Reklama

Pašerák drog si odsedí thajský trest

Tim (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Přál bych tobě aby takový...Jestli jeho děti nejsou pitomý, tak si to nevezmou. Maminka tě neučila: "neber si bonbónky od cizích lidí!" ?

Jenda (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Přesně tak, příčina je v...Přál bych tobě aby takový pašerák těma drogama obdarovával tvý děti!

Ted Bundy (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Přesně tak, příčina je v...Jo! Bez poptávky není nabídka.

Holomeq (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

A mě by zas nenapadlo brát...Přesně tak, příčina je v konzumentech. Ne v pašerácích. Nemusejí si to svinstvo kupovat! !!!

Půllitr (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Mně by v jednadvaceti...A mě by zas nenapadlo brát drogy! Je to každýho svobodný rozhodnutí!

Nutno drogy zle (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

dostane 14-20 let, tedy...Veškeré drogy jsou až 100x předražené. Nahrává to jenom mafii. Kdo chce si dát, ať si dá. Jenomže na to přistoupila jen Jižní Amerika. A to zejména Uruguay a Paraguay. Koks je víceméně legální v celé Jižní Americe. A to si nedovedete představit, co se dělo, když jsem přiletěl do Evropy s 3 kokovými čajíčky.

Ronald (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Mně by v jednadvaceti nenapadlo jet pašovat drogy. Chtěla prachy touhle cestou, no tak ať trpí. Žádné omluvy.

Terezka (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

dostane 14-20 let, tedy jestli to po přesném zvážení bylo pod 10 kg. Pokud by to bylo nad 10 kg, tak už by to smrdělo 25-40 lety. Vzhledem k tomu, že česká justice má tendenci pašeráky hned propouštět, pravděpodobně jí nechají smrdět v Lahore. A tam jí dozorci natrhnou tu její blonďatou prdel.

Sherlock (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Když narazíte na dealera,...Ale jo, jistě že si můžeš vybrat, ale každý není tak odolný aby odolal.Děti a mládež jsou na tom nejhůř, Znám ale lidi kteří ve třiceti začali brát drogu,ženská po dětech začala brát drogu.Kdyby nebylo výrobců,pašeráků a dealerů nebylo by feťáků.Navíc heroin, za takovou drogu je trest smrti víc než spravedlivý!

to se nedá srovnávat s tím jakou má možnost,při setkání s vlastním vrahem, to je logické, že žádnou,

Cristall (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Když narazíte na dealera, pořád máte na vybranou, jestli si to od něj koupíte, nebo ne. Nikdo vás přece k tomu násilím nenutí, ani ten dealer. Když narazíte na vraha, už tu možnost nemáte. Rozumíte mi?

A aby bylo jasno - neobhajuju tuhle kurvičku, co se nechala v Pakistánu tak hloupě chytit, ani jinýho pašeráka.

Doyle (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Přejete jí trest smrti? Není přece o nic společensky nebezpečnější, než ty dealerský smažky tady u nás, kterejm hrozí maximálně podmínka!

Negociátor (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Jsem proti trestu v takové sazbě. Dostat 50 let za převážení drog mi nepřipadá adekvátní. Vůbec žádné tresty za distribuci a vyrábění drog mi nepřipadají nehumánní. Chcete li vymýtit drogy, je třeba kriminalizovat jejich uživatele. Když nebude poptávka, nebude nabídka. Opačně to nefunguje. Ani když budeme dávat trest smrti za drogy, stejně budou existovat dealeři, do té doby, dokud zde bude existovat poptávka uživatelů drog.

Simba (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Sečíst jí to utrpení, co...Ty jsi ale debil, vid. Tohle je neco uplne jineho. Vrazda je prece jina vec. Uzivanim drog nikoho neposkozuji, pouze sebe. Kdyby byly drogy legalni, tak by nedochazelo k zbytecnym trestnym cinum.

Liquere (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Sečíst jí to utrpení, co působí jí pašovaný heroin. Ta bude teprve koukat. Bezpráví se nemůže dovolávat práva! V tomto případě jsem pro smrt!

N. (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Chcete li vymýtit drogy, je třeba kriminalizovat jejich uživatele. Když nebude poptávka, nebude nabídka. Opačně to nefunguje. Ani když budeme dávat trest smrti za drogy, stejně budou existovat dealeři, do té doby, dokud zde bude existovat poptávka uživatelů drog.

Vlastimil Cesky (Pá, 19. 1. 2018 - 09:01)

Decko:To je prave ten problem,pokladajici otazky,zda tyto sledujici informacni technologie (vcetne internetu veci) pomahaji chranit,nebo smiruji a donaseji.I v tomto pripade jde o "dvousecnou zbran".
Vsechno se da zneuzit a o techto technologiich to plati dvojnasob..Viz treba zde:
https://technet.idnes.cz/sledovani-cina-velky-bratr-d05-/sw_internet.aspx?c=A171221_124600_sw_internet_dvz

D (Čt, 18. 1. 2018 - 21:01)

Fido:to se da v dnesni dobe...Té Češce v Pákistánu třeba ne, nicméně u organizace letištního provozu, podobně jako kdekoli jinde, se běžně snoubí velká technologická sofistikovanost s obyčejnou lidskou tupostí. Vzpomeňme třeba letištních prostor v Moskvě, které byly střeženy jen u jedněch dveří, a druhými dveřmi se do nich mohl každý dostat, a cokoli tam odpálit.

A jinak, pokud jde specificky o kamery, ani ty vše nezachytí. Zfilmované je mnohdy nejednoznačné, a je na lidech, jaký význam tomu dají.

!!! (Čt, 18. 1. 2018 - 11:01)

Přesně tak! Každému co jeho jest a ať si to hezky odseděj! Nikdo je k tomu z nás nenutil a s tím, že je mohou lapnout do toho šli. Tak ať si to hezky užijou. Snad by ještě nechtěli aby jsme se složili na jejich kauci nebo aby to platil stát? Ať tam třeba schnijou!

Každému (St, 17. 1. 2018 - 20:01)

smažila už i na střední...co jeho jest

Terezka (St, 17. 1. 2018 - 20:01)

Fido:to se da v dnesni dobe...smažila už i na střední škole. Momentálně asi postoupila na vyšší level. Pravděpodobně jí to několikrát prošlo, nebyla v Pákistánu poprvé. Hlavně ať jí těch 30 nebo 40 let, které jí soud napálí, nechají odsedět tam. Tady by jí naše justice za pár let pustila jako ty naše idioty z Thajska.

Reklama

Přidat komentář