Reklama

tělocvik naboso

jarda (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

taky mam podcit ze to je chlap a lici tady svoje sny.

Návštěvník (So, 4. 10. 2008 - 08:10)

jedině bosky

Návštěvník (Pá, 3. 10. 2008 - 17:10)

Bosorka je footfetišista jak vyšitej.

bosorka (Pá, 3. 10. 2008 - 08:10)

Ted mi je 16 a jsem na střední.Tý učitelce je myslím asi 27 a máe jí na hodinu tělocviku kde také cvičí bosa.Tělocvik máme vždy 2 hodiny zasebou a ona sama s náma cvičí a běhá po celé tělocvičně.Já mám chodidla vždy ůplně černá a i ona.Jednou jsem s ní šla bosa i domů a po cestě mi řekla že se jí to líbí a musela se mi podívat na chodidla.Já když byla ve škole v ponožkách i přez ně jsem měla vždy chodidla černá.Ale to mám ráda a tak se tomu nebráním.Spíš naopak proto dělám vše aby nezůstali čisté

Kamila (Čt, 2. 10. 2008 - 21:10)

Bosorko, kolik let je tvý učitelce? A jsi na základce nebo na střední? Já jsem chodila ve škole bosa jen když bylo fakt teplo, teď už by to bylo studený. Ale i teď občas chodím v ponožkách, a zvlášť když mám bílý tak občas kouknu jak vespod černají.

bosorka (Čt, 2. 10. 2008 - 09:10)

ahoj holky není nic lepšího než se po vstupu do školy vyzout a jít do třídy bosky.Mám ráda když po každé hodině vydím jak se mi čím dál víc špiní chodidla a po vyučování jsou ůplně černé.Naše třídní učitelka to schvaluje že chodím bosa po škole a i ona se někdy přidá a ve třídě se zuje.Chodí pak celou hodinu z jednoho konce třídy na druhý.Máme tam takovou soutěž kdo bude mít nejvíc černé chodidla.Učitelka vždy vyhraje protože chodí i do školy bosa a z cesty si přinese dost špinavá chodidla.a tak proč se pak oobouvat?Já do školy v létě jdu už z domu bosa a je to dost fajn.

Jarka (Po, 28. 7. 2008 - 07:07)

Koukněte na tyhle stánky: www.strbf.narod.ru www.svt.pi.gin.cz/bn/

Jarka (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

To tam jste pěkný prasata, když se netrefíte na mísu.

Jarka (Po, 21. 7. 2008 - 21:07)

Tak to jsem ještě neviděla pochcaný dámský WC.

mackenzie (Po, 21. 7. 2008 - 20:07)

Teda jako nevím jak je to u vás, ale u nás, na záchodech, byla občas pochcaná i zem... Uznávám, že holky sou opravdu někdy prasata - nedokážu pochopit, jak se netrefí do WC a představa, že tam vlezu bosejma nohama... No blee! Ale jestli máte na škole čisto, tak proč ne. Můžu jen závidět :)

lidunka (Po, 21. 7. 2008 - 11:07)

ja chodim bosky do prirody tam je to fajn a to docela casto, po meste jen vyjmecne.

Jarka (Ne, 20. 7. 2008 - 16:07)

Spolužáci se mi nesmějou už si na to zvikli. Proč nechodit po škole na boso je to paráda a ja nás tam víc co takhle chodí. Kluci mají tělocvik zvlášť tak nevim, ale většinou hrajou fotbal tak asi ne.

Hanička (So, 19. 7. 2008 - 14:07)

Jarko, docela tě obdivuju, že chodíš bosa i venku. Co na to spolužáci, nesmějou se vám? Já bych si to u nás ve škole asi netroufla, i když někdy s holkama taky cvičíme bosy. A cvičej u vás ve škole bosí i kluci?

Jarka (So, 19. 7. 2008 - 09:07)

Mamka prodává v pekárně za pultem, je tam teplo. A co ty lidunko, taky chodíš bosa. Napiš něco.

lidunka (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

to je hezky, co mamka dela, pac ne vsude to jde chodit bosky

Jarka (So, 12. 7. 2008 - 06:07)

Rodiče chodí také rádi bosí, mamka chodí bosa i v práci. Ponošky a silonky také vůbec nenosí. Takto chodím od první třídy, teď půjdu do devátý.

lidunka (Út, 8. 7. 2008 - 09:07)

Jarko, co rodice taky tak chodi? Ja sem taky cvicila bosky kdyz sem chodila do skoly a jeste na gymplu. Jak dlouho to takto chodis a v jake jsi tride?

Jarka (Po, 7. 7. 2008 - 23:07)

Já cvičim bosa ráda. Ve třídě je nás pět co chodíme bosí a pak jdeme i domů bosky a vůbec nam to nevadí. Já chodím i v zimě bosá a zima mě není, jen si musím umít nohy, abych si nezašpinila kozačky. Nikomu z učitelů to nevadí, že chodím bosa. Nesnáším ponošky ani silonky. Rodiče mi to taky schvalují.

petra hazova (Čt, 19. 6. 2008 - 05:06)

JE! ja do toho jdu, kdo se prida?

ivan (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

mno a není lepší tělocvik na naho...?-

Reklama

Přidat komentář