Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

Nedostal, jen možná máme (abych nebyl moc namyšlený) oba špetku gentlemenství v sobě a to je vpořádku :-)

Nyknejm (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

Dobře anonyme, pro tentokrát jsi mne dostal. Ale můžu si za to sám. :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 23:03)

Odpověděl jsi za mě Nyku :-)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 23:03)

A kolik už jsi jich takto skutečně ulovil, anonyme? Já vím, já vím... Gentleman to přece nepočítá a nechlubí se tím. :-))

Jajo (Čt, 1. 3. 2007 - 22:03)

No teda fakt, táto diskuse má úroven, len co je pravda... Ach jo

nina (Čt, 1. 3. 2007 - 19:03)

ano. Suka!

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

..potěšil.Jsem fena,která má ráda psy a né feny!!
Po česky..Jsem Žena,která má ráda muže a né Ženy!Proto jsem Žena!!!:-)

Překladatel (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

No,Aleno,asi tě nepotěším.Suka je po slovensky fena,která courá za psama.

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

...Nino,to opravdu nevim...

nina (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

ty niesi rybka, ty si suka. Vies co je suka?

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 17:03)

Anonymova slova mohu potvrdit-sama virtuálně visím na háčku jako rybka Rybářova.
Sama ovšem vím,že i virtualita má začátek i konec,jako realita.

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

.....nevim jestli to stihnu do pulnoci,
mel jsem pracovne odjet, ale prave mi volali ze se porouchala multikara!

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

K těm schopnostem. Prozrazovat je nebudu, ale uklidním Tě, že vím, jak ulovit ženu. Ulovit skutečně, ne jen zamotat dočasně hlavu :-) Aby sis neyslel, že jsem nějaký zaražený chlapec v koutě ...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Zase mluvíš za mě :) Nikomu nic tady nemám potřebu natírat a ani neříkám, aby sis připadal lepší, nebo horší :-) Já také jen nesním, ale jdu si za tím, za čím chci. To, že Ti má cesta příjde nudná je možné, ale to je zase dáno tím, co chceme a co nás uspokojuje a to je dobře :-)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Teď si možná mneš ruce, jak jsi mi to "natřel" ale není to tak, anonyme. Není to o tom, že si musím něco dokazovat, je to o tom, že to dělat chci, baví mne to, ženy jsou prostě jedno z mých hobby. Tohle je dáno, podle mého názoru, spíš povahou člověka, než nějakou kvalitou, či nekvalitou vztahu. Prostě já dělám jen to, o čem většina jen sní. Nic víc, nic méně. A nepřipadám si kvůli tomu lepší nebo horší než ty. Každý jdeme svou cestou, jen ta tvá mi prostě přijde k smrti nudná.

Velice rád bych si počkal na tvou reakci ale, žel Bohu, musím ještě pracovně odjet. Když to časově vyjde, kouknu sem zase kolem půlnoci.
Zatím se měj hezky a pozdravuj přítelkyni. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Dnes jsi obzvlášť nepozorný, naonyme. Tapetuji tvůj příspěvek, keterého se to tákalo.
"Hodnoty jsou stálé, zásady ne a také žádné nemám :-) Neudělal jsem opět závěr, jen vyjádřil aktuální skutečnost ... Nepřevracej prosím :) Nemám rád profesor(k)y, svou stálou praxí přichází o cit :-) Schopností mám dostatek, neboj :-)"

Zajímaly mne ty schopnosti, kteých máš dostatek, kdyby ani napodruhé... :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

... mé přítelkyně a moje ...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Já netoužím po více ženách a ani nemám potřebu si něco dokazovat počtem žen. A už vůbec nechci riskovat třeba jen zdravím mé přítelkyně a její. Atd. atd. To, že je pro mě i po letech má přítelkyně nejvzrušující a nejkrásnější je dáno i kvalitou vztahu. Proto nehledám a nepotřebuji porovnávat :)

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

K čemu směřovalo "Jakých ??" K profesorkám, nebo hodnotám !? ...

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Jakých? To se ptáš ty mne? To bys měl vědět v první řadě ty sám, v čem vynikáš.

Reklama

Přidat komentář