Reklama

Pašerák drog si odsedí thajský trest

Pašeráček (So, 19. 4. 2008 - 11:04)

Přesně tak, je to vzrůšo...

Pašeráček (Po, 17. 9. 2007 - 18:09)

Taky se živím jako drobný živnostník-pašeráček. Začínal jsem s dutými trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky. Močová roura se přizpůsobí a do trubiček se vejde až několik gramů háčka. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou nacpanou heroinem projíždíte zúžením v místě prostaty. Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. A ještě si jako dealer přijdete na pěkný penízky. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou trubku s háčkem, která vás příjemně dráždí, je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!! (nebo utíkáte před celníky a pod)

Zbyněk (St, 11. 4. 2007 - 09:04)

Jsou i drastičtější filmy.

Rasken (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

Ten sobotní film ,,Poprava" byl ale divokej....

Viky (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Cetla jsem asi pred rokem, ze dva polsti VS studenti pasovali z Polska drogy na Zapad. Sami je nekonzumovali jen prodavali 5 odberatelum. Za tu dobu si vydelali 300 tisic Euro. Pak je chytli. I kdyz nebyli tak blbi, aby jezdili Dalny Vychod a urcite dostali daleko nizsi trest, zadneho jim podobneho bych nelitovala.

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 23:02)

Vím jedno že v našem kriminále se bude mít jako na dovolené.Není to zrovna jako v Dánsku.Už ten rozdíl klimatu a stravy.Chápu že se mu nechce,ale smlouva je smlouva.Doplatili by na něho další.Jen ať tam je.

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 23:02)

Vím jedno že v našem kriminále se bude mít jako na dovolené.Není to zrovna jako v Dánsku.Už ten rozdíl klimatu a stravy.Chápu že se mu nechce,ale smlouva je smlouva.Doplatili by na něho další.Jen ať tam je.

Kája (Pá, 23. 2. 2007 - 16:02)

Právě že neznám problém drog.

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 13:02)

Jenže jestli znáš problém drog, tak takovou hloupost nemůžeš říct.Jistě že si můžeš vybrat, ale každý není tak odolný aby odolal.Děti a mládež jsou na tom nejhůř, Znám ale lidi kteří ve třiceti začali brát drogu,ženská po dětech začala brát drogu.Kdyby nebylo výrobců,pašeráků a dealerů nebylo by feťáků.Navíc heroin, za takovou drogu je trest smrti víc než spravedlivý!
to se nedá srovnávat s tím jakou má možnost,při setkání s vlastním vrahem, to je logické že žádnou,

Kája (Pá, 23. 2. 2007 - 13:02)

Čekal jsem tyhle reakce, a myslel jsem to takhle- když narazíte na dealera, pořád máte na vybranou, jestli si to od něj koupíte, nebo ne. Nikdo vás přece k tomu násilím nenutí, ani ten dealer. Když narazíte na vraha, už tu možnost nemáte. Rozumíte mi?
Neobhajuju tohodle, ani jinýho pašeráka.

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 13:02)

u takových jako KÁJA a podobných názorů hrozí jedno že tam někdo něco provede a nemusí to být pašování drog, dostane pálku 20 let a bude tam v tom klimatu za pár let nebožtík.A taková sedlina jako je ,,thajský pašerák" to podělá.Jednou ho sem pustili pod podmínkou, že si to zde může odkroutit,tak ať kroutí.Kolik ho to bude stát,aby zaplatil vydřuduchům, to je také jeho věc. A s vrahem jde velice dobře srovnávat jen hlupák to nevidí.

KÁJA (Pá, 23. 2. 2007 - 11:02)

Jak ho můžou srovnávat s vrahama?

Návštěvník (Pá, 23. 2. 2007 - 06:02)

Jako Pako- já se mu divím že tam vůbec jel,byl jsem tam jen jednou a už bych tam nikdy nejel.je to hezká země,mic proti tomu, ale vedro,vlhko a na letišti ve mě byla malá dušička. Už jen proto že nevíte co vám nějaký blbec podstrčí do zavazadel.

Udiv (Pá, 23. 2. 2007 - 06:02)

Jak ho nekdo muze litovat?
Vy pasujete drogy?!?!
Asi ne a makate nekde poctive v zamestnani zejo, tak co tady litujete kripla kterej se rozhodl tohle svinstvo delat?
Holt kdyz se jeste rozhodl delat tohle v zemi s takovejma trestama tak je dvakrat tak blbej a dobre mu tak.

Jirka (Čt, 22. 2. 2007 - 19:02)

Vytrpel si hodne, ale ma stesti, ze ho nechytli v Malajsku, nebo Singapuru, protoze tam by dostal ratanovou holi na holou a pak by ho obesili.

Láďa (Čt, 22. 2. 2007 - 18:02)

Já myslím že už si vytrpěl dost ale je pravda že to že se dostal z Thajského vězení lze trochu považovat za výhru a kdyby ho teď pustili na svobodu, je dost pravděpodobné, že kdyby příště někdo udělal něco podobného, už by nebyla šance ho z Thajského vězení dostat.

Niky (Čt, 22. 2. 2007 - 16:02)

Já bych ho zkrátil,ale ne trest nýbrž pazoury.Ať zestárnul,jakpak asi vypadají ti co to žerou.A na názor těch co říkají že si to berou dobrovolně,vy co to tvrdíte tak patříte k němu do lochu.

Jouda (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Já myslím, že si to už odsral dost. Není přece o nic společensky nebezpečnější, než ty dealerský smažky tady u nás, kterejm hrozí maximálně podmínka!

absik (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Chtěl hodně a teď má "hovno". S tím ale musel počítat,když chtěl vydělávat na neštěstí druhejch.Ať je rád za to,že si to odsedí doma.Nezávidím mu to,ale jednou asi vyjde živej z vězení.Ti,kteří by se cpali tím svinstvem,které pašoval by tohle štěstí možná neměli.

Pěkně přejetý s (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Mno tak nevím, ale myslím si , že už si vytrpěl dost. Když vezmu v úvahu některé nepřizpůsobivé spoluobčany odcházející za desetinásobnou loupežnou recidivu od soudu s dvěma ročky a pět až sedm let za zabití..... já osobně bych mu to zkrátil. A teď do mě!!!!!

Reklama

Přidat komentář