Reklama

tělocvik naboso

Gymnazistka (St, 28. 11. 2012 - 11:11)

stojím při nástupu, při běhu mě strašně pálí šlapky, pochodování je mnohem víc v pohodě. Jenže, podlaha není skutečně čistá...

Gymnazistka (St, 28. 11. 2012 - 11:11)

(pokračování) odpoledne při cestě ze školy a pak doma jsem si několikrát na to vzpomněla. Zavolala jsem kamarádce. "Hele, myslíš že ty holky cvičily bosy celou hodinu?" "No samo." odpověděla. "Nemůžeš se dočkat, aby sis taky užila, co?" dodala. "Počkej, myslíš, že my taky budem někdy cvičit naboso?" zeptala jsem se. "No samo." řekla. Položila jsem telefon, nechtěla jsem se s ní už dál moc bavit. Jedna z holek totiž měla stejné korkáče jako já, což mi přišlo varující. A další den do šatny před tělocvikem přichází naše vyučující: "Děvčata, dneska začínáte cvičit bosy, máme gymnastiku." Kámoška si hned sundává ponožky a vítězoslavně a potutelně se na mě usmívá. Vše jde nějak moc rychle, už odkopávám před tělocvičnou korkáče ...

Gymnazistka (St, 28. 11. 2012 - 11:11)

Když jsem přišla na gympl, několikrát jsem na chodbě viděla holky v cvičebním úboru a jen v trepkách na přezutí do školy naboso. Moc jsem nechápala. Pak jsme s kámoškou jednou spatřily skupinu těchto holek před tělocvičnou. A zrovna přicházela jejich tělocvikářka, odemkla sál, otevřela dveře, a holky před nimi odkoply trepky a bosy vešly dovnitř. Tak nás to zaujalo, že jsme chvíli jejich hodinu sledovaly skrze škvíru ve dveřích. Po nástupu následoval běh a holkám začala bosá chodidla pleskat po parketách. Pak začala úča tleskat "levá, dva, levá dva" a děvčata musela bosa pěkně pochodovat. Na zvedaných patách bylo vidět, jak jim začínají šednout... Musely jsme jít za dalšími školními povinnosti, ale (pokračuje)

Původní Vtipále (So, 24. 11. 2012 - 11:11)

Já napsal to ten náš Kalva..Pak mi tu někdo ukradl identitu.

René (So, 24. 11. 2012 - 03:11)

Tak v tělocviku jsem chodil dost často naostro, někdy my z trenek byly vidět koule.

Vtipálek (So, 24. 11. 2012 - 03:11)

Kalva je šulínek, žádný vtipálek.

Hajdalák (So, 24. 11. 2012 - 03:11)

Kalva je tak tupej jak může...Vtipálku, to jsi se předved... jako píšeš ty by dokázalo psát i dítě ze zvláštní školy...

Vtipálek (Pá, 23. 11. 2012 - 14:11)

Kalva je tak tupej jak může být aje tupej.!.!.!

Ladis (St, 14. 11. 2012 - 12:11)

já chodím do 5 třídy a o...Nechceš si k tématu pokecat? Piš na [email protected]

Vtipálek (Ne, 11. 11. 2012 - 22:11)

já chodím do 5 třídy a o...Ten náš Kalva to je kos,ztratil boty chodí bos...

kalva (Pá, 9. 11. 2012 - 21:11)

já chodím do 5 třídy a o tv chodím bos už od 3 třídy. a ve škole taky. domů to mám asi 150 metrů a někdy když se mi nechce obouvat boty tak chodím domů taky bos.

Neznámý (Po, 5. 11. 2012 - 21:11)

tupčeZatím co ty jsi inteligent, hmm...To tedy koukákm.

---------- (Ne, 4. 11. 2012 - 10:11)

No,ještě kdyby to tak byla...tupče

Fion (So, 3. 11. 2012 - 19:11)

Pepik je syn majora Terazkyho. :-)

Kominík (Pá, 2. 11. 2012 - 23:11)

co to je za reci, vy se fakt...Pepíku, jsi slovák, nebo tatar, nebo maďar, nebo co jsi zač?

pepik (Čt, 1. 11. 2012 - 14:11)

To je právě to, co píše...co to je za reci, vy se fakt sdidite za svoje nohy? to je maze nejak postizeny, nebo co?
Ja to nejak nechapu, ja chodim od dubna do rijna v sandalich obcas se probehnu bos a neresim to. Jo a mimochodem nosim sandali reckeho typu tak ze spis podraska prisnerovana tkanickama.

Neznámý (So, 27. 10. 2012 - 16:10)

o TV musíme chodit na...No,ještě kdyby to tak byla pravda...Ty už hezky dlouho žádné dítě nejsi.Děti píší nejistě, s chybami.Používají hodně zkratky a smajlíky.Neřeší velká písmena.A na tělocviku bosí být dnes nesmí, ne že musí.Jen při šplhání na tyč jsou bosí.Ale co se dnešním klukům při tom honí hlavou,nevím.Myslím,že ten stud měli kluci dříve.Dnes v létě dost chodí naboso a asi stud nepociťují.To naše generace to měla a ti o něco mladší.V létě tehdy mělo 99 procent kluků tenisky i ponožky.Dnes jich tak 40 procent je naboso v sandálech,nebo pantoflích.

boyard (Pá, 26. 10. 2012 - 16:10)

o TV musíme chodit na boso,
ale já tak moc nerad chodím bos!!!
(když někdo není bos, tak dostane poznámku.
chodím do 5. třídy,a dělat to musíme už od 1.třídy.
nemáme si kde umít nohy!!!

Greg (St, 24. 10. 2012 - 22:10)

Nezajímá je kdo to vidí, jestli se dívá, neřeší případnou špínu, pot nebo zmíněné lechtání. Akorát zjara si připomenou: no budu si muset nožky trochu opečovat, když teď přijdou do módy otevřené botičky...

Greg (St, 24. 10. 2012 - 22:10)

To je právě to, co píše Gymnazista: takhle to vnímám taky, kdežto holky to naprosto a vůbec neřeší. Zujou se klidně i na veřejnosti, je jim jedno jak vypadají jejich prsty, kejvají nohama. Zatímco se baví nebo zabývají čímkoli, chodidla a prsty všelijak pokrčí a zkroutí, prostě je nevnímají, stejně jako ucho nebo loket. Pamatuju i dospělou ženu na rekreaci, jak se večer ve společenské místnosti normálně zula do bosa jako doma a natáhla nohy při televizním programu na nejbližší židli, "cvičila" prsty a nějaké stydění ji ani nenapadlo. Nevím, proč to máme jinak.

Reklama

Přidat komentář