Reklama

Pašerák drog si odsedí thajský trest

Vepř (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Já už si teda toho blbce Sokola vybavuji jen, jak nevě?ícně kroutí hlavou a říká něco o odvolání. V poslední době jsou to samé prohry, teda aspoň to, co jsem stačil zaregistrovat... Asi do toho šel, že něco uhraje. Dopředu to nemohl vedět. Ale moc ho to myslím nepoškodilo, většina si stejně myslí, že to bylo ložený a nešlo s tím nic dělat. Spíš by ho poškodil nějaký vyložený propadák.Co vlastně ještě může tahovýhodle týpky poškodit!

Kokřík (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Můj kamarád advokát tvrdí, že je mezi advokáty enormní zájem o mediálně sledované kauzy, takže se někdy dělají téměř zdarma. Nevím, zda to ten kretén ještě potřebuje, ale není od věci si čas od času veřejnou známost udržovat (kvůli potencionálním movitějším klientům

Křížalka (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

I za pokus si nechá Sokol po?ádné zaplatit, to se neboj...

Vlákno (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

zkusit to musel.. nemá co ztratit...nepřekvapuje, ale že mu to Sokol nerozmluvil je poněkud horší.

Zuzka268 (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Mě spíš udivuje, jak si toho grázla advokátskáho může dovolit ? Asi si nejspíš hezky vydělal. Nebo že by se dal pan advokát na charitu ? A se zkrácením trestu samozřejmě nesouhlasím. Má, co si zaslouží.

Skorogjurič (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Sokol nectí mezinárodní závazky?
Pokud je mi známo, vydání obou pašeráků do Česka bylo podmíněno našim závazkem, že zde nebudou předčasně propuštěni.

Gjurič (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Může být rád, že si to nemusel odsedět v Thajsku. Porušil tamní zákony, tak má dostat trest podle tamních zákonů. Nevím, co řeší. Věděl, do čeho jde, kdyby ho nechytli, tak by si královsky vydělal. Holt velký byznys = velké riziko.
Když ho zastupuje ten dobytek Sokol, tak musí být v balíku.

Ach, ty počty (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Tak já nevím, nějak mi to nesedí. Zavřeli ho v roce 1995. Dostal 50 let, 2 milosti mu ubraly 7 a pak 6 let. Jak je možné, že mu tedy zbývá 17 let vězení??

Stanger (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Já bych ho popravil a tím mu zkrátil trest za dobré chování. Ubejvá mu to strašně rychle, tak nějak v rozporu s matematikou. Ještě několik amnestii a bude skoro volnej...

Alfons (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Ale v tom je ten problém. Za vraždu u nás dostaneš míň, než když někoho okradeš o koruny. To je postavené na hlavu. Koruny a majetek nějak přejižeš, ale život ne!

Stanger (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Kdyby v Thajsku zavraždil manželku, tak by dostal taky trest smrti. To jen tady jsme takoví humanisti ve vztahu ke gaunerům.....

Alfons (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

I když nerad, ale uznávám. Je to fakt. Asi mi ho je jen líto. Každý svého štěstí strůjce.

Viktor (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Jenomze to neni cesky trest, ale thajsky. Dostal ho v Thajsku za zlocin, ktery spachal tam. Aby se vubec dostal sem, za coz muze byt CR neskonale vdecny, musela se CR zavazat, ze trest uzna. Takze jakapak diskuse o ceskych zvyklostech? Jedina relevantni ceska zvyklost je, ze smlouvy nejsou tak nejak nic definitivniho. Uvidime, z ceho vseho se jde vyvliknout... Na druhe strane, pokud si toho zkur...advokata plati, je jeho svatym pravem to zkusit, ze. Doufam, ze mu nikdo nic neslevi.

Miromax (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Zřejmě mají v Thajsku jiné zákony...,a on porušil thajský...

Lois (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Trest si určitě zaslouží. Pokud jde o drogy,žádná ...., ale jen mě napadá to posuzování trestů. Ten zavraždí manželku a dítě, dostane 10 let, udělal tunel, dostane 12 let atd.atd. Když už tak všem stejně(myšleno za drogy). Připadá mi to nespravedlivé. Asi dostanu kartáč,ale všem stejně.

Lebik (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Jezis, dyt ten clovek muze byt stastny za to, ze se vubec vodtamat dostal!!!Co resi?A ze to mu to prijde dlouho? Jo, to si mel rozmyslet drive. Snad uz v te dobe bylo obecne znamo, jak se takove zeme chovaj k paserakum... Dobre mu tak! Ale verim tomu, ze podobne firmy jako treba Amnesty international z nej udelaj obetniho beranka..

Kandaharista (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Je to sice dost dlouhé a považuju cokoli delší než patnáct let za něco jiného než úkladnou vraždu za tvrdý trest, ale je třeba to vidět v souvislostech. V Thajsku jsou drogy mnohem větší problém, než my si dovedem představit a proto taky mají mnohem tvrdší tresty. Chlapík může být rád, že je venku z toho pekla, tady může být v klidu. Navíc díky drogám, které on pašoval, už teď mohlo chcípnout několik lidí zato on by byl v balíku. A poslední, neméně důležitá věc-když mu trest snížíme, tak se v Thajsku nakrknou a už k nám nikoho nepropustí. Teď má aspoň možnost něco udělat pro ostatní, sám si to tam prožil, místo toho myslí jen na sebe, tak jako když pašoval to svinstvo.

Zarputilec (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

NO TO SI SNAD DELAS SRANDU????
Netrestat dealery, ale kriminalizovat uzivatele???
Jakoze chudaci dealeri jsou obeti spolecnosti, protoze spolecnost chce drogy a tak oni chudacci se musi obetovat a dealovat????

Lobik (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Hele, kdyz te nekde chytnou za dopravni prestupek a budou po tob chtit pokutu trebas 500 euro, posles je do riti s tim, ze u nas bys zaplatil 500 kc?no vidis..proste kazda zeme to ma hozene jinak a jak tady nekdo dobre napsal, snizit mu trest by nam jen shorsilo vztahy s thajlandem.Vem si to obracene tady ti nejaky thajec neco provede, voni ho tady odsoudi na 10 let, vrati ho domu a tam mu to jeste o 5 zkrati..taky by ti to hejblo zluci, ne?

Negociátor (Čt, 22. 2. 2007 - 13:02)

Jsem proti trestu v takové sazbě. Dostat 50 let za převážení drog mi nepřipadá adekvátní. Vůbec žádné tresty za distribuci a vyrábení drog mi nepřipadají nehumánní. Chcete li vymýtit drogy, je třeba kriminalizovat jejich uživatele. Když nebude poptávka, nebude nabídka. Opačně to nefunguje. Ani když budeme dávat trest smrti za drogy, stejně budou existovat dealeři, do té doby, dokud zde bude existovat poptávka uživatelů drog.

Mě pobuřují velkopodvody podvodníků jako je Kelner, Bakala, který od státu koupí ostravsko karvinské doly za 5 mld, a jejich skutečná tržní hodnota je cca 200 mld CZK. Toto mi vadí. Ne detaily, že nějaký podvodníček převeze odněkud někam pár kg drogy.

Reklama

Přidat komentář