelko, ze je nic moc .Romove maj vetsi ?

Zaneta ml. (Čt, 14. 8. 2014 - 11:08)

V klidu 7 cm a v pozoru 14 cm...Jaj takova zizalka.:-)

jirka (Čt, 14. 8. 2014 - 11:08)

34 ty muj bilej otroku. Jak...V klidu 7 cm a v pozoru 14 cm .

Reklama

Přidat komentář