Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

A já Tě v tom chápu. To, že to, co děláš Ty neděláme všichni je dáno tím, co každému individuálně přináší rozkoš, potěšení ... Takže ... Nejsi ničím špatný, jen občas reaguj konkrétněji :-) Jinak Ti přeji mnoho žen dle Tvého gusta, ale hlavně zdravé ...

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Popsala to dokonale, anonyme. V tom s tebou souhlasím.

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Lázeňská panička to dokonale popsala. Ale Ty to zase raději nevidíš :-)

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

To rara:
:-)))Pokud Ti/Ván podobným/zním jako lehká děva-pak Vám jinak znít už nebudu.A je mi lhostejné Ti ho vyvracet.:-)Máš pravdu,opět jsem v "lázních" s potěšením..

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já jsem po všech stránkách nadprůměrný, anonyme. A navíc nejsem žena. :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Lépe řečeno průměrného člověka :-) A jaký jsi Ty teď Nyku ? :)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já bych řekl, že jsi vcelku výstižně popsala průměrnou českou ženu, Lázeňská paničko. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Já bych řekl, že jsi vcelku výstižně popsala průměrnou českou ženu, Lázeňská paničko. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Neber to jako nějaké zesměšňování tvého (nejen) zažitého stereotypu, Hugoši. Pravdou je, že manželství v takové formě, na jakou je asi zvyklá většina z vás, je pro vztah spíše kontraproduktivní. Poznal jsem (a stále poznávám) hodně žen, tak vím velice dobře, po čem ženy touží.

Lázenská paničk (Čt, 1. 3. 2007 - 15:03)

Tak poslouchej ty náš milý všeumělě.Já bych to tvoje filozofování zhrnula do těchto dvou živtních mouder.1.chceme to,co nemáme-poznámeli to,spěcháme za novým.2.Nemáme radost z toho,co máme,ale chvilkově pouze z toho,co dál můžeme získat.Poznáváte se tam,moji milí?Tojsem se ale rozepsala-hurá za dědkama.

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 14:03)

Rara(chu) nevidím jediný důvod, proč by ses měl takto do Alenky navážet pouze proto, že dokáže nahlas pojmenovat a přiznat to, o čem většina ostatních žen pouze nesměle sní.

Richard to rara (Čt, 1. 3. 2007 - 13:03)

.....hezkyyyy.....

rara (Čt, 1. 3. 2007 - 10:03)

alenko ty kozo blba znis jak naka nadrzena devka ktera se z nyknejma a jeho pitomejch blabolu muze podelat uz abys byla zase v aznich co ty mrdalko

Hugoš (Čt, 1. 3. 2007 - 09:03)

to Nyknejm: "manžílek, dětičky, živůtky..."
těmito zdrobnělinami, které se opakují v každém tvém druhém příspěvku se snažíš zesměšnit normální manželství? Hm ....
každý manžílek není poloimpotentní plešatý tlusťoch v teplácích...
Ty jsi přece taky manžílek, byť ve volném manželství (a s obrovsky nafouklým egem)

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 00:03)

Oparava:Ahoj Nyku..:-)))

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 00:03)

Aho nyku,zdraví Alenka..:-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 00:03)

Ahoj Nyku, jen Tě chci pozdravit a popřát fajn noc !!!!

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 00:03)

Já bych to tak nehrotil, Lázeňská paničko. Lázně jsou prostě pouze takový relax se vším všudy. Pravdou je, že hlavně na vás ženy lázně působí jako takový spouštěcí mechanismus k "utržení se ze řetězu". Prostě se za těch pár dní snažíte urvat a dohnat co se dá. Aspoň na chvíli se odpoutat od té každodenní šedi, zapomenout na chvíli na toho obtloustlého pána v teplácích, s nastupující pleší, jehož jedinou starostí je "co bude k jídlu". Zapomenout aspoň na pár dní na ty vaše milované dětičky (které vám samozřejmě dělají jen radost, ale...), vychutnat si těch pár dní, kdy nemusíte stát u plotny a žehlícího prkna. Chcete si aspoň na těch pár dní připadat jako dáma, o kterou opačné pohlaví projevuje nepokrytě zájem, chcete si popovídat, večer zatančit a v neposlední řadě i vychutnat jiný sex, než ten 10ti minutový před spaním s vašimi poloimpotentními manžílky.
A naštěstí pro vás se tam vždy najde dostatek mužů, kteří vám všechyny tyto pocity rádi dopřejí v hojné míře.

Ryan to Z (St, 28. 2. 2007 - 19:02)

.....jsou nas zastupy.....

Z (St, 28. 2. 2007 - 17:02)

To Jožka: já myslela, že druh jako ty už vyhynul, kde je možné tě spatřit? Ukázala bych tě dětem...

Reklama

Přidat komentář