Reklama

Nevěra v lázních

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

No vida, anonyme! Tím tvým neúnavným slovíčkařením se možná nakonec dobereme i k nějakému tomu závěru. Jak jsi správně napsal - vyjádřil jsi pouze aktuální skutečnost. Čili připouštíš, že tento stav nemusí ani zdaleka trvat věčně. To je ale velký posun v naší "diskuzi"...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Jakých .... !??

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Ještě že nemáš nick, už bych ti ho, koukám, "zprznil". :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Jde jen o to jakých, naonyme. :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Hodnoty jsou stálé, zásady ne a také žádné nemám :-) Neudělal jsem opět závěr, jen vyjádřil aktuální skutečnost ... Nepřevracej prosím :) Nemám rád profesor(k)y, svou stálou praxí přichází o cit :-) Schopností mám dostatek, neboj :-)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

V pořádku anonyme. Já jen kdybys potřeboval trošku uvést do - pro tebe - dosud nepoznaného... Prostě kdybys potřeboval třeba zaučit, mohu doporučit několik skvělých "profesorek". :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Pokud si i tvá přítelkyně vystačí pouze s tebou, jste ideální páreček, anonyme.
Opět ale nemohu nepoznamenat, zda na takové závěry nejsi opravdu ještě příliš mlád. Já vím, já vím... Tvé zásady a hodnoty se s věkem nezmění... Ale přece jen...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Ženy nejsou zboží Nyku, ne pro mě, takže svá doporučení s bez urážky nechej :-)

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Mým stálým pokušením je má přítelkyně ... Beru vše, nebo nic a naplno se chci věnovat a být s ní, to je to, co mě naplňuje :-) Přesto Tvým chutím rozumím. I v podnikání jde člověk výš a výš a až toho dosáhne, chce zase výš.

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

O ženy jsem nikdy neměl nouzi, anonyme. :-))
Pokud bys měl někdy zájem, mohu ti nějakou pro začátek doporučit...

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Mimochodem - po přečtení té "definice" si ty nepřipadáš býti nadprůměrný, naonyme? :-))
Když jsem četl tvé příspěvky, nabyl jsem dojmu, že tebe se přece žádné takové "pokušení" netýká...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

A já Tě v tom chápu. To, že to, co děláš Ty neděláme všichni je dáno tím, co každému individuálně přináší rozkoš, potěšení ... Takže ... Nejsi ničím špatný, jen občas reaguj konkrétněji :-) Jinak Ti přeji mnoho žen dle Tvého gusta, ale hlavně zdravé ...

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Popsala to dokonale, anonyme. V tom s tebou souhlasím.

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Lázeňská panička to dokonale popsala. Ale Ty to zase raději nevidíš :-)

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

To rara:
:-)))Pokud Ti/Ván podobným/zním jako lehká děva-pak Vám jinak znít už nebudu.A je mi lhostejné Ti ho vyvracet.:-)Máš pravdu,opět jsem v "lázních" s potěšením..

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já jsem po všech stránkách nadprůměrný, anonyme. A navíc nejsem žena. :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Lépe řečeno průměrného člověka :-) A jaký jsi Ty teď Nyku ? :)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já bych řekl, že jsi vcelku výstižně popsala průměrnou českou ženu, Lázeňská paničko. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já bych řekl, že jsi vcelku výstižně popsala průměrnou českou ženu, Lázeňská paničko. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Neber to jako nějaké zesměšňování tvého (nejen) zažitého stereotypu, Hugoši. Pravdou je, že manželství v takové formě, na jakou je asi zvyklá většina z vás, je pro vztah spíše kontraproduktivní. Poznal jsem (a stále poznávám) hodně žen, tak vím velice dobře, po čem ženy touží.

Reklama

Přidat komentář