Reklama

Pašerák drog si odsedí thajský trest

Daniel (Pá, 30. 10. 2009 - 10:10)

Zavedl bych volný prodej...

To já už prosazuju dávno, mohly by se vydávat v lékárnách v přísně limitovaném nožství, aspoň by byla evidence, kolik se toho spotřebuje a ceny by poklesly na desetinu. Drogoví bossové by šli po žebrotě. Ale zřejmě je zájem všude na světě podporovat drogovou mafii. Její špičky jsou váženými občany a nikdy nejsou zatčeni. Honěním feťáku po ulicích otravuje policie jen pěšáky, kteří mají nulový význam.
Druhá možnost je thajský přístup, i za malé množství drogy doživotí nebo trest smrti. To má odstrašující účinek.

Lava (Pá, 30. 10. 2009 - 10:10)

To jsi úplně vedle. Dětem...Právě proto by měly být dostupné na recept. Byla by aspoň zaručená kontrola kvality.

--------------- (Pá, 30. 10. 2009 - 10:10)

I Ty Herode...:)))

Zamioculos (Čt, 29. 10. 2009 - 19:10)

To jsi úplně vedle. Dětem málkokdy někdo něco nabízí. Děti si o to řeknou samy a divil by ses, jak brzo mají zkušenost s drogou, parchanti!

1MH.cn (Čt, 29. 10. 2009 - 19:10)

Jestli jeho děti nejsou pitomý, tak si to nevezmou.
Maminka tě nikdy neučila: "neber si bonbónky od cizích lidí!" ?

Jenda (Čt, 29. 10. 2009 - 18:10)

Přál bych tobě aby takový pašerák těma drogama obdarovával tvý děti!

Dana Scully (Čt, 29. 10. 2009 - 18:10)

Drogy nejsou nikdy gratis. Taky jsem si tim vekem prosla, ruzne drogy vcetne tech nejtvrdsich mi take byly nabizeny, ovsem nikdy ne zadarmo! Proste jsem si to nevzala, tuhle moznost ma kazdej. Pokud si to nekdo od dealera vezme, jeho vec.

Negociátor (Čt, 29. 10. 2009 - 18:10)

Chcete li vymýtit drogy, je třeba kriminalizovat jejich uživatele. Když nebude poptávka, nebude nabídka. Opačně to nefunguje. Ani když budeme dávat trest smrti za drogy, stejně budou existovat dealeři, do té doby, dokud zde bude existovat poptávka uživatelů drog.

Lingam (Čt, 29. 10. 2009 - 18:10)

Až zas někoho v Thjsku chytnou, dají mu rovnou trest smrti. Takhle to Klausič všem posral. Radši by se měl starat buď o legalizaci drog jako v Holandsku a nebo o mnohem přísnější tresty pro dealery.

Saxík (Čt, 29. 10. 2009 - 18:10)

No, zas tak odstrašující účinek to nemá.

Kox (Čt, 29. 10. 2009 - 17:10)

S tím volným prodejem to není od věci...

(Čt, 29. 10. 2009 - 16:10)

Ať si ho pěkně odsedí v plné délce!! Kdyby se mu to povedlo tak by si dnes užíval a měl se dobře. Dělal to již stím vědomím, že se mu to nemusí povést a pak pude bručet. Tak nevím proč by měl být chudák???A jestli v Thajsku dostane doživotí tak ať tam třeba schnije !!!

Daniel (Čt, 29. 10. 2009 - 15:10)

Zavedl bych volný prodej...To já už prosazuju dávno, mohly by se vydávat v lékárnách v přísně limitovaném nožství, aspoň by byla evidence, kolik se toho spotřebuje a ceny by poklesly na desetinu. Drogoví bossové by šli po žebrotě. Ale zřejmě je zájem všude na světě podporovat drogovou mafii. Její špičky jsou váženými občany a nikdy nejsou zatčeni. Honěním feťáku po ulicích otravuje policie jen pěšáky, kteří mají nulový význam.
Druhá možnost je thajský přístup, i za malé množství drogy doživotí nebo trest smrti. To má odstrašující účinek.

! (Čt, 29. 10. 2009 - 11:10)

Ja si myslim, ze 9 let v...Yes!

Cockroach (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Co je s ním? Ten první pašerák už umřel, že jo?

!!! (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Kdyby moje dítě bralo drogy, hledal bych příčinu jinde, než u jednoho blbce z Berouna!

Dionell (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Jen kdyby tvoje děti braly drogy asi by jsi mluvil jinak .

Lunde (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Zavedl bych volný prodej drog.
Srazilo by to ceny, feťácký untermenschi by pochcípali a bylo by to vyřešeno.

Evropan (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Ja si myslim, ze 9 let v Thajsku je horsi, nez dozivoti v kterekoliv evropske zemi. 19lety hloupy kluk, ktery ma vidinu penez, je dostatecne potrestany. Souhlasim s milosti. Ma to uz odsedeno...

Black Sugar (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

Já bych ty drogy nezakazoval. Ti méněcenní, co by to brali, by se vyselektovali sami, a byl by pokoj.
Dával bych jim ještě na cestu nějakej ten šňupeček zdarma...jako pozornost podniku.

Reklama

Přidat komentář