Reklama

tělocvik naboso

Neouchyl (So, 22. 5. 2021 - 16:05)

Proč by nemohli psát ouchylové, pokud píšou k dané věci?

Tělocvikářka (Ne, 23. 5. 2021 - 10:05)

Jsou totiž diskuze kde si "místní samozvaní velitelé" hrají na jakési strážce a musí ostatní komandovat.Většinou jsou to ti co doma musí,nejen kvůli svým deviacím,držet zobák a tak si to vynahrazují na netu.

Cvičkař (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

A existuje někdo, kdo naopak jako malý kluk rád cvičil bos? A dokonce se rád vyzouval do bosa před ostatními dětmi v tělocvičně? Ale prosím jen seriózní a uvěřitelná přiznání!

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Ty jsi nějakej ouchyl?

Petr (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Když jsem chodil do mateřské školky, tak v posledním ročníku jsme měli rozcvičky, při kterých jsme cvičili vysvlečeni do spodního prádla a bosy. Všichni.

Cvičitel (So, 3. 4. 2021 - 21:04)

To se kdysi dělalo. Byl to léčebný tělocvik, aby se vyfiltrovali vady postavy před nastupem do Školy. Dnes se na to kašle...

Ladis (St, 31. 3. 2021 - 11:03)

Já chodil na ZDŠ v 70. letech, na pražském sídlišti. Děti občas při tělocviku cvičily bosky, ale ne dobrovolně, určitě ne kluci. Těm se vůbec zouvat nechtělo. Vzpomínám si třeba na jeden příklad v šesté třídě. Jeden kluk měl u tenisky napůl odtrženou podrážku, ale přesto to na učitelku zkoušel a těchto botách nastoupil na tělák... Hned při nástupu mu učitelka řekla sundej si ty tenisky a ponožky! A musel cvičit bos.

Cvičitel (So, 3. 4. 2021 - 21:04)

Já si taky vzpomínám, že se nikomu moc nechtělo zout. Bylo to ponižující být bosky, ale pravidla se dodržovali. Dnes si školáci cvičí jak chtějí a někteří vůbec. Ján jsem se těšil na tělocvik, protože jsem miloval pohyb a sport. No ale dobosa se mi nechtělo. Přitom je to dobré na postavu a páteř. U nás se to dost podceňuje, ale v UK a v severských zemích se na to dbá. Polsko je taký na tom líp. Léčebný tělocvik se tam koná dodnes.

Tomáš (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

lidi to ste vážně nikdy ve škole necvičili bosky, že to tu tak řesite? :D U nás ve škole se bosky ve škole cvičí úplně běžně :D vždycky když se dělá gymnastika nebo jóga nebo když se šplhá na tyč, tak nám učitelka před hodinou řekne, ze se bude ten den cvičit bos a všichni musíme na to hodinu do bosa... A teda nevzpominam si, že by si někdo nekdy ztěžoval nebo že by byl nějaký větši problém- všichni se prostě vyzujeme a deme cvičit. xdd

a když si někdo zapomene salovky, tak taky samo musí hned do bosa a to na jekoukoliv hodinu

Petr (Ne, 31. 1. 2021 - 13:01)

Mě k tomu donutili dva kluci, že jsem musel cvičit bos. V páté třídě mě před tělákem v šatně schválně zuli tenisky a nechtěli mi je vrátit, až prý po těláku. Tak mi nezbylo nic jiného, než si sundat ponožky a jít cvičit bosky.

Honzík (So, 9. 1. 2021 - 16:01)

Já jsem zažil bosý tělocvik navíc za trest, i se spolužákem. Stalo se to v 70. letech, chodili jsme do 4. třídy. Já a můj spolužák Petr jsme při tělocviku zlobili, pošťuchovali jsme se při nástupu, Učitelka nám řekla, že hned po hodině za ní naklušeme do kabinetu. A tak jsme tam šli. Bylo už vlastně po vyučování, tělák byl poslední hodinu.Ostatní děti už byly v šatně. Učitelka nás odvedla ven, na školní hřiště. Bylo to v půlce března, bylo ještě dost zima. Tam jsme si oba museli stáhnout cvičky i ponožky. A bosí jsme pak běhali okolo hřiště. Dostali jsme pořádně zabrat…

dr.trnnn (Ne, 3. 1. 2021 - 08:01)

piuervpiebůOIUWBB§

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 15:01)

Jak píšeš :-))

!!! (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Kdo by tě taky komentoval !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Freddy Kruger (Čt, 3. 12. 2020 - 15:12)

Nikdo mě radši nekomentuje, jako bych nebyl.

Ward (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Fando, kde jsi sebral ty příspěvky, na které reaguješ? Taky bych si je rád přečetl! - "My to musíme dokonce povinně..." 19.38, "Janino, běh na 1500 metrů se.."19.22 a kdo je Bari, které jsi dával adresu ("Tak jak jsem to tady---")11.53? Ňák se tady ztrácejí texty nebo co.

Milan (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

Cvičili jsme v bílých tričkách červených trenýrkách a na nohou bílé cvičky .

Ladis (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

A ty cvičky jste měli obuté na bosých nohách?

Freddy Kruger (Po, 23. 11. 2020 - 13:11)

Možná, ale spaní je lepší.

Jarka (Čt, 19. 11. 2020 - 11:11)

Ze třídy tu a tam některá z nás chodí ve škole bosa, když nemá přezutí, ale s kluky se to nedá srovnat. Nejmíň půlka jich chodí v ponožkách každej den, protože nic na přezutí ani nemají.:-)

Reklama

Přidat komentář