Reklama

Holky,o co vám vlastně jde?

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Tak to je prima :-) Nemáš teď pocit, že tady kazíme strašným způsobem téma !? Jen, aby nám to někdo neomlátil o hlavu :-( ... :-D'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

No se mnou přece, ne? :-) Ne, to byl vtip. Jsem celkem normální optimistická holka :-)'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Nesnažím se chápat, s kým mám tu čest :-) Jde mi o diskusi :-) O co Tobě !? A s kým ji tedy mám ? :)'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Vlastně o nic moc... pouze o pochopení s kým máš tu čest :-D'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Síš o co pěkně ? :)'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Nuže, téměř všechny Lenky, co tu psaly, to jsem byla já, sím pěkně :-D'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Správně bych se Tě teď měl zeptat asi, odkud jsi a jestli máš přítele, ne !!?? :-)))))) Ne, přeháním a trochu narážka :-D'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Hehe, tak to budem asi dva :-D

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Asi proto, že jsem svůj a nemám zapotřebí někomu lozit do zadku, i když anální sex mám také rád :-D Pardón ... :)'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Asi jo... no xxcd/Jakub... všude na tebe čoveče nadávaj a mně nepřijdeš zas tak hroznej :-D'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

To jsem neřekl ani náznakem, i když podle některých i ze mě mluví životní nezkušenost !!! (pro Tvou představu - já jsem xxcd/Jakub) ... Není to ani tak nezkušenost, jakožto problematika obsáhlosti a vazeb mezi všema možnýma způsobama a city a pohledy na věc atd. atd. :)'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Asi máš v tomhle pravdu, něco na tom určitě bude... za mě mluví asi ještě jistá životní nezkušenost, když to tak nazvu :-)'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Jsou i v dnešní době lidé skromní a zároveň nedostatkem sebevědomí netrpí :-) Někdy zase naopak i nesebevědomý člověk může v dané situaci jednat efektivněji a rozumněji ... Vše souvisí se vším ... :-)'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

No, dle mého názoru vlastně také souvisí s jednáním... člověk sebevědomý je schopen jednat za jakýchkoliv situací bez problémů, nesebevědomý nikoliv. To s předváděním se bylo přehnané, samozřejmě, že sebevědomí, které mám na mysli, nesouvisí jenom s předváděním se. Nicméně člověk, který je tak nějak trochu sebevědomý, tak i tak k tomu předvádění určitě trochu tíhne... Zkus si vzít lidi ze svého okolí. Na dost lidech je přece poznat na první pohled, kdo bude a kdo nebude sebevědomý (zdravě i nezdravě:-D)
A je to poznat právě z jejich fyzických i psychických projevů...'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

Jenže sebevědomí není jen (-skoro vůbec- a dle mě nesouvisí s předváděním se -ne to zdravé sebevědomí-) o předvádění se a to může být právě ten kámen úrazu v jeho chápání :-) ... Spíš souvisí s jednáním ... Dle mě ...'

Lenka (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

Jojo, já to taky nemyslela zle... :-) Jináč co se týče introvertů a extrovertů tak si myslím, že sebevědomí s jejich orientací (když to nazvu fakt takhle blbě :-D), celkem úzce souvisí. Dost dobře si nedovedu představit introverta, jak se bude předvádět před kamarády. Extrovert to perfektně dovede a s tím souvisí právě i to sebevědomí. Těžko si nesebevědomý kluk stoupne doprostřed davu a začne kázat, že... a i o tom sebevědomí je... Co myslíš?'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

Děkujeme a i Tobě Alenko !!! :-*'

Alenka (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

To Lence a Jakubovi:
Jakubovi děkuji,né za zastání,ale v podstatě dovysvětlení mých myšlenek-lépe bych to nevysvětlila.Jen pro Lenku,nemyslela jsem to s Honzou zle.Kdybych odpovídala někomu né mou myšlenkou,napsala bych..Bylo mi doporučeno,tohle a tohle a pomáhá mi a mohlo by to pomoci i Tobě.
Nechtěla jsem tím nikomu ublížit,jen říci svůj názor a postřeh,nic míň,nic víc.:-)
Oběma hezký večer..:-)'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

Pokud samozřejmě budeme hovořit o sebevědomí jen ve vztahu k opačnému pohlaví, nebo prostě objektu, který žádáme, tak je také důležité hledat si člověka ... teď nechci říci sobě rovného a ani odpovídajícího ... ale takového, se kterým si budu rozumět a třeba i rozvíjet své dostatky a pracovat na nedostatcích :-)'

Návštěvník (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

To ano Lenko, jen bych zase já řekl, že introvertní a méně sebevědomý spolu až tak nesouvisí ... To by pak byli naopak extroverti sebevědomí :-) Řekl bych, že sebevědomí vyžaduje práci samotného člověka na sobě, také špetku odvahy a jiné vlastnosti ... :) Sebevědomí nemusí být vždy jen o vnějším projevu - tom okamžitém, že třeba budu jednat, jako drsňák, ale uvnitř malý kluk ... Není to až tak jednoduché a strohé to sebevědomí :-)'

Reklama

Přidat komentář