Reklama

Nevěra v lázních

Jindra (Po, 7. 4. 2008 - 22:04)

Njn, a proc ne..kdyz to pomuze. Pokud shanite informace o ceskych laznich zkuste www.moje-lazne.cz

H. (Pá, 16. 11. 2007 - 06:11)

Každý si zábavu představuje jinak, že anonyme.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 03:11)

No teda H. nevim jak mam tvuj prispevek chapat. zacinas jako ze ses tam jela lecit a pak pises ze sranda je lepsi nez jakakoliv procedura. Ta co holka - lecila nebo sukala?

H. (Čt, 15. 11. 2007 - 15:11)

Někdo se jezdí do lázní se léčit a jiný si povyrazit. Já jsem se tam jela léčit a srandy jsem si užila vždycky až až. Když se sejde parta správných lidí, tak je to lepší než jakákoliv procedůra.

hanka (Čt, 15. 11. 2007 - 14:11)

ja byla v laznich už par krat.Přiležitosti bylo vždy hodně,ale vždy sem tak daleko nezašla abych se s někym vyspala.Ano na taneček.na vinko,to bylo skoro každy den,ale nic vic.Puas na seznameni a pusa na rozloučenou.je fakt že sem se tam setakal s takovyma chlapama,že raději couvli,když viděli že z toho noc nebude.A hnedka měli jinou..bylo jim skoro jedno jak vypada ta ženská,hlavně že dala.

Návštěvník (St, 17. 10. 2007 - 08:10)

Tak to berte tak, že někdo se jezdí do lázní léčit, jiný užívat. Každý hledá to, co nemá. Navíc není divu, o všwechno ostatní máte postaráno, čas mimo procedury je jen váš, máte čas na zkrášlení, oblékání - to jako ženy. No a pánové si samozřejmě myslí, že jsou neodolatelní. Některým to zrovna kouká z očí, to se pozná. Tak si to užijte, jak se komu líbí.
Já jsem si lázně užívala denním koupáním v Thermalu, kdy se nad námi procházeli lidičky nabaleni do zimních bunde a krásnými procházkami a koncerty. Ostatní mám doma. A bylo to fajn.

Jana v Býku (St, 17. 10. 2007 - 07:10)

A já mám i ksicht pěknej a žádnej mne tam nezaujal natolik,abych chytla syfla.Tyhle nemoce jsou opravdový recept na věrnost.
A stejně tam kde jsem byla já byli chlapi pěkně hnusný,naštěstí:-)
Jinak jsem tam ale zažila pár lidiček co tomu holdovaly a střídaly jednoho partnera za druhým,jen jeden odjel lepenice na dalšího.No prostě sodoma gomora:-)

ST.ETIENNE (Út, 16. 10. 2007 - 19:10)

...ALE KSICHT NA HOVNO,TAK SE NEDIV

Paris (Út, 16. 10. 2007 - 17:10)

Byla jsem ve Fr. lázních a s žádnym vocasem jsem tam nic neměla. A to je mi 22 mam obě nohy i ruce:-D

zlinm"n (Pá, 22. 6. 2007 - 11:06)

Každá žena taková není, ale jsou to spíš světlé výjimky. Vím o čem mluvím, byl jsem tam mnohokrát a vždy ty orgie stály zato. Ale uspokojování žen mne baví a tak jsem se překonal i popáté za den...

J. (Pá, 22. 6. 2007 - 08:06)

Tak teda já jezdím do lázní si odpočinout jak od lidí tak od sexu.Mám ho plný brejle,a nějakej ometák mi tam může být volnej.Každá žena není taková jakou vy jste poznali.I když nikdy neříkej nikdy?!

to Pavel (Pá, 22. 6. 2007 - 08:06)

Pavle a to tam fakt šuk... s dvěma chlapama? To by mě musel trefit šlak přímo na místě.

pavka (Pá, 22. 6. 2007 - 07:06)

Hlavně neposílejte ženu do Františkových lázní za účelem léčení neplodnosti ! Efekt je stejně nulový od té doby co zrušili vojenskou posádku v Chebu.....

zdeno (Čt, 21. 6. 2007 - 17:06)

V lázních jsem byl 12 krát, kdo chce z mužů mít parohy tak pošlete svou ženu do lázní a vím očem mluvím. A vaše drahé polovičky které si tam údajně jdou odpočinout tak bud už tam mají s někým spicha a nebo si jdou užít další milostný romanek. Hlavně ty které jedou už po nělolikáté.

Návštěvník (Čt, 21. 6. 2007 - 12:06)

A o jakou masáž šlo? že by intravaginální penisea?

Pavel (Čt, 21. 6. 2007 - 11:06)

Jednou jsem chtěl přítelkyni navštívit v lázních.Ato jsem neměl dělat. Měla svůj pokoj. Když jsem vstoupil tak si zrovna dopřávala masáž se dvouma maséry...

Rich. (So, 3. 3. 2007 - 17:03)

.....to nic, to bude dobre.

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 16:03)

protoze jsi ocas

Rich. (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

.....a proc jim to nevadi u me Jakubisko?

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 01:03)

Přesně tak :-)

Reklama

Přidat komentář