Reklama

Pašerák drog si odsedí thajský trest

Apophis (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Trest je tu jako odstrasujici priklad i pro ostatni a proto by jsem toho fetaka nechal shnit v base a at si tam klidne ochcavaji nohy. Vedel co ho ceka a sel do toho.

Kux (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Tak jako normálního člověka nikdo pouhým naléháním nepřiměje ke spáchání vraždy či krádeže, pokud je tedy ten dospělý či teenager dostatečně duševně vyspělý, tak nikoho nepřiměje dealer brát drogy, když nebude sám chtít...
Problém je samozřejmě širší, ale pořád tvrdím, že kdo nechce, drogu nevezme.

Taky jsem byl přiblblej puberťák, dealeři a podobná verbež byla všude, nejenom před školoama, A narkoman nejsem...
Chodil jsem normálně do hospody s partou lidí z gymplu, a přesto jsem pil jen nealko a první alkohol jsem si střídmě dal až někdy mezi 18-19 lety. Prostě proto, že jsem pít nechtěl. A to jsem jinak nebyl žádný "svatoušek", ale drog jsem se nedotkl...

Fuckidness (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Problém s dealery v Praze i jinde není ani tak o dealerech, ale o neschopnosti, nečinnosti a zkorumpovanosti policie. Jinak by nebylo možné, aby celá léta stávali titíž dealeři na stejných místech, policie o tom věděla, občané také, a nedělo se nic.

Pokud je chyba v legislativě, není nic jednoduššího, než změnit zákon tak, aby za jednu dávku byl minimálně rok natvrdo nepodmíněně...

Luxxx (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Nezaplatili za to dostatecne....Lidi mu (Hanykoviczovi) dali doživotí. Pánbu smrt. A furt to někomu nestačí!

C. (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Nezaplatili za to dostatecne. Neodsedeli si trest stanoveny soudem. Myslet si muzeme co chceme, ale tohle je neodiskutovatelna pravda.

xHall (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Nejvetsi koncentraci drog na jednom miste jsem videl v Kuala Lumpur (cinska ctvrt) po setmeni. A to je MY islamska zeme, kde je za uzivani i moznost ze za to poslou "na vecnost".

Nicmene s takovoudle nenavisti jsem se nasetkal nikde. Tohle neni nazor, to je jenom zloba v lidech. I kdyby si tady lidi vyrvali hlasivky tak problem drog nezmizi.

Jedine co muze pomoc je "priklad" (schvalne davam do uvozovek) o tom, co se muze stat kdyz si clovek zacne s timhle svinstvem. Ti kluci si v tom zkurvenym kriminale uziil svoje, ja jako obcan teto zeme "jim odpoustim". I kdyz teda nemam co. Jenom aby bylo jasne, na ktere strane barikady stojim. Vsem preji klidnou hlavu a vse dobre...:o)))

Milli (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Ano. A zasluhuje to...Už jsem se bála, že se svým nazorem na chybu a zločin jsem jediná. Vítejte v klubu krvežíznivých...

Molim X (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Ano. A zasluhuje to patřičný trest. Od lidí i od Boha. Ten trest byl udělen a konzumován. Potrestaní uznali vinu, káli se, snažili se ji napravit. Jeden z nich zemřel...
Ale ne, to nám nestačí. Možná ještě lynčovat, rozčtvrtit, nabodnout na kůl, a dát tak jasně najevo těm, co uvažují o polepšení, že to nemá cenu, že jsou ztraceni a zatraceni, ať dělají, co dělají?

Doris (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Chybuje každý...Chyba je, když se dosud bezúhonný člověk opije a porve se v hospodě nebo přehlédne značku a způsobí autonehodu. To beru, to se může stát, budiž, trest má být přiměřený a dát mu šanci.

Ale pokud někdo cíleně, plánovitě a ziskuchtivě pašuje drogy do země, o které je všeobeckě známo, že si nebere servítky, tak to není chyba, ale plánovitý zločin, hraničící se sebevraždou.

Denny (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Chybuje každý...

Cassul (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Trest má i preventivní funkci, má naučit ostatní, že když něco provedou, budou trpět. Divím se, že Thajsko vůbec přistoupilo na vydání do ČR, protože tím si značně tuhle funkci podrylo, alespoň ve vztahu k ČR a potencionálním pašerákům odsud...

Aleshek (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Zdá se Vám výše trestu vysoká? O její výši rozhodli tam, kde došlo k spáchání činu a zpochybňovat jejich trestní politiku nám nepřísluší. Pokud máme dostát svým mezinárodním závazkům, měli oba pašeráci trest vykonat celý, myslím, že je více nemocných vězňů, kteří jej vykonávají

Pan Socka (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Kdyby ten trafikant nabízel...Vás doma neučili, že i od cizích lidí nemáte nic brát? Nesedat s nimi do auta? Nikam s nima neodcházet, atd...?
Zřejmě jste ve výchově něco důležitého zanedbal...

Janhura (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

A mě by zase zajímalo, zda...Kdyby ten trafikant nabízel dětem cigarety, aby závislost vypěstoval .... - ale u drog je to neporovnatelně rychlejší

Pan Socka (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

Pro ty, co mu drží...A mě by zase zajímalo, zda by jste byl takhle nekompromisní vůči trafikantovi, kdyby vaše dítě onemocnělo rakovinou z kouření cigaret

Janhura (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

Pro ty, co mu drží palce...

Pronikavě byste změnili názor, až by se vaše dítě stalo závislým na drogách - zažil jsem to a je to úplně jiný, než si o tom u kávy číst.

Takhle potichy umírají stovky závislých a podobní Hanykovicsovi si mastí kapsy.

Rosťa (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

Ani já ho neobhajuju. Dealerství je svinstvo, ale lidi vy co volali po doživotí, nebo po 50 letym žaláři... ZAMYSLETE se nad sebou ku*va. Máte totiž úplně pokřivený měřítka... Pořád se tu neohánějte tím, že zabil nějaký ubohý feťáky, kteří prakticky páchaj dobrovolně sebevraždu.
Pokud má někdo fetující dítě, tak je to i jeho vina a vina toho dítěte samozřejmě, a dealer na tom má podíl nepřímo. Nenutil přece žádnýho spratka před školou násilím, aby něco bral. Nebo ne?

Johny (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

Jasne, fetaci jsou ubohy bytosti, co jsou donuceni brat drogy a dealeri je vrazdej jako nevinatka... A paseraci, ty vubec za to muzou nejvic, ty to prece dovezli...

Bjarne (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

Nojo, to se to pak ale...Ty bazirujes na promyslenosti nepromyslenosti zlocinu. Pro me je vrazda v afektu daleko horsi cin, nez dva roky dopredu planovany pasovani 5 kg heraku. Proste ja drogy neberu a lidi z myho okoli taky ne, nejsem blbej a proto mam na to takovej nazor. Lidi co se furt bojej, ze jim dealeri pred skolou znici dite se bojej vlastniho selhani a proto se tu ventilujou takovym zpusobem.

Ja opravdu nevidim jedinej duvod, proc by za pasovani meli bejt 3x tak vetsi tresty nez za vrazdy... samozrejme to bylo Thajsku, ale ted je to v nasich rukach.

Ostatni maji treba jinej nazor a ja sem jen rad, ze tyhle lidi nikdy o nicem nebudou rozhodovat.

oprava: (St, 19. 9. 2012 - 17:09)

My se tu ale budeme bavit o......objektivní....

Reklama

Přidat komentář